ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

BM logistics’den önce fakirdik kendi tırımız bile yoktu. Çoluk çocuk açtı ülkede işsizlik vardı. Bizde hafriyat çekiyorduk o zamanlar…

12 Beğeni

Bende BM lojistikten once boyle kendi basina zor gecinen biriydim bide zor gecinirken ustune krediyle 730HP almıstım tırı
iyiki o dorse skinini baskanimizdan istemisimde BM lojistik kurulmuş cok yasa BM lojistik

o tıra krediyi yetistiremyince satıp axor 1840 almaktan baska sansım kalmamıstı
krediyi tamamlayınca bir araba satın aldım
sonra agır nakliyeye giristim
kısa bi sureligine metroya calistim
sonra arada baya vakit gecti ve BM acildi :grinning:

5 Beğeni

Rize deyiz memleketime geldim.Annemlerinin evinin önüne çektik arabayı sohbete daldık. :smiley:

Babamla bizim tır hakkında konuşmaya başladık sonra artık gitmem gerektiğini fark ettim.İş beklemez müşteri de sabırsızlanıyordu bizde yola koyulmaya karar verdik.

Motoru çalıştırıp yola koyulduk :slight_smile:
(Bayadır fotoğraf atmıyordum iyi geldi. :smiley: :smiley:)

8 Beğeni

bugun sefere cıktım zar zor bırıktırdıgım parayla aldıgım dorse hala bılınemeyen nedenden dolayı prag yakınlarında alev aldı halbukı seferım cok guzel baslamıstı neyse cana gelecegıne mala gelsın dıyıp gıdecez sıgorta sırketı hasar tespıtı yaptı bakalım vereceklermı paramı…

10 Beğeni

Imgur

5 Beğeni

Great idea

3 Beğeni

Şirket boyamalarını yapması için tuttuğum usta bugün geldi ve işlerini hızlı bir şekilde halletti.
Akşam üzeri gelecek yeni dorse için ustaya beklemesini söyledim nedir nasıl olur fikir alışverişi yapacağız.

3 Beğeni

Hayirli olsun boyamaniz iyi calismalar sirket olarak krone ile mutabakata varmaya calisiyoruz en yakin zamanda sonuc alinacaktir :slight_smile:

1 Beğeni

8X4 çekicilere skin yapabilirsek yapalım aslında mp ne zaman gelir bilmiyorum ama en azından ben artık wot yükü çektiğim için araçda skin olsa iyi olur… ağır yük nakliyesine devam artık…

Hic denemedim sablonlari varsa uygulariz tabi neden olmasin

Video için kapak fotoğrafı çekimlerinden yağmur denk geldik erteledik :smiley:

5 Beğeni

Hella lambalarımız takıldı hayırlı olsun devam et kaptan :smiley:

Kars yollarındayım doğuyu geziyorum BM lojistik olarak hizmette sınır yok :slight_smile:

Ve bu BM lojistik hizmetim boyunca bu lastikler neler gördü neler yaşadı.

Şirket bu tür ibarelerimizi yapıştırmamızı istedi avrupaya açılıyormuşuz lazım olacakmış tırıda avrupa çıkışlı almıştık :smiley:.Oralarda biraz deneyiyim oldu.Türkiye deki teslimatlarımız bitince filonun yarısı Avrupaya çıkıcakmış.Haydi hayırlısı… :slight_smile:

3 Beğeni

Scania motor sesinden nefret ediyorum artık tşk :smiley:

Nerede o Merco…

Patron Balkon da… :sunglasses:

8 Beğeni

BM Lojistik olarak artık ağır yük nakliyatına başladım yemişim kişisel dorsesini krone dorsesini…Arada eğlencesine kullanılabilir yada wot yükü gelirse

NOT : WOT yükünü yatırmayın servis çağırınca iptal ediyor, dikkati elden bırakmayın

4 Beğeni

Maviş İveco 190-38 ile Duisburg-Groningen yoluna çıkmadan önce bir fotoğraf çekelim dedik.

4 Beğeni

Belki de artık kapının açılma vakti gelmiştir, kim bilir? :smiley:

6 Beğeni

Scania ile 155.555 Km yi de devirdik yeni araç eklenene kadar devam sanırım…

10 Beğeni

Kızım Shiva’yı geçen sene kaybettim, şimdi ona avrupayı gezdiriyorum…

10 Beğeni