ETS 2 - Türkiye Trakya "Road to the Black Sea DLC" [Ana Konu]

fotoğraf haber ajanslarına mı ait? paylaşalım bunu instagramda senin yorumunla

2 Beğeni

Haber ajanslarına ait , #evdekal a uyuyorum su an :smiley:
Kaynak

3 Beğeni
15 Beğeni
4 Beğeni

biri ets2’ye anadolu mu gelmez dedi? @M.ON4L ??

1 Beğeni

şu tabela için neler yapılmaz be

Yer Bursa…
g_traffic 10
5e82e4fc18c7731fd8d2c171

12 Beğeni

Selamlar. Trakya DLC’sini yüklediğimde Edirne İstanbul ve Tekirdağ’dan herbirinde acayip grafik hataları oluşuyor oyunda. Ekran acayip çizgi çizgi şekiller oluyor dokular yüklenmiyor. Sorunun sebebi ne olabilir, başka yaşayan var mı?

Edirne’den selamlar… :slight_smile:

22 Beğeni

Asus ROG
16 GB Ram
1660 TI
I5 9300

Tüm ayarlar en yüksekte dlc nin şehir merkezlerinde ara ara drop yiyip 30 fps görüyorum. Ortalama 60 fps aldığım bu dlc şehir içi durumlar normal midir?

bende 2060 var normalde 100 civarlarında

Bende Masaüstü 1660ti var minimum 60fps alıyorum, 90 a kadar çıkıyor. Sürücülerin kurulu (güncel) olduğundan emin olun ve arkaplanda işlemciyi gereksiz harcayan uygulama veya malvare var mı kontrol edin bence.

g_traffic ayarını 7’ye çekmiştim acaba bundan da kaynaklanır mi?

İlk oynadığım da yer yer 100 fps bile görürken şimdilerde 30-70 arası 50 ortalama ile gitmesi manasız geldi?

Kaynaklanabilir. g_traffic ayarını 3’e çekin FPS’inizde artış yaşanabilir.

Şu an Edirne sanayi arkasındaki Tekzen arka deposunda büyük bir yangın var. Oyunda Dom Depo’nun olduğu yer diyebiliriz.

5 Beğeni

Tam 1 yıl önce öğrendik…

Bu arada annelerimizin günü kutlu olsun.
image

12 Beğeni

Arkadaşlar, bu DLC’deki yollarda yeşil dalga sistemi gibi bir şey mi var?

Ben ne zaman Edirne’ye girişteki ışıklardan ve Tekirdağ-Edirne yolundaki Meriç kavşağından geçsem ortalama 70 km/sa hızdayken, ben gelene kadar hep yeşil ışık yanıyor. Diğer trafik ışıklarında böyle bir olaya rastlamadım.

Steamde yüzde 20 indirim var,öteki dlclerden sıkılan bakabilir.

1 Beğeni

Road to the black sea dlc sinde bulgaristan, romanya edirne aşırı kasma yapıyor acaba dlc den dolayı mı yoksa benim bilgisayarımdan mı

Her ikisi de. Biri diğerinden daha masum değil.