ETS 2 – TR Extended Map Mod|İstanbul Edition [Ana Konu]

Yapımında emeği geçen herkese teşekkürler. Çok güzel bir mod olmuş. Herkesin eline sağlık :clap:.

3 Beğeni

1.39 ile uyumludur mod

2 Beğeni

mevzu nedir açar mısın?

Projet türkey ile uyumlumu? Deneyen varmıdır ?

Project Turkey ile aynı sektörleri kapsadığından uyumlu değil abi.

1 Beğeni

Haritayı daha oynayamadın lakin oynanış videoları bile çok şey gösteriyor en ufak bile olsa emeği geçen herkese teşekkürü bir borç biliriz ilerisi için herkes biraz fikir sahibi oldu ilk sürümde ellerine sağlık herkesin

7 Beğeni

eyvallah sagolasın

öyle deneyeceğim. yanlız liman müthiş olmuş. havalimanına gittim orası da müthiş. haritanın böyle böyle gelişmesi çok güzel olacak i.

4 Beğeni

Selam hasan bey logonun hd tasarımını talep edebilirmiyim video kapak için :wink:

4 Beğeni

Buyrun efenim :slightly_smiling_face:

8 Beğeni

Teşekkürler :slight_smile:

2 Beğeni

tekrardan hayırlı olsun emeği geçen tüm arkadaşların ellerine sağlık. ats deki eyaletleri bekler gibi ets tarafında da bu modun devamını bekleyeceğim artık.

6 Beğeni

Muazzam bir harita olmuş.Emeği geçen herkesin eline sağlık.İlerleyen projeler daha da güzel olacak gibi duruyor. :slight_smile:

3 Beğeni

Elinize, emeğinize sağlık. Başından sonuna çalışmalarınızla örnek olacak detaylarıyla, kalitesiyle harika bir proje ortaya çıkardınız. Teşekkürler :slight_smile:

6 Beğeni

Harika bir iş çıkardınız emeğinize sağlık gençler, her ne kadar da bir süredir online olmasam bile sizi arka plan’da izledim çok iyi işçilik yapılmış ve azimlilikle devam edilmiş devamını bekleriz. :slightly_smiling_face:

8 Beğeni

Eline Sağlik Olsun Çok güzel Herkesin daha da olacak devamını tebrik ediyorum

2 Beğeni

Buyrun efenim :slight_smile:
Video biraz aceleye gelmiş olabilir. Malum yoğun çalışıyorum :smiley:

10 Beğeni

Geç kaldım yeni indiriyorum . Daha denemedim ama bu ekip yapınca indirip oynamadan kalitesi zaten belli oluyor . Elinize emeğinize sağlık teşekkür ederiz .

3 Beğeni

Elinize sağlık hayırlı uğurlu olsun uzun zamandır ETS 2 oynamıyorum sayenizde yeni bir heyecan başlayacak benim için ilk fırsatta oynamak istiyorum.

3 Beğeni

Eline Sağlık Mükemmel olmuş Ama Road to black sea Dlcyi satın almıştım Kalite değil gibi sıkıntı var.Ardından TR Extended Map Mod|İstanbul Edition çıktığı denedim çok kalite olmuş Hayırlı olsun :slight_smile:

3 Beğeni