ETS 2 ve ATS'nin 1.32 güncelleme ne zaman tamamlanacak?


#1

1.32 güncellemesi çıkmada önce de dediğimiz gibi büyük özelliklerin yer aldığı sürüm olacak. Ve oldu! Kişisel dorse sahipliği gibi her şeyi yeniden düzenleyen bir sistem geldi. Açık beta 10 Ağustos’ta başladı. Bugün 10 Eylül 2018 Pazartesi! Tam 1 ay oldu. Yani normal bir süreç…
Birkaç günde bir düzeltme güncellemeleri geliyor ve aynı şeyleri düzeltiyor, iyileştiriyor. O yüzden bekleyeceğiz. Ne bu acele? İyi olması için beklemek istemyior musunuz? Güncelleme çıktığı gibi yok şu hata var yok burası bozuk hiç böyle beta görmedim gibi yorumlar yaptınız. Bunları çözebilmek için açık beta yapılıyor.
Multiplayer modu da tamamlanınca uyarlanacak 4 yıldır zaten bu şekilde oluyor :smiley: Ve yıllardır aynı şekilde ilerliyor bu güncelleme olayları.

Anlaşılmayan olay zaten isterseniz katılabiliyorsunuz hepinizin 1.31’de harikalar yarattığını sanmıyorum yüzlerce mod vs. multiplayer olayı… yani katılmamak için zaten bir engel yok.


#2

Vallaha Ellerini Bir Tık Acil Tutsunlar . 2.30 Geldi Pat Bastık 1.31’e Geri Döndük . 1 O Yana 1 Bu Yana Misali :rofl:


#3

Test sürümleri elbette isteğe bağlıdır, burada sorun yok. Fakat her şeyin yer ve zamanı var derler SCS bunu halen anlamak istemiyor. Bu kadar uzun bir test süreci doğru değil. Özellikle modların hazırlanmasını ve insanların anlayışını olumsuz etkiliyor. O zaman biraz daha uğraşıp test sürümünü biraz daha geç yayınlayabilirlerdi. Her şeyi kullanıcıdan beklememek lazım, işleri ne?


#4

Beta açık ve kapalı yapılır ve testler uzun sürebilir. Burada 5 milyondan fazla oyuncuya sahip binlerce modu olan devasa bir topluluktan bahsediyoruz. Sadece plastik parçası düzeltmekle olmuyor. Herkes işini yapıyor merak etmeyin. Bu bütün stüdyolar için geçerli betanın olayı bu kullanıcıdan kimse bişey beklemiyor. Sadık kitle katılıp destekliyor. Zorunlu değil. Yine her oyunda olduğu gibi işliyor bu süreç.


#5

ProMods Biraz Bekleyebilirdi . Zınk Diye Geldi , Hop 1.31 ? 1.31 İçin Toplamda 2 Kez Download Yapmış Olduk . He Benim İçin Sorun Değil Ama , Gerçekten İnterneti Kısıtlı Çok Arkadaşımız Var . Konunun Detayını Tabiki Bilmiyoruz Ama , 1.32’de ( Beta ) Müşterek Çalışmaları Daha Mantıklı Olurdu . Yada 2.30’u Bekleteceklerdi …


#6

Geç olup sorunsuz olması hepsinden daha iyidir :blush: o yüzden aceleye hiç gerek yok ustam


#7

ayın 11 oldu hala yok 15 şi yada 20 sindemi gelir acaba


#8

Hasan abi konuyu acti basa acele etmeyin felan yazdi siz gene basladiniz o zamanmi bu zamanmi die :point_right: yanlismiyim?


#9

1.32 güncellemesi bence son çıkan harita dlc si ile gelir diye düşünüyorum sizce haklı olabilirmiyim @HasanOfke ustam yorumun nedir


#10

Son çıkacak olan DLC baltic yıl sonu çıkacak haberleri biraz takip et


#11

Önümüzdeki cuma bir ihtimal…


#12

Bekleyip görelim o zaman @altunsoy07


#13

1.32 güncellemesi ile ilgili bi gelişme veya bi haberi olan varmı arkadaşlar


#14

Bugün muhtenel olarak bitebilir onun harici sizne biliyorsanız bizde onu biliyoruz.


#15

Ha bugun ha yarnin biter zaten guncellemelerin hepsi fix baska bise deil az kaldi


#16