ETS 2 - Türkiye Trakya "Road to the Black Sea DLC" [Ana Konu]

Kırklareli tarafında ormanlık alanlar var ağabey, güzel tek şeritli yollar var öyle değilmi?

Burada ki direk baz istasyonu

2 Beğeni

Aynen, evet

1 Beğeni
2 Beğeni

Denizin yanındaki yol Burgaz yolu.

10 Beğeni

Ağaç ters söyleyelim de düzeltsinler :smiley:

2 Beğeni

Daha öncede belirtmiştim başka bir konu başlığında.İtalya DLC’sinde,İtalya’da özellikle bizim Edirne-İstanbul,kısacası Avrupa Otoyolu’na benzer çokça yer var.İtalya DLC’sinin benim için bu açıdan keyifli ve olumlu bir yanı olmuştu bu çıktığı dönemde. Yukarıdaki fotoğrafta ise tespiti yapılan Bulgaristan’ın Burgaz bölgesinin olması bence Türkiye’nin en azından Trakya bölgesini İnşallah diyerek ciddi manada güçlendirdiğini kendi adıma söylemek isterim.Burgaz’dan aşağıya yap bi yol Dereköy-Kırklareli :smiley:

1 Beğeni

Türkiye’yi değil ama Türkiye il ve ilçelerinden tabelalar görebileceğimizi düşünüyorum. Türkiye sanırım Yunanistan ile gelecek.

2 Beğeni

Eğer bütün Bulgaristan’ı yaparlarsa, Türkiye tabelası da olabilir.

1 Beğeni

Benim yorumum Yunan ile beraber ayrı bir pakette gelme fikri daha mantıklı aslında. Bulgar ile gelirsek belli olmamakla beraber en fazla Trakya’yı görebiliriz. Ama Yunan ile yapılacak pakette Ege taraflarını da görme ihtimalimiz artar. Tabi zaman olarakta daha çok bekleriz.

2 Beğeni

Oyunda sadece Trakya olacak.

Burgaz zaten en kısa Türk hudut kapısına sürüş mesafesiyle 80 km uzaklıkta. Türkiye gelmez ise tabelalarda üzeri naylonlu bir şekilde yazacağını düşünüyorum (Trieste tabelasındaki gibi). Hele ki Malko Tarnovo’ya kadar gelirlerse (Jalopy oynayanların gözü yaşlı :joy:) muhakkak tabelası olur hatta sınır kapısını yapıp orada bile bırakabilirler.

1 Beğeni

Eğer Yunanistan ile beraber Türkiye’nin %80-90 oranında oyunda yer alması ihtimali varsa Balkan DLC si ile sadece Trakyanın gelmesini istemem. Sanki Trakya bölgesi size yeter dahada genişletmeyecez oraya kadardı demiş gibi oluyor. Bu ihtimalide göz önünde bulundurmak gerek

1 Beğeni

merak etmeyin Türkiye’nin ekleneceği zaman bu şarkıyı :smiley: her yerde paylaşırız
paylaşana kadar yok demektir

4 Beğeni

Trakya olacak sadece, Avrupa’da geçiyorya oyun.

Şu an paylaştın?

“Türkiye’nin ekleneceği zaman bu şarkıyı :smiley: her yerde paylaşırız
paylaşana kadar yok demektir”

:frowning:

2 Beğeni

Söylemin çelişiyor desek? Eğer oyun avrupada geçiyor ise oyunda neden St.Petersburg var?

1 Beğeni

St petersburg zaten avrupa kıtasında

2 Beğeni

Trakya’nın kesin olarak ileride geleceğini açık açık ortada boşuna tartışmayın. Oyun Avrupa sınırları içerisinde son paket ile birlikte artık geçmiyor. Zaten böyle olacaktı. İngiltere bile AB’den ayrılıyor. Trakya gelse bile biliyorsunuz devamının iyi bir kalitede yapılması gerek. Bu oyun modlarla ayaktadır yani topluluğun desteğiyle bir şey yapılmazsa SCS’den beklemek saçmalık olur.

2 Beğeni