ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

On the road (Yolda)

Daha önce söylediğim gibi… @ets2fankt8002
Bu buranın daha düzenli olması için…

1 Beğeni

Oyun içi fotoğraf nasıl çekilir? Ders 1
.
.
.

Öncelikle ana menüden fotoğraf atölyesine girip fotoğraf’a tıklıyoruz.

Pozisyon renk ve netlik ayarını göze hoş hitap edecek şekilde ayarlıyoruz.

(Farenin sol clickine tıklarsanız fotoğrafın tam halinin gösterir. Bu şekilde açıyı daha iyi görürsünüz. Ancak görüntüyü o şekilde değil de ‘Ekran görüntüsü al’ tuşunu kullanarak almak daha iyi olacaktır.)

5 Beğeni

ilk önce görüntü ayarlarına girilerek grafik kalitesi iyice yükseltilir diyede söylemen lazımdı bence… özellikle grafik belleği 1 gb olan arkadaşlar…oynadığınız ayarlada SS çekmeyin lütfen
Aşağıdaki foto gforce 610 m 1 gb paylaşımlımlı grafik kartına sahip cihazla çekildi… @sefs_sezer in çektiği görüntü kalitesi ile aşağıdaki SS nin kalitesi arasındaki fark ortada…ihmal etmeyin… hoş görünmüyor.

4 Beğeni

Bir zamanlar oyun bu haldeydi, fark ortada…

Dede yadigarı :smiley:

Imgur

13 Beğeni

@Baby anladım.

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

Fransa’dan Special Transport görevi aldık. Yol, Civaux’a.

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

Kardeşim @Baby’ ye anladım demişsin ama halen kendi bildiğini okuyorsun. Resimleri aynı mesajda atmak zormu bu kadar ?

evet bu arkadaşın paylaşimlarını tek tek raporlayın Hasan veya bir başka yetkilide gerekeni yapsın tek tek paylaşmayın demeye rağmen aynı devam ediyor SS çekerken ben kac kere yazdım oynadığınız ayarda değil özellikle 1 gb grafik kartı olanlar dedim ayarları max a alıp öyle çekin oda yok… bu saatten sonra ya denilenlere göre paylaşım yapsın yada gereken yapılsın @ets2fankt8002 için

1 Beğeni

@ets2fankt8002
benim yaptığım paylaşımdaki gibi toplu ve bir amacı olan SS ler atmalısın sürekli aynı ss türlerinden gına geliyor…

2 Beğeni

Şirketin ekonomik nedenlerinden kaynaklı seferleri durdurma kararı almıştım bir süre :rofl: durumlar düzelince iş başına düştüm. Fransa’da Bouroaneuf isimli kasabayı geride bırakıp Milano’ya doğru ilerliyorum.

12 Beğeni

Retarder yok malesef sıfırdan başladım kariyere 100bin kredi cektim nasıl çekmişim fotoğrafı

7 Beğeni

Özlemişim…

11 Beğeni

@TheSword Baskan megaliner 1*32 gelmis hayirli olsun

2 Beğeni

Kardeş kıçınızı kaldırıp şu yükü yükler misiniz artık?

mikicem laklağınızı…

12 Beğeni

sonunda bizde kişisel dorseyle resim çekebildik

4 Beğeni