ETS 2 – TR Extended Map Mod|İstanbul Edition [Ana Konu]

Umarım güzel işler çıkar ortaya, ellerinize sağlık kolay gelsin. :slight_smile:

3 Beğeni

Silivri’yi ufaktan görmüş olduk :+1:

6 Beğeni

Helal usta. İstanbul bitsin Bursa’ya gelirsen oralara el atarsın artık. Elimden geldiğince sana bir kaç fikir veririm

3 Beğeni

Ben de Bursa’dayım. Renault fabrikasına ve Organize Sanayi Bölgesi’ne yürüme mesafesindeyim. Sonuna kadar yardımcı oluruz.

2 Beğeni

[quote=“The.Yigido68, post:29, topic:8943”]
ult fabrikasına yürüme mesafesindeyim. Sonuna kadar yardımcı oluruz.
[/quote]Bursa bu projede yer almalı bence. Otomotiv Sanayi anlamında Marmara’nın devleri burada, es geçilmemesi gereken bir yer.

3 Beğeni

O olay bende de var ya, hastayım şu tabelalara.
@bona ve @Barbaros_Yanik mükemmel iş tebrikler :clap:

4 Beğeni

Merhabalar, Şimdiden hayırlı olsun. Başlıkta İstanbul Edition yazıyor ama sormak istiyorum.

Acaba Eski İstanbul yolu olarak adlandırlan yolda eklenebilir mi ? Yolun bir kısmı tekirdağa bağlı kalıyor ama Tekirdağ’ın Saray - Çerkezköy ilçelerinde onlarca sanayi bölgesi var. Bilemiyorum belki Tekirdağın en büyük sanayi bölgesi Çerkezköy olabilir. B.S.H - Arçel. gibi onlarca fabrika var.

Eski İstanbul yolunu çok uzun süreden beri kullanıyorum araç kamerası ile bir çok kaydım var eğer bu yol veya Çerkezköy-Saray gibi ilçeler eklenebilme ihtimali var ise her türlü yardımcı olabilirim.

Teşekkürler.

7 Beğeni

Merhaba sevgili “TR Extended Map” mod ekibi, Silivri bağlantısı ile alakalı görselleri gördüğümden bu yana bu modun takipçisiyim. Türkiye ile alakalı harita modlarının en büyük problemi, son DLC öncesinde çıktığı için farklı prefablarla inşa edilmesi ve gerçeği çok yansıtamaması gibi. Son DLC ile birlikte İstanbul’un Anadolu yakası gibi bir problem daha çıktı karşımıza. Bunu nasıl aşabileceğimizle ilgili bir konsept harita oluşturdum ben de size… Promods’un Türkiye sınırlarına yaklaşması ile birlikte Türkiye modlarının diğer modlarla entegrasyon süreci daha kolaylaştı. Bu bağlamda böyle bir haritanın oluşturulması daha kolay bir hal aldı.

Harita editöründe basit düzey de olsa bilgim var, eksiklerimi dosya alışverişi ya da zoom yayını üzerinden yapabileceğimiz ya da sizin tercih edeceğiniz bir iletişim platformundan sağlayarak TR Extended modu daha hızlı geliştirebiliriz kanaatindeyim. Bilgisayarımın sistem gereksinimleri bunun için fazlasıyla uygundur :slight_smile:

23 Beğeni

Mod yapımı ile ilgili bir gelişme var mı?

Sana özelden bir mesaj gönderildi. Sanırım görmedin? Sağ üst profil resminde yeşil olarak görünene tıklamalısın. :smiley:

2 Beğeni

İnternetin azizliğine uğradım, malum Trakya’mızın interneti, insanı kadar güzel değil :wink:

Harita Modu Çalışmaları Devam Ediyor ve Ailemiz Genişliyor!

Herkese Merhaba! :raised_back_of_hand:

Yaklaşık bir ay önce duyurusunu yaptığımız, harita modu çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Duyurumuz sonrası ekibimize yeni katılımların olması, yola daha güçlü devam edeceğimizi gösteriyor. Şimdi ekibimizden biraz bahsedelim.

