ETS 2 – TR Extended Map Mod|İstanbul Edition [Ana Konu]

evet harita görüntüsü oyunun orjinal haritasımı olacak yoksa yeni bi haritalandırma sistemi gelecekmi o açıdan sordum

Oyunun orijinal haritasına yapılıyor ayrı bir ölçekte bir harita değil. Road to the Black Sea DLC’si ile gelen İstanbul ve çevresi geliştirilip Anadolu yakasına geçiliyor. Harita arkaplanı buna uygun modifiye edilmiştir ama İstanbul Havalimanı, Kuzey Marmara otoyolu zaten Karadeniz’e taşmış durumda bunun da çaresi yok. Diğer haritalarla uyumlu olabilmesi için böyle olmak zorunda. ProMods haritası için ayrı olarak verdiğimiz Connection dosyası var onu kullanarak ProMods haritası ile birlikte oynayıp Ambarlı-Trieste arasında feribota biniyorsunuz.

11 Beğeni

yaza kadar da artık sakarya düzce bolu gerede karabük gelir

2 Beğeni

Herkese Merhaba :raised_hand_with_fingers_splayed:

Sıradaki duyurumuzda TR Extended Harita Modu ile ilgili sorularınızın büyük çoğunluğu cevap bulacak. Birkaç gündür modumuzun beta testleri büyük bir hassasiyetle yapılıyor. Beklediğimiz güne oldukça yaklaştık. İlginiz ve sabrınız için ekip adına teşekkür ederim.

33 Beğeni

Bunca zamandır verdiğiniz emekler için biz size teşekkür ederiz.

5 Beğeni

Emeği geçen herkesin ellerine kollarına sağlık çok büyük emek var gerçekten…
Promods gibi reklamli ve tek part ücretli kısmı olsun benim gibi destek olmak isteyenler alternatif olarak indirmek isteriz ücret karşılığında

1 Beğeni

Destek olmak isteyenler için bağış seçeneği olacak. Zaten yine modu direkt olarak sunucudan indireceksiniz. Sharemods gibi yerlerde dağıtılmayacak. Tek part olarak veriliyor. Çok ilerideki sürümlerde dosya boyutları arttığında dediğin yönteme geçilebilir belki ama TR’de o iş garip yürüyor.

10 Beğeni

Bagis isi devlet tarafından engelleniyor dige duydum sanki hasan

hadi artık çıkış tarihi açıklansın

aynen ya gelse güzel olcak

Bu nedir ki acaba :thinking:

25 Beğeni

bu nedir lo

2 Beğeni

çok güzel bir şey çok güzellll birr şeyyyy

7 Beğeni

:smiley: geliyor

3 Beğeni