ETS 2 – TR Extended Map Mod|İstanbul Edition [Ana Konu]

Harika işler çıkarıyorsunuz, elinize sağlık, insan görünce fotoğrafları hemen haritada oynamak istiyor :smiley: :heart:

8 Beğeni

ETS 2’nin TR Extended Map projesinin ilk sürümünde sizleri 200’den fazla özelleştirilmiş trafik işaretleri bekliyor. Yenilenen logo tasarımı ile takım son gelişmeleri aktarıyor. https://www.simulasyonturk.com/ets-2-tr-extended-map-yeni-trafik-isaretleri-ve-yenilenen-logo-tasarimi/

6 Beğeni

f-max i bu kadar beklememiştim. emeğinize sağlık

7 Beğeni

Trakya DLC ve F-MAX’ten sonra beni ETS 2’ye tekrar bağlayan tek şey TR Extended Map oldu. Yapılan şeyleri görseniz daha da hypelanırsınız. Çizilen modelin hazırlanan ayrıntıların haddi hesabı yok. Çok ince çok ayrıntılı yerlerde çok küçük şeylerle kaliteyi yükseltmeyi başarıyorlar. Belki oynadığınızda çoğunuzun fark etmeyeceği olmasa da olur diyeceğiniz şeyler için uğraşılıyor. Bunu da görecek olan gözler ayrı :slight_smile: Ben bu kadarını gerçekten beklemiyordum. Bu arkadaşlarla gurur duyuyorum. Harita konusunda da kaliteyi yükseltecekler. Sanmayın ki ilk sürümde onlarca şehir yüzlerce kilometre yol geliyor öyle bir şey yok zaten ancak bu yapılanlara bakınca Anadolu’yu düşünemiyorum ve o ayrıntılarla yüzlerce kilometre gitmeyi çok istiyorum. Takımın doğru kişilerle büyümesini de istiyorum.

Şu an en çok hypelanacak olan mod iken farkında iseniz çıt çıkmıyor. :smiley:

Birilerinin de bu modu gözüne kestirip sabırsızlıkla ama sessizce beklediğini biliyorum.

40 Beğeni

Önemli olan optimize olarak yayınlanması.

1 Beğeni

proje ilerledikçe bende çıkmasını bekliyorum ancak ekibin kendini birkaç konuda geliştirmesi gerekli olduğunun kanısına varıyorum… :slightly_smiling_face:
harita yapmıyorum fakat aslında haritanın özgün fikirlerden oluştuğunu düşünüyorum. artık kendi fikirlerinizi üretip bahsettiğiniz “hypelanacağımız” detayları paylaşmanız gerekli. böylece tekrara düşmemiş olursunuz ve bir farkınız olduğu anlaşılır. rekabet etmek için bunlar gerekli. iyi günler, iyi çalışmalar… :wave:
umarım linç yemem geçenki gibi.
bu forumun özgür düşüncelere karşı çıkmayacağını düşünüyorum :slightly_smiling_face:

7 Beğeni

Aslında benim düşüncem bu mod harika olacak Promods ile kontağa geçilse de bu harita bittikten sonra promodsun Türkiye kısmına eklense sizce de güzel olmaz mı . Henüz mod çıkmadı ama bence bi düşünün iletişime geçin derim :wink: Sabırsızlıkla bekliyoruz emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler .

6 Beğeni

Bence yeni harita olarak çıkması daha uygun olur. Harita Promods ile uyumlu olacak zaten.

Merhabalar!

@HasanOfke’nin bu akşam SiSL ile yapacağı ETS2ATS Gündemi canlı yayınında, TR Extended Map Mod’un İstanbul Sürümünde yer alacak yeni bir yer açıklanacak. Yayını kaçırmayın.

15 Beğeni

İzleyemedim yayını neresiymiş?

Ambarlı Limanı

2 Beğeni

Artık salın su modu onal map 10000 kere turkiyeyi bitirdi siz hayla ambarliyi yapıyonuz xd tabi bu prof lugunuzu gösteriyor;) ama adam akıllı map oynamak istediğimiz için sabırsızlanıyoruz kolay gelsin ustalar…

2 Beğeni

Profesyonel işler uzun sürer, haberiniz olsun. Amacım Extended Map’i savunmak veya Onal Map’i kötülemek değil.

9 Beğeni

Work in progress

Dün akşam yayında Ambarlı limanından birkaç görüntü göstermiştik. Şimdilik sadece bunu ekleyelim. Zamanı gelince ayrı bir blog yazısı ve görüntüler hazırlanıp yayınlanır. Sürprizler devam edecek tabii takipte kalın. :slight_smile: Işıklandırma güncellemesi ya da tam grafik güncellemesinden sonra her şey değişeceği için çok faydamıza olacak.

18 Beğeni

Katılıyorum, özellikle haritacıların büyük ölçüde faydasına olacak. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

onal map bu projeye göre basit bir harita. bu proje daha detaylı olduğu için uzun sürüyor. m.önalın ellerine de sağlık ama herkesin yaptığı projeler farklı olur. bu proje farklı, daha detaylı bir proje, m.önalın projesi daha farklı ama basit bir proje. bu proje kadar detay yok onda. (kaç kere proje dedim allah bilir :smiley: )

3 Beğeni

Bu diğer haritalarla kıyaslama olayına son versek iyi olacak. Harita modlarının çoğalması hepimizin yararına oluyor. Herkes nasıl yapıyorsa yapsın bir şekilde ekosistem oluşsun yeter ki :slight_smile: Devamlılığı olduğu sürece harita modları gelişmeye mecbur. Bundan önce sıkıntı devamlılıktı bu çözüldü artık.

21 Beğeni

1.38 de map editörde ciddi değişiklikler var projede bu konu aşıldımı

1 Beğeni

Bir tek İstanbul’u yeniden yaptığımız için özel kargo rotası tam anlamıyla oluşmadı. O da halledilemeyecek bir şey değil.

5 Beğeni

Elinize kolunuza sağlık arkadaşlar.Yolların temel iskeletleri çok iyi olacağına inanıyorum bu projede. Ambarlı limanından yük almayı dört gözle bekliyorum bir gürpınarlı olarak. Kuzey Marmara Otoyoluda çok önemliydi yeni taşımacılık güzergahı artık ordan sürdürülüyor çünkü bu reelistik bakımdan çok büyük bir değer. Ben de yaptığım şeyler artık save lenmiyor save de takılıyor konum dosyalarını göremiyor gibi bi hata veriyor ‘base-map’ klasörüm olmasına rağmen… Çözümü varmıdır bunun yoksa teknik bir hatamı güncellememi beklemeliyim

3 Beğeni