ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

O yolu ezbere biliyorum ben karıştırmıyorum

Ekran görüntülerini tek mesaj içinde yollamayı denemelisin dostum :+1:

Klima varmı hocam :smiley:

olmaz mı hocam yalnız yunan devleti tv ve prizlere izin vermiyor.

Vay çakallar sende jenaratör getirt :smiley: doğu yazdım inşallah

Hobaa bu damı gelicekti başımıza. neyse neyse son anda kurtardık

öndeki adam intihar edicekti yolcular ve muavinle zor tuttuk.

Dorsem ve ben :heart_eyes:

Bu versiyon 1.32.2.30s’mi?

Yüklüyoruz…

Oyuncuları Çekim alanına getirdik

Her Sefer Sonu Yeni Poz.

BM Logistics International Transport Services

Yeni şirketin boyası için görüşmelere başladım yakında tırve özel dorsem için düşünüyorum

bızım sırket degıl galıba :smiley: sıgortan hala bızde hatırlatırım bak :slight_smile:

tam olarak bm den bahsediyordum :smiley: bizde söz senettir net :smiley: (1.32 :wink: :slight_smile: )

eyvallah hocam :smiley:

kızımla cıktık yola

An itibariyle şirketteki arkadaşlarımızla konuştuk. Şirkete yeni bir araç almayı planlıyorduk Man Euro 6 çok uygundu Satın aldık ilk aracı modifiye ettik. sonra diğer Euro 6 lara geçicez inşallah.

Not : Fotoğraf Bölümü Buga Girdi Bende F10 la çektim.

Boya işlerinde tasarım aşamasındayım. Bayağı paslanmışım bu konuda, ne düzgün bi’ tasarım ne de düzgün bi’ fikir geliyor aklıma. Bi’ de yeni değişen paintjob sistemine eğilmem lazım biraz. Son olarak böyle bir şey çıktı.

Sizce;

• Geliştirilebilir mi
  • Tekrar mı deniyeyim

0 oylayanlar

Yapılan projeler çalışmalar daima gelişmeye acıktır o yüzden durma :slight_smile:

1.32 de scanıa aracın def ıcerıgını degıstırdıler aslında daha ıyı oldu ama eskısıne nazaran farklı tabı ondan dolayıda yan etekler aynalar falan tutmuyor farklı seyler cıkıyor…
burada arkadas nasıl yapılacagını anlatmıstı ornek dosyada var zaten baktıgınızda halledersınız

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?t=247834