ETS 2 – TR Extended Map Mod|İstanbul Edition [Ana Konu]

Hasan hocam sen boşver o kitleyi ben projenin güzelliğini gördüm sabırsızlıkla bekliyorum projenin bitişini ve paylaşılmasını sonuçta büyük bir emek var bu projede biliyorum bu işlerden biraz anlasaydım inan bu projeye destek olurdum diğer adıyla taşın altına elimi koyardım
Ama bu şekilde’de manevi olarakta destekliyorum bu projeyi
Biraz uzun yazdım kusura kalma lütfen

7 Beğeni

Sessizce takip ediyorum, gerçekten bomba bir harita geliyor. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

9 Beğeni

Merhaba, ben Kulcu, ETS2 için Türkiye Haritası ararken bir anda OnalMap ve Extended konularına düştüm, öncelikle söylemeliyim ki, iki tarafında yaptığı işler tek kelime ile EF-SA-NE, ancak şahsi olarak ben ilk hangisi çıkarsa onu kullanmayı tercih edeceğim :smiley: Aslında iki grupta birleşse efsane işler yapabileceğini düşünüyorum, yada sürekli yardımlaşsalar, o yaptığını ona verse, şu yaptığını şuna verse gibisinden yamalar daha hızlı çıkar. Ayrıca, gerçekçilik açısından, tavsiye olarak mola alanları eklenebilir diye düşünüyorum. (Berceste, Menteşeoğulları gibi mola yerleri), Onal’ın daha hızlı bitip gelişeceğini, Extended’inde çıkınca büyük bir patlama yapacağını düşünüyorum efendim. Memleketim olan Zonguldak’ın eklenmesi de ileride eklenebilirse beni çok mutlu edecektir ki, yapımcıların sorusuna göre yardım edebilirim. İlk defa bu tür bir forumda boy gösteriyorum sürç-i lisan ettiysek affola.

6 Beğeni

İstanbul’un Yeni Model ve Yapıları

Herkese Merhaba! :raised_back_of_hand:

ETS 2’de çevre görüntüsünü belirleyen ve oyunculara gerçekçi sürüş deneyimi sağlayan en önemli unsurlardan biri de kullanılan modellerdir. Road to the Black Sea DLC’sinde ülkemize ait birçok model ve yapıyı görmek hepimizi heyecanlandırdı. Biz de harita modumuzda büyük ölçüde bu modelleri kullanmaktayız. Bazen gerçekçi görünümü artırmak için yeni modeller de tasarlıyoruz. Kimi zaman bir bina veya simgesel yapıyı, kimi zaman da yol ağı üzerindeki levhaları baştan oluşturuyoruz.

Bugün sizlere gelecek sürümümüz için oluşturduğumuz modellerden bir kesit sunmak istiyoruz. Umarız ki bu paylaşımlarımızı oyun içerisinde keşfetmek sizleri daha da heyecanlandıracaktır. Daha fazlasını da paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Takipte kalın. Görüşmek üzere!

TR Extended Map Mod Ekibi

Imgur
Imgur
Imgur
Imgur
Imgur
Imgur

41 Beğeni

Elinize sağlık proplar çok güzel olmuş.

Numunelik şöyle bir şey atayım buraya belki iş görür :slight_smile:

2 Beğeni

Bu işin profesyonelce ilerlemesini görmek mutlu ediyor, herkese kolay gelsin. :slight_smile:

3 Beğeni

Ellerinize sağlık harika gidiyor :slight_smile:

2 Beğeni

hey gidi Maxi be (gerçi değişti adı Silivri AVM oldu :grin:)

2 Beğeni

Büyükçekmece / İstanbul

Burası gerçekte geçtiğim yerlendendir, bunu görmek güzel oldu.
Elinize sağlık :+1:

9 Beğeni

Bu Demirli Atatürk heykelini Tekirdağ da bol bol yapıyorlar, biri Merkez Sahilde birisi de Çorlu Cumhuriyet Parkında.

