ETS 2 -The Balkans Sefer Etkinliği #CruisingTheBalkans - WoTR

Imgur


Nature’s Embrace (Truck)

Found in various habitats in the Balkans, the grey wolf is a social animal living in family communities and bonding for life. Embrace the Balkans nature with this awe-inspiring truck paint job while exploring the many different landscapes that is awaiting you on the road.


Nature’s Embrace (Trailer)

With strong family bonds lasting a lifetime and moving in dynamic territories, the grey wolf can be found in various habitats throughout the Balkans. Apply this awe-inspiring painting to your trailer and embrace the Balkans nature while exploring the dynamic landscapes of the Balkans.


Dalmatian Pelican

The Dalmatian pelican, perhaps the world’s largest freshwater bird, is a social bird often seen flying in flocks in graceful synchrony in many Balkan regions. Enjoy its elegant sculpture as you cruise by lakes and waterways.


Hermann’s Tortoise

The Hermann’s Tortoise, known to be a gentle creature that enjoys sunbathing and digging, can be found in many regions of the Balkans. Invite this friendly tortoise as a companion during your long journeys through forests, hills and plains.

10 Beğeni
4 Beğeni

West balkans olmayıp sadece RTTB ile yapılabilir mi 2 DLC birleşik bir etkinlik anladığım kadarıyla?

2 Beğeni

anladığım kadarıyla west balkanstan rttbs’ye yük götürebiliyorsun rttbs’den değil yani

Türkçe çeviri → SCS Software's blog: Cruising the Balkans World of Trucks Event

Rules

Using External Contracts or External Market, with a World of Trucks-connected profile in Euro Truck Simulator 2, the community goal is to drive 300,000,000 km while delivering cargoes to or from any city in West Balkans and/or Road to the Black Sea DLCs.

This event offers you up to 2 personal goals to complete:

 • Personal goal for West Balkans DLC: Complete a delivery to or from at least 15 unique cities.
 • Personal goal for Road to the Black Sea DLC: Complete a delivery to or from at least 15 unique cities.

All jobs for the event need to be at least 200 km, or more.

You can check if your recent deliveries met these conditions using your Log Book in your World of Trucks profile.

Rewards

 • Community: When the community goal of driving 300,000,000 km is met, and if the player has also achieved either personal goal, they will receive a hanging Dalmatian Pelican ornament as Steam inventory item.

 • Personal for West Balkans: Gain a personal World of Trucks Achievement and an awe-inspiring Nature’s Embrace themed, ETS2 truck paint job Steam inventory item.

 • Personal for the Road to the Black Sea: Gain a personal World of Trucks Achievement and a beautiful Nature’s Embrace themed, ETS2 trailer paint job Steam inventory item.

6 Beğeni

Bu etkinlik size tamamlamanız için en fazla 2 kişisel hedef sunar:

 • Batı Balkanlar DLC’si için kişisel hedef : En az 15 benzersiz şehre teslimatı tamamlayın .
 • Road to the Black Sea DLC’sinin kişisel hedefi : En az 15 benzersiz şehre teslimatı tamamlayın .

5 farklı teslimat seçeği var;

 • West Balkans :left_right_arrow: West Balkans

 • Road to the Black Sea :left_right_arrow: Road to the Black Sea

 • West Balkans :left_right_arrow: Road to the Black Sea

 • West Balkans :left_right_arrow: Herhangi bir yer

 • Road to the Black Sea :left_right_arrow: Herhangi bir yer

Hızlı bitirme taktiği vereyim. İlk teslimatı yaptıktan sonra hiç teslimat yapmadığınız 2 şehir seçin. Şehirlerden birine ışınlanıp yük alın ve diğer şehre sürün. Oyun ikişer ikişer sayacağı için daha kısa sürecek.

13 Beğeni

türkiye-balkanlar seferi wot görevi sayılacak o zaman

2 Beğeni

Topluluğun amacı, West Balkans DLC’sindeki herhangi bir şehre ve/veya Road to the Black Sea DLC’lerine kargo teslim etmektir.

Tam çeviri bu. Teslimatın bir tarafı bu iki DLC’den biri ya da iki tarafı da bu DLC olacak. İster İngiltere’den al ister İstanbul’dan.

