ETS 2 - Türkiye Trakya "Road to the Black Sea DLC" [Ana Konu]

Sorunu nasıl hallettin hacı? SCS ne yapmanı önerdi?

1 ay önce aynı sorun benimde başıma geldi. Belli bir süre sonra oyun çöküyordu. (Modlu modsuz,yeni profil falan hiç fark etmiyor.) Gamelog dosyasını açtığımda sürekli Directx 11 kaynaklı hatalar mevcuttu. Oyunu silip tekrar yükledim. Driverlarını güncelledim,eski driverlara geri döndüm işe yaramadı. En son driver boosterı indirip ne var ne yok komple güncelledim. O günden sonra hata ortadan kayboldu. Ha şimdi başka bir sorun var oyundaki textureler biraz geç yükleniyor ama o kadarda sıkıntı edilecek bir şey değil. En azından kapanmasından iyidir :slight_smile:

Beraber hallettik fakat ben fazla karışmadım işin yoğunluğunu onlar halletti benim sadece onaylamam gerekti

Özellikle Romanya’da ve Bulgaristan’da terkedilmiş yakıt istasyonları gözüme çarptı.
Nedenini bilmiyorum şimdiye kadar hiç xraye girmedim Kapıkule’de.

xraye girmemen senin şansın olmuş, beni tekirdağdan aldığım tek bir mermer bloğuyla xraye soktular, ciddi ciddi mermer bloğunda ne aramak istediler acaba diye kendime sorup duruyorum.

4 Beğeni

Beyler şu ankete seri el atın yahu, incisözlüğe filan da atalım. :smiley: Ekşide gördüm buraya atıyorum.

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=41&t=247678

2 Beğeni

Oyu nereden kullanıyoruz ?

Aktive edilmiş bir forum hesabınızın olması gerekiyor.

1 Beğeni

Tabiki çıkalı 8 ay olmuş fiyat konusunu tartışmak mantıksız ama idaho yayınında hasan abi rttbs dlcsinin fiyatının hatalı olduğunu söylemişti sanırım.galiba bahsetiği bu olay.
images

Bana göre dlc nin en güzel yolunu az önce keşfettim tırmanması bol yolu bozuk tonajlı çok keyifli olur :smiley:

14 Beğeni

Kapitan Andreevo Sınır Kapısı’nın yanına ücretli park açıldı.Tırlar için giriş 25 euro.SCS buraları eklese güzel olurdu.Kapıkule’nin ve Kapitan Andreevo’nun girişlerini beğenmiyorum şahsen.Gerçeğine uygun elden geçmesi lazım.

5 Beğeni

Oyunda düzeltilmesi ve eklenmesi gereken o kadar çok yer var ki keşke SCS düzenli bir harita güncelleme sistemi kursaydı.

1 Beğeni

İstanbul civarlarında drop sorunu yaşayan var mı aranızda? Onu yaşayan ben varım da :confused:

1 Beğeni

trafic_10 yapınca oluyor bazen

1 Beğeni
8 Beğeni

Ben de yakında bir yazı yazacaktım bu konuyla ilgili videonun 1 milyon izlenmesini bekliyordum. :laughing: :smiley: Diğer harita DLC videolarından farklı olarak günlük baya izleniyor SCS Software Youtube kanalında ilginç bir şekilde.

4 Beğeni

Bu Road To The Black Sea yıl içinde en fazla ne kadar indirime girdi ?

33,60₺’ydi sanırım.

1 Beğeni

En son %30’a indi ancak kış indirimlerinde iberia da çıktıktan sonra büyük ihtimal %50 indirim yaparlar. Ben de henüz almadım kış indirimlerini bekliyorum

Anladım. Ben almıştım ilk çıktığında da merak ettim kaça kadar düştüğünü. İyi yapmışsın beklemek daha iyi