ETS 2 Screenshots [Part 2]

Yansın tesisatlar…! :crown::tumbler_glass:

1 Beğeni

Imgur

Imgur

Imgur

15 Beğeni

aracı yıkattıktan sonra jantları lastiklerle birlikte parlatırken dinlemelik.

1 Beğeni

Bu sefer bullbar’lı bir tasarımı tercih ettim. Düz yatak dorse ve 6x2 taglift şasinin sürüşü güzelmiş. Daha başlamadım ama S kasa yapma fikrim var Bayern Münih’in dış saha formasının renginde.

18 Beğeni

Imgur

16 Beğeni

15 Beğeni

13 Beğeni

Şirketimize aldığımız ikinci el Scanai 'nın 70bin km bakımlarını yapıp Kaloşvar - Bari seferi için hazır hale getirdik ve yola çıktık.

16 Beğeni

Imgur

24 Beğeni

:round_pushpin: :it: 1 günde Polonya ve Çekya’yı bitirdik. Kraków’dan Çek sınırı zaten yakındı, gece saatlerinden sabaha kadar da Avusturya’yı bitirmemizin ardından İtalya’ya girdikten sonra ilk benzinlikte durduk ve dorseyi çekiciden ayırdık. Depomuzu dolduruyoruz ve o sırada da 45 pause verdik. Tam takografın mola süresinin dolmasına yakın, Alta Trans’ın aracı arkamıza yanaştı ancak takonun dolmasına 10 dakika kaldığı için hareket edemeyeceğimizi söyleyip diğer pompaya yanaşmasını rica ettik. :smiley:

21 Beğeni

23 Beğeni

17 Beğeni

Imgur

19 Beğeni

tanrım bize araçtan inip fiş almayı nasip et

25 Beğeni

Gün sonu aktivitesi, mini sinemamızda yok demeyiz. :melting_face:

21 Beğeni

İskandinavya 9 yıl geçmesine rağmen hala çok güzel. Yeni DLC’yi düşünmeyelim bile.

24 Beğeni

eut2_hq_65d3bded

23 Beğeni

Sete’den aldığım dorseyi gümrük açtırmaya getirdim.Adres biraz uzak.
Discord grubumuz

14 Beğeni

Navigasyonun azizliğine uğradık, biraz geri geri giderek toparladık. Neyse ki arkamızdaki biraz alan bırakmıştı bize dörtlüleri yaktığım için.

18 Beğeni

Kapıkule tır kuyruğundan herkese selamlar

18 Beğeni