ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Tabiki. Jantlar için abasstreppas_wheelpack var, lastik içinde real tires mod kullanıyorum.

Acaba link atar mısın ? :smiley:

1 Beğeni

Tamamdır olay kapanmıştır Volvo da karar kılınmıştır hayırlı uğurlu olsun.

Şimdi sizin aklınızdan diğer Scania ya ne oldu diye geçiyor açıklıyım :smiley:

Scania G420 motoru çok boğuluyodu ayrıca ivmelenmesi çok yavaştı bende bu işlerin altından kalksa kalksa Volvo kalkar dedim.

Neyse gayette yakışıklı bir tırımız oldu.İmzayı attığım gibi motoru çalıştırdım.O hırlama dünyalara bedel :smiley:

Çok estetik bir tır hatları olsun kıvrımları olsun gayet başarılı.

Neyse garaja getirdik.Ahmet ustamıza teslim ettik bi arabanın üstünden geçsin diye.Bekleyip görücez :smiley::smiley:

4 Beğeni

G420 kullanan bayağı var Türkiyede. Özellikle en çok kendisini severek takip ettiğimiz Nazım Zeki Uysal (NZU), G420 sahibi.

1 Beğeni

biliyorum ancak ets de karşılamıyor hiç bir beklentiyi daha doğrusu mod u dan dolayı sıkıntı oluyordu çaktırma :smiley:

11 Beğeni

9 Beğeni

İtalya-İrlanda seferi

17 Beğeni

resim çekmelere doyamıyor :slight_smile:

18 Beğeni

Sonuncusu perfect :ok_hand:t2:

6 Beğeni

Bratislavadan ıhh neyse bir yere gidiyoruz işte :joy:
(Special transportuda yeni aldım güzelmiş)

8 Beğeni

Brezilya’dan selamlar :grinning:

7 Beğeni

_Uzun süredir kullandığım aracı artık garaja çekme zamanı geldi sanırım bilmiyorum şuan hangi araca geçeceğim Volvo VNL yakın eğer Scania kalitesinde çıkarsa bir süre orada olurum dünde Daf modifiye paketini almıştım sanırım yeni kasa Daf kullanacam bir süre lakin daha kesin kararımı da vermedim :slight_smile: _

Scania S 730 la son şirket tasarımı giydirmeli Seferden

Bugün kü son Sefer Scania ile 200.000 bin öncesi 199.xxx lerde

Malum An Otoyol gişesine taze ödeme yaptıkdan sonra

Son teslimat :stuck_out_tongue:

12 Beğeni

Scania R490 Euro 6

16 Beğeni

BM Çalışıyor / Osnabruck

9 Beğeni

Bunu 1.30’da çekmiştim. Fotoğraf Atölyesi kullanılarak.

Bu yollara araç dayanmaz benim araçta arıza yaptı ama işler aksamasın diye şirketin yedek aracı ile yola devam.

8 Beğeni

türk bayrağı daha başka yerlerde olabilirdi

Limited Scania

15 Beğeni

Dar yollar çok güzel geliyor bana yavaş yavaş gidiyorum.

Tırı ve dorseyi teslim aldıktan sonra garaja getirdik hem motoru soğusun hemde biz dinlenelim.:smiley:

10 Beğeni