Ets 2 Tag Atatürkiye yazdıgı için ban yedim SÜLEYMAN.53 admini tarafından

Emin olun şikayet yabancılardan değil içimizdeki hainlerden geliyor /st Atatürk yazıp rapor atanlar vardı, 10 kasım etkinliğini raporlayanlar vardı 300 kişi Atatürk yazınca birilerini zoruna gitmişti.

seni banlayan admin’in kötü bir niyeti yok milliyetçi biridir ama uyarı tarzı yanlış ülkedeki bu ortamda Türk olarak Atatürk’e “siyasi içerik” derse küfür yemesi normal :joy: liderler yasak vs demesi gerekirdi.

ayrıca Kürdistan yazarsanız yabancı admin’lerden ban yemiyorsunuz boşuna kural vs yazmayın kurallar dinamik uzun yazmayacağım.

3 Beğeni

Sırf cevap vermek için üye oldum bende suleyman.53 den ban yedim birtek ben deyil 17 arkadaşım da bu admin yönetime yalakalik yapicak diye bütün türkleri banliyor türk düşmanı bu adam ama bizim ekip araştırıyor yakındır bulmam bulunca öyle bi dayak yicekki bir daha ets ats diye bir şeyi bilemicek hain resmen önüne gelen türk oyunculara perma atıyor kendini ne sanıyorsa anlamış deyilim ama çok fena faka bastı ona benle nasıl konuşacağını anlatıcam atatürk düşmanı millet PKK pyd yazar sonra troll atarlar görmez tabi bunu yapan yabancılar ama türk e gelince bas perma ban i oldumu olmadi bu suriyelilerden farkı yok biz türk müslüman olarak bir birinizi tutmak yerine neden bu yabancıların önünde küçük düşüyoruz ayrıca yorum yapanları da kınıyorum banlanan arkadaşımız da türk bizden neden kırıcı yorum atılıyor anlamadım biz bizi tutmaz isek dışarıdakiler bizi bi lokmada yutar biraz sallanin kendinize gelin bu yazdiklarim kotu bir şey deyil dost acı söyler haksızlık yapmış isem kusuruma bakmayın allah cc ye emanetsiniz lütfen rica ediyorum hepimiz kardeşiz unutmayalim

1 Beğeni

boşver herkes ettiğini bulur oyun sonuçta gün geçtikçe oyuncu kaybediyorlar :slight_smile: steam’in yeni özelliği de geldi zaten arkadaşlarla multiplayer oynuyacaz diye orada takılır gideriz scs düşünsün

Steam, Online Olmayan Oyunları Arkadaşlarınızla Oynayabileceğiniz Özelliğini Yayınladı (WEBTEKNO)

Tavsiyem zaten tek başına oynamanız. Mp saçmalıklardan ibarettir sadece. Ben kendimi bildim bileli arada bir arkadaşlarla girmek harici tek oynarım, gayet de memnunum. Düşünürseniz sp gerçek yaşama daha uygundur. Siz hiç sürekli konvoy yapan, araba kovalayan, takla atan tırcı gördünüz mü? Ya da kasıtlı çarpan saçma sapan süren insanları? Gerçek hayat böyle değil (Bunlara rastlamak için bayağı bir şanslı? olmanız lazım.), bunun için evden çıkmanıza dahi gerek yok, devir bilgiye kolay ulaşma devri, sadece internetten tırcıları takip edin. Bu meslek doğası gereği tek takılmayı gerektiriyor. Yeri gelir 4,5 saat kimseyle konuşmadan direksiyon sallarsınız.(ETS 2’de bu kadar aralıksız zarar verir, yapmayın :smiley:) Durum bu ve bu da bir simülasyon. Bunu sevmiyorsanız zaten hiç bulaşmayın ETS 2’ye demek ki tırcılığa ilginiz yok. Ayrıca tekrar söylüyorum TruckersMP’nin SCS ile bir ilgisi yok.

8 Beğeni