ETS 2 Skin (Paintjob) Nasıl Yapılır?

Bende paint.net var. Bu programla nasıl skin yapabilirim? Paintshop pek kullanamıyorum da.

Nvidia .dds aracını güncellemiş bununla oluyor mu?

1 Beğeni

Henüz denemedim ama olmaması için bir sebep yok :slightly_smiling_face:

BC3 olan seçilecek sanırsam

1 Beğeni

eğer ki logo tasarlamak istiyorsan adobe illustrator işini görebilir. Öğrenmesi de çok zor değil internette bir sürü içerik var hem de kullanması da çok eğlenceli. Logoyu yaptıktan sonra paintjob yapması da aynı mantıkta olur diye düşünüyorum.

1 Beğeni

Kullanmadığım için bir şey diyemiyorum. Kullanan arkadaşlar cevaplarsa daha iyi olur

1 Beğeni

Krone Coolliner için skin yapmaya çalışıyorum ama beceremedim bir türlü. Yardımcı olabilecek bir arkadaş varmıdır?

@DrBaron Nerde sorun yaşıyorsunuz ? Yaptığınız skin oyunda gözükmüyorsa def dosyalarını inceleyin, satırlarda yollarda eksik vardır.

1 Beğeni

hocam skin’i mod yöneticisinden aktif ediyorum fakat oyunda göremiyorum. dediğiniz yolu kontrol edip tekrar döneceğim

Ben sıfırdan skin yapıyorum ama def yazmayı bilmiyorum hiç yazmadım hep başkaların skin modlarına skinimi atıp oyunda kullandım :-/

1 Beğeni

@ONURKULL ve @The.Yigido68 'ya teşekkürler. Becerebildim mi bilmiyorum ama yaptım aşağıdaki gibi birşeyler :slight_smile:

12 Beğeni