ETS 2 Screenshots [Part 2]

15 Beğeni

İstikamet Kapıkule :tr:- :lithuania:

Imgur

20 Beğeni

Yarın gel Çaba Misnak’ta göreve başla

1 Beğeni

Para da anlaşırsak başlarız :joy: :joy: :joy: :joy:

1 Beğeni

Imgur

18 Beğeni

Fish Express :wind_face: #KingOfTheRoads

20 Beğeni

Imgur

17 Beğeni

:sun_behind_large_cloud: :deciduous_tree:

Imgur

20 Beğeni

Scania fabrikasında aracımızın 75bin bakımlarını yaptırdık ve full paket haline getirdik.
Before/After

18 Beğeni

Hadımköy Garajdan yeni aracımızı teslim aldık.

Imgur

23 Beğeni

Yemin ederim suskunlardaki Ecevite bağladım burdasın ama dokunamıyorum misali :slightly_frowning_face:

3 Beğeni

24 Beğeni

Imgur

18 Beğeni

18 Beğeni

İskandinavya’ya gelmişken Volvo fabrikasınıda gezelim dedik.

21 Beğeni

20 Beğeni

Imgur
Imgur

23 Beğeni

boşuna dememişler ‘‘Hayat; sen başka planlar yaparken başlarına gelenlerdir.’’ diye …

istanbulda ki garajımızda çıkan yangından dolayı 5 çekicimiz kulanamaz hale gelmiştir… bu yüzden de 1 ay önce aldığım 0 km scania s high roof 8x4 730 v8’i satmak zorunda kaldım ve ardından yanan garajı toparlayıp tekrar inşaatına başlattım… ama demişler ya…
" Herşeyi kaybettik. Ne yapacağız. " Üstad cevap vermiş. " Çay koy yeniden başlayacağız…

ve siparişlerini verdiğimiz 0 km scania s 520 v8 ve krone dorseyi teslim alıp yola çıktık…

15 Beğeni

Sıla Yolu Travemünde - Edirne Seferi
Arkadaki Renault T nin güzelliği :star_struck: #BirSevdadırRenaultT

16 Beğeni

Polonya-İtalya yolculuğumuzda

:round_pushpin: :it: Reggio nell’Emilia’de bulunan Mediopadana Tren İstasyonu’nun önünden geçiyoruz Parma’daki teslimat adresimize çok az bir yolumuz kaldı.

:round_pushpin: Parma’da bulunan Fiat fabrikasına varmış bulunuyoruz, ancak fabrika daha açılmadığı için güvenlik içeri almadı, hemen fabrika karşısında biraz küçük olan bir yere aracımızı çektik.

20 Beğeni