ETS 2 – TR Extended Map Mod|İstanbul Edition [Ana Konu]

Kıyamet bugündür ya Ümmeti MUHAMMED :pray: valla yapanların hakkı ödenmez harbi ödenmez

2 Beğeni

Tarih duyurusu ve video geliyorrr :grinning:

6 Beğeni

Hazırız be hazırız Allah’ım şükür

2 Beğeni

bugün her şey belli olacak

2 Beğeni

Sadece istanbul haritası çıkacak şuanlık, neyse istanbul şehiriçi otobüscülüğü yaparız bizde :slight_smile:

3 Beğeni

birde bu video ile çıkartıyorlarmış herkes şok olur

1 Beğeni

Beklenen gün nihayet geliyor haritayı yapan kardeşlerimizin şimdiden ellerine sağlık heyecanlıyız. :wink:

4 Beğeni

17 Beğeni

17 ARALIK

39 Beğeni

herkesin eline koluna sağlık ultra bi kalitede bir proje olmuş sabırsızlıkla bekliyoruz :slight_smile:

5 Beğeni

TR Extended Harita Modunun İstanbul sürümü sürücülerin keşfetmesi için aşağıdaki ana özelliklere ve içeriklere sahip olacak:

✓ 120 km’den fazla oyun içi yol

✓ Onlarca yeni model

✓ 500’den fazla yeni trafik levhası

✓ İstanbul’da daha fazla şirket

✓ Kuzey Marmara Otoyolu

✓ Yavuz Sultan Selim Köprüsü

✓ Anadolu ve Avrupa yakasında köyler

✓ Ömerli ve Reşadiye otoyol dinlenme tesisleri

✓ İstanbul Havalimanı

✓ Ambarlı Limanı

✓ Silivri

✓ Beylikdüzü

✓ Marmara Ereğlisi

✓ Tüyap Binası ve TV kulesi

✓ İstoç’ta yenilikler

✓ Basın Ekspres yolu Halkalı Kavşağı

✓ Hadımköy-Beylikdüzü bağlantı yolu

✓ Çatalca’da yenilikler

✓ Çatalca 1-2 ve Riva Tünelleri

✓ Ambarlı-Trieste feribot bağlantısı (Promods kullanıcıları için)

40 Beğeni

Ellerinize sağlık çok güzel olmuş. Bir sorum var Promods’un Trailer And Company eklentisi gibi Türkiye şirketleri ve dorse eklentileri yapacak mısınız?

3 Beğeni

YOK ARTIK SAYIN SEYİRCİLER
Gel de bekle Aralık 17’yi.
Ekibin eline sağlık aşırı hypelandım şuan

3 Beğeni

Çok güzel harita olmuş emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Benimde bı sorum olcak ai trafikte Ford fmax mi olcak ?

3 Beğeni

@sctn keşan istiyorum Ayni taşımak en iyi dilerim 1.1 ölçek hiç Olarak Yapma Geçti? Abi

oha be yuh

Teşekkürler.

Hayır videodaki f-maxlerin hepsi normal sahip olunan araç.

4 Beğeni

@surensari şuan öyle bir planımız yok, ileride olur mu onu da bilemem.
@Kursat_Muharrem_Daka 1:19 ölçekte devam edeceğiz

3 Beğeni

TR Extended Map Mod: Yayın Tarihi Duyurusu
Nisan 2020’de ‘Bir şeyler değişiyor’ başlığıyla duyurusunu yaptığımız TR Extended Harita Modunun İstanbul sürümünün yapım süreci nihayet tamamlandı. Euro Truck Simulator 2’de daha geniş bir İstanbul’u detaylı ve gerçekçi bir şekilde yansıtmak için ekibimiz yoğun emek harcadı. Mod için yeni modeller eklendi. Yol ağı ve çevre düzeni gerçeğine uygun bir şekilde tasarlandı. Son olarak modumuzun test süreci de başarıyla tamamlandı. Merakla beklenen harita modumuzun ilk sürümünün yayınlanma tarihini açıklamak için artık hazırız.

TR Extended Map Mod-İstanbul Edition 17 Aralık 2020 tarihinde yayınlanacak.

Resmi fragmanımızı da sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Gördüğünüz her şeydeki muhteşem emekleri için @Bona @sctn @Emre54 @HetriX’e sonsuz teşekkürler. Aynı zamanda takımın eski üyesi ve Silivri-Esenyurt kısmının yapılmasını sağlayan Ambarlı temellerini atan @Barbaros_Yanik’a teşekkürler. Çatalca kavşağını(Ahmediye köyü, Marmara Ereğlisi ile birlikte) ise gerçek haline takımımızın eski üyesi @Suleyman_Emre_Unalir çevirmişti. Teşekkürler. :slight_smile:

TR Extended Map: İstanbul Edition Yayın Tarihi Duyurusu ve Tanıtım Videosu | ETS 2 TR Extended Map (harita görüntüsü burada)

Tanıtım videosu

Kapak fotoğrafını yapıldığından beri masaüstü arkaplanı olarak kullanıyorum. :smiling_face_with_three_hearts: Siz de yapabilirsiniz daha yüksek çözünürlüklü olan görsel materyalleri paylaşacağız.

Bizim siteyi de ekleyelim. https://www.simulasyonturk.com/ets-2-tr-extended-map-istanbul-edition-yayin-tarihi-duyurusu-ve-tanitim-videosu/

Duyuru yazısı diğer platformlarda da yayına girecektir.

40 Beğeni

Hadi hayırlı uğurlu olsun. Müzikler çok iyi…

3 Beğeni