ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

" Fabrika Çalışanlarına Tekstil Yaptırmışlar , Dorseyi Açtığım Anda 1 Takımda Bana Var . Trucker Cap’imi Takar Yola Devam Ederim :+1: "

Yaşlı kurta son model dorse çaktık. :slight_smile:

Daf beklentileri karşılamıyordu kenarda köşede biraz birikim vardı şirkette destek verdi.Bir Vabis aldık şirkette Kara Baba diye çağrılıyorum artık :smiley:

Artvin den yükledik yükümüzü 11 ton tır lastiği taşıyoruz istanbula çok uzun bir yol ancak vabisimize vız gelir :smiley:.Eğer lastiklerden biri patlarsa iyi olur dorsede var :slight_smile:.

Tırı yine yabancı plaka aldık Avrupa ya yük taşıdığımızda lazım oluyor.Herkeslere hayırlı yolculuklar diliyorum.Tekerinize taş değmesin :smiley:.

Low Deck Lover

VOLVO VE DORSE SIFIR hadi hayırlısı bakalım krone alana kadar devam

" Konya’dan Antalya’ya … "

Bir akşamüstü Kiel’e doğru…

İşte Bu Dostum ! The SweetFx ! :+1:

@theamagchannel16 O bahsettiğin eklentiyi kullanmıyorum, hiçte kullanmadım. Herhangi bir mod da aktif değil. Tamamen oyunun orjinal nimetleri :slight_smile:

Viking diyarı Norveç’teyiz.

**Nice Yıldızlı 100 binlere ** :star:

Şirketimize aldığımız yeni frigo ve çekicisi. Hayırlı işler olsun. Fabrikadan garaja kaplama yapmaya giderken…

Soğuk zincir taşımacılığı yapan şirketimizin bu sefer ki yatırımı turizm ve seyahat üzerine oldu. Şirketimize ilk defa satın aldığımız 2013 Travegomuzu Beydağı Seyahat’ta çalışması için kaplattırdık. Kazasız belasız :]

@Yasar_Murat_Sefa iletilerini 1 mesaj içinde atmalısın daha hoş bir görüntü oluşturur iyi oyunlar :smiley:

daha dün bakımı yapıldı
bakımdan sonra böyle oluyor

Wunderwaffe Flowers

Zurich seferinin ardından soluğu garajda alıyoruz. Tako’da sürüş saatimiz doldu şimdi biraz kestirme vakti.

Güzel manzaralarla Norveç’ten ayrılıp İsveç’e doğru yol alıyoruz.

Araç rengi siyah tercih ettim. Araçı 5km deneme testi yaptım sıfır araç yol tutşuna baktım yeni nesil scania aldım ilk alışım ilk sefere çıkamadık daha plakayı bekliyorum.

" Bir Müddet Acenta Değişikliğine Gittik , Yurt Dışı İş Geldi , Arabayı Giydirdik :+1: "