ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

12 Beğeni

Groningen - Uppsala seferinden bir kare.

13 Beğeni

Buna nasıl yaparım

Tek renk boya ve tandem olayı volvo ve manlara ayrı yakışıyor.

Hayırlı yolculuklar gekko :smile:

1 Beğeni

Geri döndük elin Almanyasında yolları karıştırıyorum. yıllardır yurt dışına çıkmadım :smiley:

Tırımız hala aynı Almanyada işim yok tanıdkları aradım az çok evlerini biliyorum süpriz olsun diye aramıyorum.

Şehir merkezine girmem gerekiyordu karıştırıyorum demiştim.:smile:

8 Beğeni

Bazen eskileri özlersin ve çokta uzak sayılmazlar ! :confused:

2 Beğeni

İzlanda’nın kuzeyindeki Bolungarvik şehrinden yükü adlık ama yoğun tipi alarmı verdıler yollarda don yuksek buzlanma var bır yere cektık bekleyecez yola cıkmaya ızın vermıyorlar -22 derece suan gıttıkcede soguyor hava aracı kapatmadan beklıyoruz

12 Beğeni

18 Beğeni

buda benden olsun rusya ya doğru adım adım

6 Beğeni

Scania Fabrikasından Yeni çıkan Scanialar ile birlikte fabrikadan ayrılmadan önce bir selfie.

2 Beğeni

Eski kasa Daf ı garaja geri gönderdim 118.000 km yi devirdik araba sürekli arıza çıkarıyordu bende düşük bütçe ile bir Scania G420 almayı ugun gördüm.

Ufaktan süsledik güzel oldu sade bir faça denebilir :smile:

Bakalım Polonya yolları neler gösterecek bize cümleten hayırlı yolcuklar olsun efenim.

8 Beğeni

Jant modu mu kullanıyorsun yoksa direk Volvo tuning pack mi ? cevaplarsan sevinirim :slight_smile:

Ben de oyunu düşük grafiklerde oynuyorum ama fotoğraf çekeceğim zaman en yükseğe alıyorum.Fotoğrafımı çekiyorum.Sonra geri düşük grafiklere alıyorum.Bunu yapmak zor bir şey değil.Yalansa yalan de.Yoksa bende de kasma oluyor şehir içinde vb yerlerde.

1 Beğeni

Oyunu normal şekilde oynarken, Aracı hareket ettirdiğimde kasıp hızlanıyor. Yani, Trafikteki araçlar da bunu etkiliyor. Oyun 25 fps iken, bir anda 9 fps’e düşüp, tekrar eski fps’e dönüyor. O şekilde bendeki olay. O nedenle.

1 Beğeni

Ancak bu dediğin ile fotoğraf çekmek arasında bir ilişki yok.Denedin mi hiç en yüksek grafiklere alarak fotoğraf çekmeyi ?

@gampue ile yazışırken çektiğim fotomu ona göstermiştim. Sadece “arkadaki yazıyı kapat.” demişti bana. Bir dr o şekilde denedim. Çok efsane durdu.

Ben genellikle %50 ölçekte çekerim. Oyunda %400 ölçek benim için riskli. O nedenle ben bu şekilde çekim yaparım.

Volvo 'cu Kapışalım mı diyor. :smile:

11 Beğeni

Her ne kadar scaniacı olsamda lowdeck sade Volvonun ayrı bir havası var

5 Beğeni

Görür kim kralmış :smiley: