ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Finlandiyadan Makedonyaya Kısa Bi Ara :slight_smile:

BDF Tandem sürümü fena olmuş… :slight_smile:

Mod;

https://mods.simulasyonturk.com/euro-truck-simulator-2-icin-volvo-f88-cekici-dorse-ve-bdf-tandem-modu/

Videosu gelicekmi abi

sondan ikinci resimde en sağdaki yan duran volvo kimin :rofl:

Bu o arac degil ama asagi yukari ayni

Trde oynanis videosu cekme taraftari degilim artik

Farkındayım, benzeri=aynısı… Benzer modlar için farklı videolara gerek yok zaten…

Wolverine gibisin sinirlendirmeye gelmiyorsun.

Lublin kentinin doğusunda kalan 82. karayolunda yol yapım çalışması vardır! Alternatif güzergahları kullanmanızı öneririm!

Yıllara meydan okuyan Volvo F12’m ve - nedense - FH16 panjurlu, ayrıca ağır nakliyat yapmamasına rağmen çift dingilli bir Volvo FH 460.

BLACKMOON Lojistikten herkese selam. Yemek molası.:grin:

Allahın unuttuğu yerlerden…

Sabahı karşı telefon çaldı acil şirkete çağırdılar öğlene Türkiye’ye acil sevkiyat varmış tüm şöförler yolda olduğu için benim götürmem gerekmiş araç yüklenirken benim aracın evrağında sorun çıktı ama şirket büyük olunca hiç sorun değil BM lojistik sağolsun yeni araçlardan birini hemen tahsis ettiler bana Renault range t ve Türkiye’den kareler

yeni imajımız :smiling_imp:

Depoyu full’lerken küçük bir mola bu arada şirketten gelen habere göre bir süre Türkiye yollarında olucam

Ats yi indirimli alırım artık boşa gitmedi param bişey olmaz değer bence helal olsun adamlara

İndirimli olarak alıp yanına DLC de alabilirsin oyuzden iade etmeni bende öneririm…

Aynen bende tavsiye ederim.

Alalı 4 gün oldu yeni başladım daha oyuna haklısınız