ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Sizce hangi seri ?

• Scania 1 Series 141 V8
  • Scania 2 Series 113H 360
  • Scania 3 Series 143M 500 V8
  • Scania 4 Series 164L 580 V8
  • Scania 5 Series R730 V8
  • Scania 6 Series Streamline R730 V8
  • Scania 7 Series 2016 New Generation R730 V8

0 oylayanlar

Scania 1 Series 141 V8

Scania 2 Series 113H 360

Scania 3 Series 143M 500 V8

Scania 4 Series 164L 580 V8

Scania 5 Series R730 V8

Scania 6 Series Streamline R730 V8

Scania 7 Series 2016 New Generation R730 V8

11 Beğeni

anket ekleyebilirsin iyi olur böyle ekran görüntüsü konusunda tartışamayız sonuçta :slight_smile:

2 Beğeni

Eyvallah üstad

3 Beğeni

Yavru’ya elveda…

Yenilik Şart. :rofl:

3 Beğeni

10 Beğeni

Ayıp ediyosun :rofl:
Kuşak:simulasyon Bus

3 Beğeni

New Maestro :sunglasses:

4 Beğeni

Isparta,Antalya,Kaş
9.30 Arabası peronda yolcu kalmasın. :smiley:

Kaş Otogar yolu. :slight_smile:

4 Beğeni

Ya Kaş otogara geldim otobüs peronda duruyordu.Bir su içmek için otogarın küçük marketlerinden birinine gireyim dedim o sırada bizim eskilerden Rıfat Abi geldi ilk önce bi selamlaşma naber nasılsın hayat nasıl falan sonra konuya girdi dedi KamilKoç el değiştirmiş araplara satılmış.Bende o yüzden Pamukkaleye geçtim.Banada gel dedi artık şirket batmak üzere dedi.Bende bi düşündüm taşındım ve dedim Haklısın.Hemen KamilKoç ile ilgi sözleşme ne varsa fes etmek için herşeyi yaptım 1 gün sonra herşey tamamlandı ve KamilKoç tan ayrıldım,sonra Kaş da bir boya haneye girdim.Arabanın KamilKoç kamplaması boyası falan herşeyini söktürüp yerine Pamukkale kaplaması yaptırdım bu sırada Rıfat abi de benim yerime Pamukkaleye beni şöför olarak aldırdığını söyledi.Enson aracımız bu hale geldi.

Sonra bir aksesuarcıya gittim ve birşeyler aldım araç için örneğin dijital tabela gibi,sonra Pamukkale merkezden mesaj geldi.Kaptanım hayırlı olsun,ilk güzergahınız Ankara diye sonra yazıhaneden de bir arkadaş doğruladı ve aracımızın dijital tabelasına 23.59 Ankara yazdık.Sonrada Kaş otogar yakınlarındaki bir benzinliğe gittik hem arabayı yıkattık hem yakıt aldık,sonrada arabanın kalkış saatinden 1 saat önce otogara gitmek üzere benzinlikte beklemeye başaldık.

4 Beğeni

Pamukkale falan boşver gel seni Truva’ya alalım. :joy::joy:

3 Beğeni

Olabilir abi :smiley: ama şimdi Pamukkaleden tazminat yemiyelim yeni geçtik oraya :slight_smile: bide istersen steam nick ver ordan ekliyim.Bide eğer truvaya geçmemi istiyosan skin link lazım :smiley: :smiley:

1 Beğeni

1 Beğeni

Pamukkale Turizm, Napoli’de!

4 Beğeni

Saat 23.59 Pamukkale yolcusu kalmasın!

Kaş çıkış gişeleri :slight_smile:

Sabaha az bir zaman kala yolun çoğunu bitirdik :smiley:

Saat 6.30 Ankara AŞTİ Otogar peron yolu

Yollar açıktı bizde hızlı geldik ne kadar erken o kadar iyi dinlenmeye vakit kaldı ve böylece Pamukkale de şoför olarak ilk seferimi tamamladım :slight_smile: Birde şu arka stopları Ankara da ki Salih ustaya göstermek gerek temassızlık yapıyor :joy:

2 Beğeni

Attık kendimizi İskandinav ülkelerine. Hedef Karlskrona / İsveç…

5 Beğeni

Ankara ya gelmiştik Kaş tan hatırlarsanız bugünde Ankara-İstanbul 7.35 arabasıyım Ankara AŞTİ otogardan çıkmak zulüm :slight_smile:

Tam çıktık hızlanıyoruz 3,4 KM sonra polis çevirmesine takıldık arama yapıldı bagajlar vb ama bize çok zamana mâl oldu neyse sonra yola devam ettik.

Neyseki yollar boştu kaybettiğimiz 20-25 dk yı yolda telafi ettik :smiley:

6 saat 45 dakika süren bir yolculuktan sonra en nihayetinde İstanbul esenler otogarına giden yolun sapağına doğru sağa döndük :slight_smile:

Bunlardan sonra otogara girdik ve Pamukkale peronlarına doğru hareket ettik.Herkes indikten sonra arabayı kontrol ettim ve host arkadaş temizliğe başladı ve sonraki rotamız olan Aydın,Didim hareket saatini beklemeye başladık.

2 Beğeni

SS yüklerken ekran kartı seviyesi düsük olan arkadaslar oynadıği seviyede değilde ayarları maximuma alip ölçeklendirmeyi %400 e alip 1 2 SS çektikten sonra rahat oynadıgı görüntü seviyesinde ki ayarlarla oyununa devam ederse güzel olur…

2 Beğeni

Sağol İlyas Abi

2 Beğeni

Burdan İlyas Abiye tavsiyesi için teşekkürler :smiley: artık daha kaliteli fotoğraflar atıcam :slight_smile:

Bu arada abi galiba beğendi bizim Tourismo yu :smiley: :smiley: nasılda bakıyor

6 Beğeni