ETS 2 – TR Extended Map Mod | Marmara Edition #1 [Ana Konu]

Herşey süper ilerliyor. Bursa’lı biri olarak acayip heyecanlıyım. Terminalden yukarıya Beşyol devam edip Heykel çıkış olsaydı diyeceğim ama bu gerçekten de haklı olarak mümkün değil. Ellerinize sağlık, iyiki varsınız :wink::+1::heart:

4 Beğeni

İzmit part 3’e mi kaldı?Orası da yapılır herhalde diye düşünüyorum

Marmara Part 2’nin çıkış tarihi yaklaşmışken haritada gözüme çarpan 2 küçük hatayı paylaşmak istedim. Haritanın gerçeğe daha yakın olması için bunları da gözden geçirirseniz mutlu olurum.

Köprünün çıkışındaki gişede gerçekte bulunmuyan kantarlar var.

Oksijen tesisinin girişi bir şeridi kapatıyor. Gerçekte 3 şerit olan yer girişten dolayı 2 şeride düşüyor, oksijene girmemek için Npc lere çarpabiliyoruz.

Haritada emeği geçen herkesin emeğine sağlık, çok güzel bir harita, Marmara part 2’yi sabırsızlıkla beklemekteyiz.

3 Beğeni

ah ah şu harita ücretli olacak en hakettiği şekilde üzerinede kapsamlı bir ekip olucak (kastım kişi sayısı) ve zaman olacak neler çıkacakta işte zaman ve emek kişi sayısı… insan bu kalitede tüm türkiyeyi hayal ettikçe bi mutlu oluyo :smiley:

1 Beğeni

1.'sinde başka bir şeyi bozmadan yapılabilecek bir şey yok. Kantar prefab’ın içinde geliyor, yani o gişeleri haritaya yerleştirdiğinizde kantar da o gişenin kaldırılamaz bir parçası olarak ekleniyor. Gişelerin bir de kantarsız küçük bir prefab’ı var ama onun da şerit sayısı az. Gerçekteki gişe 10 şeritliyken oyunda Türkiye için bahsettiğim büyük gişe bile onun yarısı olan 5 şerite sahip. Küçük kantarsız gişe ise sadece 4 şerite sahip. SCS maalesef daha büyük gişeleri sadece Rusya, İberya ve Avusturya için eklemiş, yani Türkiye için bir yerden kazansan bile diğer yerden kaybediyorsun. Kantar olayının da TR Extended ekibinin gözünden kaçtığını çok zannetmiyorum çünkü Türkiye için olan gişe prefab’larının tepesi aslında mavi, TR Extended ekibi ekstra modeller kullanarak gişenin tepesini turuncuya çevirmiş.

Köprüden önceki şerit konusunda ise normalde yer olmadığından veya prefab eksikliğinden yapmamışlardır derdim ama yapmak için gerekli prefablar var ve yeteri kadar yer de var gibi duruyor. O yüzden o yorumu TR Extended ekibinin yapması lazım.

6 Beğeni

ne zaman çıkacak tr extended map marmara edition bursa

Kırmızı kar yağdığında

8 Beğeni

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

balık kavağa çıktığı zaman

2 Beğeni

Türkiye Avrupa Birliğine girdiğinde.

2 Beğeni

çıkıcak ne girmesi :smiley:

1 Beğeni

Dolar 1 lira olduğunda

1 Beğeni

:wink:

17 Beğeni

abi tr extended map marmara edition bursa ne zaman çıkacak lütfen söylermisin

3 Beğeni

Sen soru sormayı bırakınca

2 Beğeni

haritanız 1.45 sürümüne uyumlumu ?

Sitede hala 1.43 versiyonu var ama 7.zip gibi programlarla TR_Ext_Map dosyasını açarsan ve ardından manifest.sii dosyasının üzerine sağ click ile basıp düzenleye basarsan (kısayolu f4) karşına bir metin belgesi benzeri bir şey çıkacak, eğer alt kısmına bakarsan:

compatible_versions[]: “1.43.*” # Mod is compatible with 1.43.X…

Gibi bir yazı göreceksin, onu şununla değiştirirsen çok bir sorun yaşamazsın:

compatible_versions[]: “1.45.*” # Mod is compatible with 1.43.X…

2 Beğeni

Size soru soran Bur insanla bu kadar dalga gecmeniz hiç dogru değil asıl sizin burayı bu kadar bilgisiz bırakmanız yanlış yapımı uzun sürebilir ama blogunuza her hafta yaptığınız bir binanın bile fotosunu koysanız insanlar tatmin olacak bu kadar boş bırakılması insanların size olan meragina yazik ediyor.

2 Beğeni
1 Beğeni