ETS 2 – TR Extended Map Mod|İstanbul Edition [Ana Konu]

Haritada en cokz evk veren yerler köyler.İstanbul’dan cıkınca Anadolu’da küçük ilçeler falan mükemmel olacaktır

2 Beğeni

Uzayda bir köprü :thinking:

19 Beğeni

image

11 Beğeni

Yaa ben modu kurdum oynayamıyorum oyun çok kasıyor ne yapmam gerekiyor ki anlamadım 2 saattir hiçbiyere gidemedim hep kasıyo yardımc olun lütfen yanlış bişemi yapıyorum

Sadece modu kurunca mı kasıyor? Ayrıca sistemini öğrenebilir miyim?

Bazen normal modsuz istanbulda orjinal oynarkende kasıyordu sistemi derken kardeşim

Pc özellikleriniz nedir? Ekran kartı, işlemci vb

1 Beğeni

Ama bak şöyle mesela promod kurdum bir hızlı gram donma sekme yok normal haritalardafa kasma yok ama istanbuka girince feci kasma oluyor bazen ve ben bu modu kurdum İstanbulda hafif kasma var heleki modun kurulu olduğu yola girince hiç ilerleyemiyorum sürekli kasma tam açılıyor 4 sanie sonra feci bi kasma daha

PC özelliklerin ney?

• Dlc Gibi Heyecanlandıran İstanbul Modu , Helal Olsun , Emeği Geçen Herkese Sonsuz Teşekkürler …

• Video Linki : https://youtu.be/CIh29_YGASk

#HerSeferindeDahaİyisiniYap®

• Youtube / Murat Arda Güldiken®

@SimülasyonTÜRK

4 Beğeni

projeckt turkeyle uyumlu olsa iyiydi neyse artık devamını beklicez bununda…
emeği geçenlerin eline sağlık…

1 Beğeni

Haritanın optimizasyonu da bir o kadar güzel.Ssao yüksekte oynuyormusum simdi fark ettim ona rağmen fps çok iyiydi

2 Beğeni

Oyunun kasmaması için hangi özelliklerde oynamam gerekiyor

İşlemci ıntel 2.30ghz-2.40ghz
4 gb Ram
Sistem türü 64bit

Sadece modda ve bazı bazı istanbulda kasıyor diğer tüm haritalarım sorunsuz bu sorunun sebebi nedir İstanbulda hiç oynayamıyorum mod geldi modda hiç oynayamıyorum heleki modda daha çok kasıyor

1 Beğeni

Project Turkey’in yeni sürümü yayınlandıktan sonra yol bağlantısı modu yapmayı planlıyorum iki harita arasında

6 Beğeni

O sistemle kasma yaşamanız normal, çok fazla model olduğu için pc’niz kaldırmıyor.

1 Beğeni

Nasıl bir sistemli bilgisayara sahip olmam gerekiyorki bu oyunu rahat kasmada herşeyi kaldırabilen donmadan oynayabilmem için

volla çok iyi olur…project turkeyin yapılan yerlerini çok beğeniyorum bu istanbulla birleşirse tadından yenmez…

Öncelikle emeği geçen herkesin eline sağlık. Modellemeler, tabelalar ve yollar gerçekten mükemmel olmuş. Tek sorun optimizasyonda sanırım ya da herkeste farklılık gösteriyor :slight_smile: 3. Koprude anadoludan avrupaya gecerken 27 fps e kadar düştü oyun. Yeni eklenen bölgelerde 45 fps civarında geziyorum (extended mod öncesi istanbul’da minimum 65-70 fps alıyordum). Aynı sorunu yaşayan kimse var mı?

Pc/ laptop özellikleri;

Ryzen 7 3750h
Gtx 1650
16gb ram

Ultra grafikler, Orta Ssao, %125 ölceklendirme

1 Beğeni