ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Geçen hafta oradan geçtim yetkililer çok tedbirsiz davranmış sanırım hala aynı :rofl:

Birde Devrilen tanker vardı… Yana Şoför.

Ne Kadar Duman O Kadar Randıman

İzlanda’da, Reykjavik’e giderken

Emektar ile teknelere yakıt nakli…
Bakalım geri geri nasıl çıkacaz??? :smiley:

Yaw boyle efsane yollari nasil buluyorsunuz. Bilen biri efsane yollari liste seklinde hazirlasq biz takip etsek fena olmaz

Kavuran sıcakta Volvo serinliği ile yolculuk :smiley:

Volvo F88 sarmayınca Scania 8X4 alıp İngiltere’den Hollanda’ya ağır yük çekmiştim. İngiltere yolları hoş olmuş çok değişiklik olmasa da geceleyin çok hoşuma gitti sağlı sollu TIRlar…
Volvo F88 kullanacaksanız otomatik vites yapın düzde yemiyor.

İzlanda’ya elveda. İstikamet Rzeszów. Yol bitmeden 1.32 gelmese bari 90 saat falan yazıyor :smiley: :smiley:

Yıldız olsun taştan olsun.

2018 in son eski kasası ;D

Pamukkale aracımız eski diye laf yaptı artık bu aracı perona sokamazmış… Eski dost Truva ile anlaştık.Truva’ya farklı bir konsept getirerek aracı baştan yarattık. Kırklareli-Keşan-Çanakkale-İzmir-Bodrum hattında özel servis yapacağız. Yeşil renk Truva’ya ayrı bir tat kattı aracımız da Maşallah canavar gibi oldu.:rofl::rofl::sweat_smile:

Merae atme pamukkaleye de aldık ama çekim yapmadık ama pamukkaleye bir sürpriz gelebilir çok yakında bide gıcır gıcır olmuş maşallah :smile: :wink:

video yanlış yere gelmiş nasil gelmis :smiley:

Bankadan kredi çekerek, eşten dosttan borç alarak zar zor satın aldığım Martaş çıkması R 450

MAESTRO :sunglasses:

tatılden once son seferımızı eskı ıveco aracımızla attık…

Lütfen mdoun linkini atarmısın bayadır tourismo modu bulamıyorum. :slight_smile:

95.460 İle Hollanda yollarında devam.

Varan Turizm’in Nadide araçlarından olan ‘‘34 HF 0480’’ ETS2 Uyarlaması.
Logo: Doruk Kırbay
Kuşak: Emin Doğuş Güraksın
Skin: Bendeniz