ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Biri manzaramı dedi ?

8 Beğeni

Hangi yoldu?

ProMods’un gözünü seveyim ya… Ana harita ve dlc’ler bir yere kadar…

12 Beğeni

Bir Sana Tövbeliyim…

12 Beğeni

10 Beğeni

YKS Türkiye haritasında Antalya - Mersin arasında kalan dağda oldu hocam :smiley:

2 Beğeni

tahmin ettim bro :smiley: ben de o yolda çok kaza yaptım. şarampole yuvarlanmıştım sonra sıfır kamerasıyla hiç bir şey olmamış gibi yola devam ettim

1 Beğeni

antalya mersina rasını bilmem ama erzincan tarafından trabzona çıkarken çok feci yollar var berbat derecede bozuk gitmeyenler için tavsiyemdir

Multiplayer’daki troll ve dengesiz kişilerden sonra singleplayer ilaç gibi geldi…

4 Beğeni

Milano’dan Edirneye yükümüzü aldık hayırlısıyla kazasız belasız yarın akşam saatlerinde yükümüzü teslim etmiş olacağız.
Hasan abi edirneye geldiğimde bir çayını içerim :smiley:

4 Beğeni

Yıkama ve bakım işleri sonrası,garajdan stockholme perona doğru çok kısa bır yolculuk :slight_smile:

2 Beğeni

Yeni krom jantlar takıldı,hayırlı uğurlu olsun :smiley:

Yeni jantlar ile perona gitme zamanı geldi,malum stockholme ile kiev arası çalışıyorum yol uzun :slight_smile:

1 Beğeni

İstikamet Muğla

3 Beğeni

abi fotoğrafları nasıl bukadar iyi çekiyon ben bu kadar iyi yapamıyorum

grafik ayarlarları ile alakalı

Gün doğmadan yükü yetiştirmemiz gerek …

6 Beğeni

Milano - mugla arası seferimize kaldığımız yerden tam gaz devam ediyoruz yaz sebebiyle muğlaya feribot bileti bulamadık bizde milanodan izmire geldik burdanda muğlaya karayolundan gideceğiz

1 Beğeni

Ancona-İzmir feribotunu mu kullandın?

1 Beğeni

evet ancona - izmir ferbiotu var ona bindim

1 Beğeni

en kestirme yol o oluyor ya iyi düşünmüşler yoksa hırvatistan-bulgaristan sınır kapılarını dolaşa dolaşa geliyorsun. bu arada feribot fiyatlarına zam gelmiş mi ? :smiley:

1 Beğeni