ETS 2 - Türkiye Trakya "Road to the Black Sea DLC" [Ana Konu]

‘‘Kırklareli Keşfedilemedi’’ O-3’den geçiyorum AMA.

2 Beğeni

ilk yorumlara baktım ve yeniden izledim.

3 Beğeni

Nedense TR Extended’e kafayı bozdum. Farkında mısınız bilmem bu aralar internette yapay zeka gelişimi depar attı. Benim aklıma da bu yapay zeka teknolojisi, bu haritanın devamını getirmesi geldi. Neden olmasın? Çünkü bu DLC’nin sonu Basın Express yolu. Ondan sonrası yol yok.

Hayır, yol Kırklareli’nin içinden geçiyor. Oyunda Kırklareli’nin tamamen olmadığını herkes biliyor.

Aslında Kırklareli’nin eklenmemesinin sebebi fabrika veya tırların geçebileceği bir gümrük olmamasıdır. Çünkü oyuna Kırklareli’nin küçük bir kısmı olsa bile eklenebilirdi. Mesela Çanakkale, Avrupa yakası küçük olduğu için yapılmadı. Aslında sığdırılabilirdi.

Çanakkale merkezi Asya kıtasındadır ve Kırklareli’nde Dereköy gümrük kapısı mevcut

Güzel sallıyo çocuk :smiley:

3 Beğeni

Dereköy Gümrük Kapısı’ndan tır geçemiyor.

Sorun yok O-3 var :crazy_face:

1 Beğeni

dostum çok boşsun açtığın muhabbete bak o-3 varmışmış eeee napalım? kırklareline gidebiliyomuyuz hayır. ne boş muhabbetleri seviyorsunuz ya, tamam var kırklareli hadi :cowboy_hat_face:

O3 otobanı Kırklareli merkezden geçmiyor ki. Oyuna Kırklareli hala eklenebilir. Dereköy sınır kapısı olsa güzel olurdu ama TIR trafigine kapali olmasi sebebiyle oyuna eklenmez ve dolayisiyla Kirklarelinden Bulgaristana baglanti olmaz. Ama Kirklareli merkezi O3e baglayabiliriler. Yanlis degilsem haritada bunun icin yer de var. Ama editörle ugrasanlar daha iyi bilir tabiki.

1 Beğeni

Ben de merkezden geçtiğini söylemedim ki, i sınırlarından geçiyor dedim. Zaten Wiki Fandom’a bakarsanız Kırklareli Elektrik Santrali’nin oyunda bulunduğunu görebilirsiniz. Hatta bi’ ara tırımı sürerken görmüşüm. Keşke oradan Special Transport DLC için güneş panelleri taşıyabilsek…

1 Beğeni

Dlcde İstanbul kuzey merkezli yapılsaydı belki Kırklareli,Pınarhisar,İğneada tarafları sığabilirdi.Haritadan anlayanlar lütfen açıklasın.Ambarlı limanının olmaması saçmalık.Gelibolu da olabilirdi bence.

Anlık Kapıkule sisli
Etsde olsa bayıla bayıla aydanacak bir yol var. Tırlar süper duruyor.

12 Beğeni

Yolcu çıkış tarafında yıllardır olan tır parkı, doktorluk olanlar bekliyordu burda.

1 Beğeni

23 Beğeni

Abi Kapıkule’yi Unreal Engine 5 ile mi yaptınız? Çok güzel görünüyor.

yok SimuşEngine ver0.0.22

5 Beğeni

kapıkule sınır kapısından kimimiz ayten alpman ile girdi, kimimiz mehter ile, kimimiz oyun havalarıyla girdi, kimimiz 10. yıl marşı ile. elektronik bir ortamda ilk kez bu kadar detaylı ve önemsenerek scs tarafından ets 2’ye dahil edilişimizin bir adımı olan road to the black sea, 4 yaşında :tada: :tada: :tr: :tr:

15 Beğeni

Ben Kapıkule’den bu şarkıyla girmiştim :slight_smile:

1 Beğeni