ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Wunderwaffe Flowers

4 Beğeni

Zurich seferinin ardından soluğu garajda alıyoruz. Tako’da sürüş saatimiz doldu şimdi biraz kestirme vakti.

1 Beğeni

Güzel manzaralarla Norveç’ten ayrılıp İsveç’e doğru yol alıyoruz.

3 Beğeni

Araç rengi siyah tercih ettim. Araçı 5km deneme testi yaptım sıfır araç yol tutşuna baktım yeni nesil scania aldım ilk alışım ilk sefere çıkamadık daha plakayı bekliyorum.

2 Beğeni

!|690x387](upload://oqcv2DrpiP9MtVyUc7z06zFZDkt.jpeg)

batum’daki bir arkadaşla çekicilerimizi değiştik bir süreliğine ben scania’mı verdim oda renault range t sini verdi mağlum o serbest çalıştığı için araç kaplaması yok
neyse fazla uzatmayayım yükümü sardım afyon’na sarp sınır kapısından bir ss alayım dedim
tam gaz çalışmaya devam
Durmak Yok Yola Devammmmm

3 Beğeni

şirketin yeni krone dorselerı hazır :slight_smile:

10 Beğeni

Raporlamayın beni yaa :rage::rage::rage: İyi ki burda hikaye paylaşıyoruz yani… Hikaye paylaşanda kabahat zaten :rage::rage::rage: Ya benim paylaşacaklarımı raporlamaktan vazgeçersin ya da bir daha hiç bir şey paylaşmam!!! Seçim senin!!!:rage::rage::rage:

Renkli ile yazının uyumu :smiley:

4 Beğeni

@ets2fankt8002 Ne yani sana kaç kere dedik SS alacaksan kaliteli al, gidiyorsun düşük ayarlarda oynadığın şekilde SS çekiyorsun üstüne birde günde 10 kere ayrı ayrı 1 er tanecik paylaşiyorsun sürekli konuyuda bildirime düşürüyorsun. Valla o şekilde atmasan benimde birçok kişininde işine gelir seni farklı kişilerde uyardı, bende uyardım baktım laftan anlayacağın yok gönderinin birini raporladım demek diğer arkadaşlarda tavsiyeme uymuş seni raporlamış haklıyız kendine çeki düzen ver…

bende uzun bir süre orta ayarlarda oynamak zorunda kaldım önceki pc imda. ama SS alırken her seferinde en yüksek görüntü ayarına almayı ve ölçeklemeyi%400 yapmayı ihmal etmedim…

1 Beğeni

3 Şirkete birden iş yaptım önsburck bremen ve eve dönüş hannover. Dedim boş gelmiyelim yakıt seviyesi ide bu şekilde scania R370

Uzun bir aradan sonra NG80 çekicime kavuştum :smiley: BM Lojistik Krone dorsesini de bağladık. Pazar akşamı yollara düşüyoruz.

6 Beğeni

Yeni tasarım dorsemizi 40 küsür saatlik Polonya-İtalya seferine hazırladık.

Edit: Arkadaşlar dorsenin alt kısımlarını şablonda olmadığı için renklendiremiyorum, var mıdır bir çözüm önerisi?

4 Beğeni

Ordu nun ara yollarından birinde gidiyorum samsuna doğru etrafım yeşillik.Tırda bir iki tane değişikliğe gittik.Bizim için iyi oldu :slight_smile:

Tırımız geçenki Adana seferimizden dolayı çok kirliydi yüksek basınçlı su ile yakıdık.

Samsun şehir içine giden dönemeçte küçük bir sıkıntı yaşadık.Hemen çözdük ve şirekete devam ettik.

Tırın rengini değiştirmek istiyorum hangi renk yakışır acaba tavsiye verebilirsinz. :slight_smile:.Herkese iyi günler.Tekerinize taş deymesin.

3 Beğeni

Haklısın abi.Banada aynı şeyi söylemiştin ben sana uydum gayet te güzel fotoğraflar çekiyorum :slight_smile:.Tekrardan sağol.

1 Beğeni

Dostum alt çamurlukları nasıl renklendirdin acaba bendeki templatelerde o kısım yok o yüzden siyah kalıyor

Boyle sacma sapan kendince kizmak yerine dostum kurallara uymayi dene ss leri kaliteli cek tek mesajda yolla…burasi guzel goruntuleri paylasacagin insanlara gosterecegin bir yer copluk degil sonucta onun icin neden diye soracagina kurallara gore hareket etmen daha guzel olur

5 Beğeni

Fransa’yı turluyoruz, galiba şirketi Fransa’ya taşıyacağız

5 Beğeni

Ateş etmeye çıktık
Imgur

7 Beğeni

Buğünlük bu kadar hamburga döndüm. Garaja gidip araç yıkıcam temizlik zamanı.

2 Beğeni

Bende Mighty Griffin DLC si var o yüzden :slight_smile:.