ETS 2 TR Extended Map: İstanbul Edition - Geri Bildirimleriniz

E arkadaşlar, benim şöyle bir durumum var. Tekirdağ’da belli başlı yerlerde bozulmalar tespit ettim. Mesela bu kaldırımlar gibi, çok özensiz duruyor, bu haritayla gelen bir durum mu?

@sctn düzelttiğini belirtti.

3 Beğeni

Bu noktadan ben geçtiğimde herhangi bir duvarla karşılaşmadım. Sorun belki modlarından olabilir. Bilemiyorum.

1 Beğeni

Modlarım kullanmıyorum tr map aktif edildim

2 Beğeni

Merhabalar! Harita da bazı yerlerde drop noktaları var ve aşağı düşmeye sebep oluyor ve Çatalca tarafında u dönüşü yaptığımız köprüden sonra sağa döndüğümüzde arkadan gelen arabalar yoldan sağa doğru dönünce kayboluyorlar. Bununla ilgili fotoğrafları aşağıya ek olarak ekledim. Yerlerini de harita üzerinden göstermeye çalıştım.

Inkedtempsnip_LI

2 Beğeni

parksimulasyon trextendedmap indirme bölümündeki gibi kuruyorum mapı oyundan atıyor

Başka harita modu kullanıyormusunuz? log dosyasını paylaşırsanız daha detaylı yardımcı olabiliriz.

1 Beğeni

Araba askıda kalmış, ama mod mu haritadan mı kaynaklı olduğunu bilemiyorum

Bu noktada benim yerleştirdiğim bir araç yok. Burada rastgele trafik olayı var gibi gözüküyor.

1 Beğeni

Hocam İstanbul - Edirne arası özel taşımacılık hiç çıkmıyor. Kontrol edebilir misiniz?

1 Beğeni

merhaba, son yayınladığınız sürümü kullanıyorum ancak sanayi sitesine giremiyorum

2 Beğeni

Bahsettiğin sorun giderildi.

1.1.1 sürümünü tekrar indirebilirsiniz.

4 Beğeni

teşekkür ederim.

Bu konumlarda duvarlar var mod sıralaması dediğiniz gibi şuan kullandığım modlar promods fmax ve sizin modunuz en son güncellemeden sonra oluştu bunlar

1 Beğeni

aynı sorun bende de var tekirdag çıkış kantarın orada

3 Beğeni

Evet 2.e denedim yine sorun devam ediyor

Sorun henüz çözülmedi. Tekrar yeni bir sürüm çıkarılacak.

1 Beğeni

Köprü altı yolda da hata var. En alttaki fotoğrafta köprünün altına da gidemiyorum. Hepsinde duvar sola doğru itiyor. Ayrıca Maria şirketini düzelttiğiniz için de teşekkür ediyorum.

3 Beğeni

(1.1.1 sürümü promods ile birlikte kullanılıyor.)
Tekirdağ yönünde de görünmez duvar var >

Tekirdağ girişinde Marina şirketinin hemen gerisindeki kantarın karşı tarafındaki yolda(Tekirdağ yönü) sağ şeritte görünmez duvar var. Sol şeritte ise sorun yok.

Bir öneri: Acaba diyorum güncelleme konusunda acele etmeyip, haritayı şöyle iki-üç hafta komple kontrol edip öyle bir güncelleme çıkarılsa daha iyi olur sanki. Çünkü acele edince görünmez duvarlar unutuluyor arada kaynıyor.

1 Beğeni

Merhabalar haritayı ilk çıktığından beri büyük bir keyifle oynuyorum tabi o yolları düzenli kullanan biri olarak gerçekçiliği sonuna kadarda hissettim hata vs. şeyler olur ama zamanla bizde oynadıkça düzelicek benim naçizane sizden bir isteğim var İstanbuldaki firmaları gerçeğine uygun olarak düzenlense oyuna daha büyük bir gerçekçilik katılabilir mesela İstanbul havalimanı içine Turkish Cargo eklenebilir.Ufak bir detay ama haritaya farklı bir detay katabilir.Şimdiden teşekküler kolay gelsin. :wink:

1 Beğeni