ETS 2 – TR Extended Map Mod|İstanbul Edition [Ana Konu]

Elinize sağlık hayırlı olsun.

2 Beğeni

Anadolu yakasında nereler var?ileride genişleyecek mi?

Bu görsellerden yola çıkılabilir Anadolu yakasında nerelerin olduğu adına, veya genişlediğinde tahminen. Var olan yerler zaten ayırt edilebilir.

11 Beğeni

Muratbey Gümrük Müdürlüğü de varsa tamamdır.

1 Beğeni

Tüm ekibin eline sağlık ets2 standartlarının çok çok üstünde bir mod olmuş.

2 Beğeni

Elinize emeğinize sağlık. çok başarılı olmuş…

3 Beğeni

sayılı gün çabuk geçer derlerdi bakalım geçecek mi

2 Beğeni

Elleriniz dert görmesin elinize emeğinize sağlık.

2 Beğeni

Tanıtım videosunu izlerken scs dlc getiriyor sandım bir an

3 Beğeni

Beklediğimize değdi. Herkesin eline emeğine sağlık. :clap:

2 Beğeni

Euro “TRUCK” Simulator 2 oyunun TR Extended Map modun da otogar bulunmamaktadır.

23 Beğeni

Oyunun ana mantığı ve işleyişi TIR üzerinedir. ECS’de çıkmadığına göre. Bu oyunu otobüs üzerinden oynayanlar oyunun mantığının dışına çıktığı için şuan zaten, (sadece gezmekten öte değil otobüs.) Buna mutabık kalındığında da İstanbul’un otogarları Esenler,Alibeyköy,Harem(Çok aktif değil.), Ataşehir,Dudullu. Bu otogarların olduğu güzergahlarda da herhangi bir eklenme yapılmadığına göre… Eklenmesi de çok mümkün değil bir Esenlere gitmek için onca şehir içi yol katedilmesi gerek. Buraların ulaşım yolları da aktif şekilde Tırlar tarafından kullanılmadığından dolayı, Otogar aramakta pek mantıklı değil. Eğer otogar’dan kastınız yol kenarı duraksa, Silivri’de veya Hadımköy taraflarında yol kenarı otobüs durağında kenarda dörtlü açıp hayali yolcuları alıp yola devam edebilirsiniz. :slight_smile: Çünkü paylaşılan harita görüntüleri üzerindeki yol ağlarında İstanbul’da bir otogar mevcut değil… :slight_smile:

10 Beğeni

Oyunu zaten otobüs üzerine oynuyorsanız size hiç ekmek çıkmaz. Ne burada otogar bekleyin ne de ECS’yi…

1 Beğeni

Bkz: FERNBUS SİMULATOR

Emeği geçenlerin emeğine sağlık.Beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır demişler.Biz bekleyenler için tam da durum bu. :slight_smile:

Merak ettiğim durumlardan birinin cevabını aslında harita görüntüsüyle almış oldum ve ayrıca yukarıdaki mesajlarda biri soru olarak sormuş ama arada kalıp cevaplanmamış gibi geldiğinden yinede sormak istiyorum. Daha önce harita yapım aşamasındayken paylaşılan görsellerde Yeni Çatalca yol ayrımında Gümrük ve aynı zamanda Tepecik üzerinden Büyükçekmece-Mimarsinan’a uzanan yol kapalı gözüküyordu.Video da ise bu kısımda kapalı gibi bir ibare yok.Dediğim gibi harita yol görüntüsünde de yer almıyor.Bir bakıma dedimki acaba video çekiliyor diye mi kapalı göstermek istemediler,video içinde başka yerlerin görüntüsünde kapalı olan yerler işaretli olarak yer alıyor.Bu biraz kafama takıldığı için sormak istedim.Acaba belkide sadece Gümrük’e kadar olan kısım yapılmış olabilir mi diye ? Belki de işin bu kısmını sürpriz olarak mı düşündüler demedim değil. :slight_smile:

4 Beğeni

sağa doğru dönüş yok malesef :sweat_smile:
bizim için çok zor olacaktı. Sıkışık bir yer orası. Farklı yerlerden farklı şekilde görülmek üzere oyun tarafından yerleştirilmiş 2 tane üst üste B.Çekmece Gölü var. Çeşitli başka sebepler de vardı, vazgeçtik sonrasında.

7 Beğeni

promods mod manager da sırlama nasıl olucak

Trieste’ye feribotla gidebilmek için ayrı bir dosya olacak. Onu promodsun üzerine yerleştirmek yeterli. Onun dışında asıl dosyaların yeri önemli değil, herhangi bir konumda bulunabilirler.

4 Beğeni

Öncelikle emeği geçen herkesin eline koluna sağlık. Tam anlamıyla efsane olmuş. 17 Aralıkta deliler gibi oynamaya başlayacam. :slight_smile:

Aklımda 2 tane soru var:

1. Modun içerisinde E5 Büyükçekmece-Tüyap Rampası var mı ? (Olsa efsane olur ama malum ölçeklendirme… :frowning:)

2. Önümüzdeki sürümlerde Şile Otoyolu ve Ağva’ya bir yol gelecek mi? (Bu güzergah hafriyat kamyonları tarafından çok kullanılıyor gelirse güzel bir hava olur) (Anadolu Yakası biraz boş kalmış ama o haliyle bile güzel yapmışınızdır :slight_smile: )

Tekrardan yapan herkesin ellerine sağlık çok güzel bir iş çıkarılmış. Oynamak için can atıyorum. Hepinize iyi akşamlar.

4 Beğeni

İkisinin cevabı da ne yazıkki hayır :sweat_smile:
Kocaeli’nin hakkını yememek için kısa tuttuk :grin:

4 Beğeni