ETS 2 - Uzköp Map

Teşekkürler iş yoğunluğundan dolayı eskisi gibi hızlı ilerleyemiyorum ama ufak ufak bir şeyler ekliyorum

Merhabalar hocam 8 buçuk ay olmuş neredeyse. Var mı herhangi bir gelişme? Veyahut tamamlama, herhangi bir bildiri yayınlamamışsınız da. Umarım bitmiştir. Teşekkürler böyle bir map’i yaptığınız için. Umarım bana geri dönersiniz. @ErenTezer

1 Beğeni

Hocam ufak ufak ilerlemeye devam ediyorum malum işe gittiğim için vakit ayırabildiğim kadar yapıyorum.Yıl sonuna doğru ufakta olsa bi sürüm paylaşırım.İsteyenler girip bir tur atar.

Boşluk buldukça yapmaya devam :slight_smile:
Uzunköprü Yeni Otogar

2 Beğeni

uzunköprü’nün poktan havasına yakışan bir otogar oldu yenisi :smiley: taa en eski büyük otogarı kullanmak yerine çarşıya köprüye yakın diye pazar yerini kullandılar.
eski büyük otogarda izmir otobüsü beklerdik :smiling_face_with_tear:

1 Beğeni

yeni otogar konum olarak berbat abi ama uzunköprüye max bu olur burda hayatta kalmak bile mucize bu hiçlikte :grin:

Karşıda benim lise var :smile:

1 Beğeni

Yeni otogarın ilersinde Çöpköy kavşağının orada olan Uzunköprülü piizcilerin vazgeçilmez mekanlarından biri

2 Beğeni

Grafik ayarlarından dolayı görseldeki çimler böyle mi görünüyor bilmiyorum ama araziye çim eklemek daha güzel ve detaylı görünmesini sağlayabilir.

1 Beğeni

Hata bende direkt editörden ss alıp attığım için görüntüler kötü oluyor oyuna girdiğimde daha iyi gözüktü.Zaten şuan yolları evleri belirliyorum son aşamalarda çevre düzeninede özen göstermeye çalışacağım elimden geldiğince

1 Beğeni

Hocam yeniden merhabalar, ellerinize sağlık aylardır son durumu takip etmekteyim. Umarım haritayı deneyimleyeceklere ve kendi emeğinize layık bir harita modu çıkartabilirsiniz. Son durum nedir acaba Eren hocam? Yapım, yayınlanma tarihi veyahut son durum hakkında bilgi verebilir misiniz acaba? ellerinize sağlık. Büyük merakle beklemekteyim hocam.

1 Beğeni

merhabalar işten vakit buldukça ufak ufak yapmaya çalışıyorum yarın öbür gün girebilirsem bir kaç ss atarım tarih falan yok malesef ama bir kaç yol ve sokak daha yapıp ilk sürüm paylaşılabilir

Yeniden merhabalar Eren hocam. Herhangi bir gelişme var mı acaba? En azından demo, ilk sürüm vb. birşey @ErenTezer