 • West Balkans :left_right_arrow: West Balkans

 • Road to the Black Sea :left_right_arrow: Road to the Black Sea

 • West Balkans :left_right_arrow: Road to the Black Sea

 • West Balkans :left_right_arrow: Herhangi bir yer

 • Road to the Black Sea :left_right_arrow: Herhangi bir yer

2 Beğeni

herhangi bir yerden alıp bu 2 dlc’den birisine getirince sayıyor mu saymıyor mu hocam?

1 Beğeni
 • Herhangi bir yer :left_right_arrow: Road to the Black Sea

 • Herhangi bir yer :left_right_arrow: West Balkans

Böyle oluyor mu? Sanırım oluyor.

2 Beğeni

:left_right_arrow:
Bu ikonu o yüzden kullandım. Karşılıklı anlamı için.

2 Beğeni

Şöyle de anlatılabilir:

Amaç her iki DLC’den de 15 tane şehir toplamak, mesela:

Belgrad’dan Saraybosna’ya giderseniz bu iki şehri toplamış oluyorsunuz, West Balkans için 15 şehirden 2’sini topladınız. Road to the Black Sea’de ise hala 0 şehir toplamış durumdasınız.

İstanbul’dan Mostar’a gittiniz, West Balkans’da topladığınız şehir sayısı 3’e çıktı ve Road to the Black Sea’de topladığınız şehir sayısı 1 oldu.

Viyana’dan Sofya’ya gittiniz. West Balkans’da topladığınız şehir sayısı hala 3, ancak Road to the Black Sea’de topladığınız şehir sayısı 2’ye çıktı.

Sofya’dan Zagreb’e gittiniz, daha önce Sofya’yı topladığınız için Road to the Black Sea’de topladığınız şehir sayısı hala 2 ancak Zagreb’i topladığınız için West Balkans’da topladığınız şehir sayısı 4’e çıktı.

Hem Road to the Black Sea’de hem de West Balkans’da 15 şehir yani toplamda 30 şehir topladığınızda etkinliği bitirmiş oluyorsunuz.

8 Beğeni

Also, if you complete any job using external contracts TO or FROM the city of Podgorica, you will get this adorable Hermann’s tortoise which you can take along on your adventures.


Ayrıca, herhangi bir işi Podgorica şehrine veya Podgorica şehrinden harici sözleşmeler kullanarak tamamlarsanız, maceralarınızda yanınıza alabileceğiniz bu sevimli Hermann kaplumbağasını alacaksınız.

1 Beğeni

Bu etkinlik görevlerini kişisel dorsemizle yapabiliyormuyuz?

Evet. WoT Harici Sözleşme (Dorse alma) ya da WoT Harici Market (Kişisel dorseye yük alma) şeklinde açıklamada yazıyor zaten.

2 Beğeni

Başarımlar:

5 Beğeni

Bu sefer karışık olmuş verdiği ödüller. Black Sea için 15 işi bitirince dorse boyamasını alıyorum, Balkanlarda olsaydı onda da 15 işi bitirince çekici boyamasını verecekti. Topluluk hedefi aşıldığında ise kabin aksesuarı olan balıkçıl kuşu vericek. Birde son olarak Balkanlardaki “Podgorica” şehrine veya burdan başka şehre yük taşıyınca kaplumbağayı veriyor.

İnsan, koskoca Romanya’da bir tane akıcı yol olmadığını görünce, Bulgaristan’a dua ediyor. SCS’nin en hatalı DLC çizimidir Romanya. coğrafya olarak değil. Simulasyon oyuncusunu bu kadar yoran bir yer daha yok. Bunu, Promods ekibine dahil olan RO-Map yapımcısı Stefan E. de harita yapımında çok kez söyledi. Balkanları görünce Romanya gerçekten güme gitmiş malesef.

1 Beğeni

300.000.000 KM tamamlandı.

1 Beğeni

etkinliğin road to the black sea kısmını da bitirince de ayrı olarak ödül veriyor mu? yoksa etkinlikte sadece 1 dlc bölgesini bitirince mi ödül var?