ETS 2 - Türkiye Trakya "Road to the Black Sea DLC" [Ana Konu]

ets 2 de böyle olursa işimiz var

1 Beğeni

Yalnız DLC hakkında hiçbir şey okumamışsın. Öyle bir durum olmayacak çünkü oraları dahil bile değil. Karşıya geçilmeyecek.

5 Beğeni

Biliyorum (neden 8 harf değilde 10 harf kuralı var?)

İstanbul ile ilgili bilgileri ve fotoğrafları merakla bekliyorum. İstanbul gibi çevredeki en büyük en güzel şehri sıradan yapmazlar herhalde.

3 Beğeni

Aynen. St.Petersburg kadar uğraşılmış olmalı.

4 Beğeni

2 Beğeni

Orda ne var ?

Romanya yolları, yol bayağı iyimiş, baraj filan::smiley:

5 Beğeni

Pancar motoru o :joy:

2 Beğeni

Pancar motorlu ai araç beklemiyor değilim çünkü at arabası yapan bir stüdyo trollğüne bunu da yaparsa süper olur olmado trzpro gibi modculardan isteriz
Neyse ben bu konuya gelmek istemiyorum bana bişeyler oluyo gizlicem burayı dayanamıyorum

10 Beğeni

Kapıkule’den gelirken, Avrupa Otoyolunun başladığı yerden ayrılıp Edirne şehrine gideyim derseniz, iki yanı yeşil, ince güzel bir yol eşlik eder size.

Bu yol DLC’de yer alır mı bilinmez ama heyecanlanıyoruz orası kesin…:blush:

:warning:Görüntü, ETS2 Harita Editöründe tasarlanmıştır.

6 Beğeni

Black Sea konusu aşağılara düşmüş,biraz yukarılara taşıyalım.:smiley: Bu hafta Road to the Black Sea dlc’sinin 2.tanıtım serisi başlayacak (en azından öyle umuyoruz). Romanya’yı bekliyoruz:

SCS, bu sefer de son tanıttığım ülkeyi ilk tanıtacağım diyip Türkiye ile ilgili fotoğraflar paylaşırsa tabi ki hayır demeyiz. :smiley::grin:

3 Beğeni

Ben endüstrilerle ya da prefablarla ilgili bir blog bekliyorum.

1 Beğeni

SCS Software's blog: Road To The Black Sea: Border Crossings yeni blog geldi

3 Beğeni

Kapıkule’yi paylaşmalarını beklerdim ama yine de iyi.

2 Beğeni

Türkiye şu an oyunda SCS’in sürekli meraklandıracağı bir yer Kapıkule ve çevresi ayrı bir blog yazısı olur :d Avrasya’da devasa bir kapı

6 Beğeni

Yalnız Kapıkule ve Hamzabeyli var. Eğer yukarısını saymadıysa böyle olmak zorunda zaten yukarıda TIR geçişi yok. Yani Hamzabeyli sınır kapısı ile Kapıkule var!!! :smiley:

In our upcoming map expansion, you will find two border crossings between Hungary & Romania, three between Romania & Bulgaria and two of the largest and most complicated crossings between Bulgaria & Turkey.

3 Beğeni

Romanya, Bulgaristan ve Macaristan arasında sınır kapısı olduğunu bilmiyordum.lol:slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Macaristan ve Romanya arasında 3, Romanya ve Bulgaristan arasında 2 sınır kapısı ve Bulgaristan ile Türkiye arasında en büyük ve en karmaşık iki geçiş kapısı bulacağız.Öyle diyor SCS :smiling_face_with_three_hearts::grinning::smiley:

2 Beğeni