Kuzey Marmara Otoyolu mod projesinin mimarı @sctn, ekibimize projesi ile birlikte dahil oldu. Harita planlama ve konsept çalışmalarıyla göze çarpan @Suleyman_Emre_Unalir ve tanıtım videosu SCS’den ödüllü @HetriX’de yine ekibimizde yer alıyor. Ford Trucks F-MAX modunun mimarlarından @Emre54 de aramızda. Hazırladığı modeller ile haritamıza canlılık ve gerçekçilik katacak.

Son olarak ekibin oluşmasında ve projenin yürütülmesinde katkılarını ve desteğini esirgemeyen @HasanOfke’nin de ekibimize dahil olduğunu sizlere duyurmuş olalım.

Harita modumuzu heyecanla beklediğinizi biliyoruz. Nitelikli bir harita moduyla sizleri buluşturmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Harita modumuzun ilk genişleme paketinin İstanbul’u kapsayacağını önceden belirtmiştik. Silivri-İstanbul arası ve Anadolu Yakası çalışmalarımız devam ediyor. Buradaki çalışmalarımızdan görsellerle sizleri baş başa bırakalım. Konum tahminlerinizi bekliyoruz. En yakın zamanda yeni paylaşımlarla karşınızda olacağız. Hoşça kalın!

Imgur

Imgur

Imgur

Imgur

Imgur

Imgur

Imgur

Imgur

Imgur

Imgur

Imgur

Imgur

38 Beğeni

Herkesin eline sağlık.Paylaşılan görseller yapılan işin kalitesini gösteriyor. @sctn 'nin Kuzey Marmara Otoyolu projesinin bu moda dahil olmasıda gerçekten çok iyi ve yerinde olmuş.Umarım sonucu sizlerin istediği,topluluğun da beklediği gibi olur. :wink:

11 Beğeni

muhteşem duruyor elinize sağlık beklemedeyiz :slight_smile: :slight_smile:

Elinize sağlık cidden muazzam gözüküyor bu resim tahminim Silivri Maxi ve Havacılık Lisesinin olduğu taraf

8 Beğeni

22-47-35-images

20 Beğeni

İlk öncelikle elinize sağlık, muhteşem görünüyor. Kuzey Marmara Otoyolu Harita Modu’nun bu harita moduyla birleşmesi de çok güzel olmuş.

Bazı fotoğrafların gerçek konumunu sizlerle paylaşmak isterim.

1. Fotoğraf :

https://live.staticflickr.com/65535/49863607981_3fb1d4017e_b.jpg

Gerçek Konum :

1. Fotoğraf :

https://live.staticflickr.com/65535/49863607116_05ba089794_b.jpg
Gerçek Konum :

1. Fotoğraf :

https://live.staticflickr.com/65535/49863917187_cf6725cebc_b.jpg

Gerçek Konum :

Haritadaki Konumu (Gürpınar Kavşağı) :

Benim bir sorum olacak; TÜYAP Kulesi’nin olduğu yerdeki Gürpınar Kavşağı’nda çift yönlü yan yol vardır, onlar olacak mı, bir de meşhur S yokuşu olacak mı?

Çalışmalarınızda başarılar ve iyi akşamlar dilerim, sağlıcakla kalın.

13 Beğeni

Bu haritada emeği geçen arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum.
Özeliikle @sctn’nin yapmış olduğu haritanın oyuna eklenmesi çok iyi oldu. Yoksa KMO yolunda biraz sıkıntı çekebilirdiniz. Modeller ve kavşaklar çok efsane. Tekrardan tüm ekibe teşekkürlerimi sunuyorum.

9 Beğeni

Çok güzel bir çalışma oluyor , hepinize kolay gelsin.

8 Beğeni

Projede emeği geçen herkesin eline sağlık. Ekip sağlam, başarılar diliyorum kolay gelsin.

13 Beğeni