4 Beğeni

Çerkezköyde de var :slight_smile:

5 Beğeni

15 yıl önce Haznedar’da vardı…

4 Beğeni

Silivri - Google Zoeken bu hafta :thinking:

8 Beğeni

İstanbul bölümü çıkıyor mu :wink:

İstanbul’un Batı Kapısı: Silivri

Herkese Merhaba! :raised_back_of_hand:

TR Extended Harita Modunun İstanbul sürümü için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Harita üzerindeki değişiklik ve genişletmelerimizi sizlere sunmak bizleri heyecanlandırıyor. Daha önce ipuçlarını paylaştığımız, harita genişlemesine dâhil ettiğimiz, İstanbul’un Silivri ilçesine daha yakından bakmanın zamanı geldi.

Silivri, Marmara Denizi kıyısında yer alan, İstanbul’un en batıdaki ilçesidir. Konumu itibariyle adeta İstanbul’un Trakya’ya açılan kapısıdır. İlçe, doğal bir limana sahip olması ve önemli ticaret yollarının üzerinde bulunması sebebiyle her dönemde önemini korumuştur. İlçe merkezinde yer alan, 1568 yılında Mimar Sinan’ın inşa ettiği 348 m. uzunluğundaki 33 kemerli köprü, ilçenin ulaşım konusunda tarihte önemli bir yeri olduğunu gösteren anıtsal yapılardan biridir. Silivri, sahil kenti olması nedeniyle yaz aylarında deniz turizminin yoğun olduğu bir yer haline gelmektedir. Ayrıca sarı ve yeşili buluşturan ayçiçeği tarlaları, ilçede görebileceğiniz, kendinizi doğanın içinde hissedeceğiniz yerler arasındadır. Doğal güzellikleriyle ön plana çıkan Silivri, aynı zamanda İstanbul’un ilk modern alışveriş merkezlerinden birine de ev sahipliği yapmaktadır.

Harita modumuzda tarihi Mimar Sinan Köprüsü’nden, ayçiçeği tarlalarına kadar çeşitli manzaralar keşfedecek, ETS 2’de yer alan otoyol dışında farklı bir güzergâh kullanarak İstanbul’a ulaşmanın keyfini çıkaracaksınız. Sizleri Silivri görüntüleri ile baş başa bırakıyoruz! Takipte kalın. Görüşmek üzere!

Imgur
Imgur
Imgur
Imgur
Imgur
Imgur
Imgur
Imgur
Imgur
Imgur

61 Beğeni

Renault Trucks bayisi de gördüm sanki:…

5 Beğeni

@BabyYoda
paylaşım sırasına göre 2. ss, benzinlik kısmına dikkatli bakarsan görebilirsin. :smiley:

@BabyYoda 2. işaretli olan

Yenilenen Logomuz ve Yeni Trafik İşaretleri

Herkese Yeniden Merhaba! :raised_back_of_hand:

TR Extended Map Modu Projemizin ilk duyurusu üzerinden üç ay geçti. Bu süreç içinde paylaşımlarımız ETS 2 topluluğunda yeni bir heyecan oluşturdu ve çok güzel geri bildirimler aldık. Projemizi ilgiyle takip eden herkese teşekkür ederiz. Ekibimiz, İstanbul haritasının içeriğini zenginleştirmek için elinden geleni yapıyor. Ayrıca modumuzun sunumu ile ilgili tasarım çalışmalarımız da sürüyor. Bugün sizlere tasarım ve içerik ile ilgili gelişmeleri paylaşmanın mutluluğu içindeyiz.

Harita modumuzun kısa tanıtım videosunda yer alan logomuz üzerinde değişiklikler yaptık. İstanbul’dan Anadolu’ya geçişi simgeleyen köprü simgesini, Yavuz Sultan Selim Köprüsü olarak değiştirdik. Logomuzdaki renklere canlılık kazandırdık. İstanbul ile özdeşleşen martı figürlerinin sayısını bölgelerimizi temsilen 7’ye çıkardık. Logomuzda yer alan çekiciyi tanıyabildiniz mi?

Şimdi de modumuz için geliştirdiğimiz trafik işaretlerine yakından bakalım. Trafik işaretlerinin gerçekçi sürüş deneyimine katkı sağladığını düşünüyoruz. Ekibimiz, harita modumuz için 200’ün üzerinde yeni trafik işareti ve şablonu oluşturdu. Gerçekçiliği sağlama adına yeni levha modelleri de tasarlandı. Modumuzda keşfedeceğiniz trafik işaretlerinin ipuçlarını birkaç ekran görüntüsü ile sizlere sunmak istiyoruz. Daha fazlası için harita modumuzu bekleyin. Görüşmek üzere!

59 Beğeni