ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Patron Balkon da… :sunglasses:

BM Lojistik olarak artık ağır yük nakliyatına başladım yemişim kişisel dorsesini krone dorsesini…Arada eğlencesine kullanılabilir yada wot yükü gelirse

NOT : WOT yükünü yatırmayın servis çağırınca iptal ediyor, dikkati elden bırakmayın

" Napoli’ve Vardık , Herkesin Gözü Üstümüzde . Hay Maşallah :+1: "

Maviş İveco 190-38 ile Duisburg-Groningen yoluna çıkmadan önce bir fotoğraf çekelim dedik.

Cool Liner İskandinavya için biçilmiş bir kaftan.

" Napoli Geceleri Bizden Sorulur :wink: "

Belki de artık kapının açılma vakti gelmiştir, kim bilir? :smiley:

Scania ile 155.555 Km yi de devirdik yeni araç eklenene kadar devam sanırım…

Kızım Shiva’yı geçen sene kaybettim, şimdi ona avrupayı gezdiriyorum…

beyler ss atıcamda ss ızınlı deıl dıyo nasıl acıcam ızını

Bu rehberdeki gibi yaptığına emin ol!
Hala aynı hatayı alıyorsan lütfen bana özel mesaj yolu ile ulaş ya da destek kategorisinde yeni konu aç.

kötü bir şeymı dedım arkadaş ne hemen banlıyonuz yaa nereye yazıcaktım soruuyu ben nabım ss yukle dıyoz ızın yok dıyo benıum hatammı neden ban aldım 2 dakkaya daha cev ap bıle yazmadan

1 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

" The SweetFx The Night ! :+1: "

Gece zifiri karanlıkta güzel bir playlist eşliğinde ve gün batarken Uppsala yolları… :sunrise_over_mountains:

o kuytu köşede beklerdim seni elinde kitaplar koşardın bana o eski günler geri dönmeyecek :confused:

https://www.worldoftrucks.com/en/image_detail.php?id=0000000000398E37&back=online_profile.php%3Fid%3D955513 Desteklerinizi bekliyorum

" Olumsuz Hava Şartları Yüzünden , Kosice Taraflarında Az Bi Sağa Çektik :+1::blush: "

ETS2 Kaza Tutanağı Serisi #1

Bülbül sokakta istikamet eden 19 yaşındaki A.G. kontrolündeki AhmetGLC özel plakalı Scania S730 model tır , yine ters istikametten gelen ve karanfil sokakğa dönen H.M.Ö. kontrolündeki siyah renk … model sedan araca sağ arka tarafından vurmuştur. Olayda yaralı ve ölü bulunmamaktadır.
Olayda A.G. 7/8 ağır kusurlu bulunmuştur.

A.G. nedir ya kafam başka yerlere gitti. :smiley:

Polis genç adama bir de ehliyetsiz araç kullanmaktan ceza kesti. ( Ülkemiz şartlarında teknik olarak 19 yaşında tır için gerekli CE ehliyetine sahip olamazsın :stuck_out_tongue_winking_eye: @AhmetGLC)