ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Bir Sana Tövbeliyim…

YKS Türkiye haritasında Antalya - Mersin arasında kalan dağda oldu hocam :smiley:

tahmin ettim bro :smiley: ben de o yolda çok kaza yaptım. şarampole yuvarlanmıştım sonra sıfır kamerasıyla hiç bir şey olmamış gibi yola devam ettim

antalya mersina rasını bilmem ama erzincan tarafından trabzona çıkarken çok feci yollar var berbat derecede bozuk gitmeyenler için tavsiyemdir

Multiplayer’daki troll ve dengesiz kişilerden sonra singleplayer ilaç gibi geldi…

Milano’dan Edirneye yükümüzü aldık hayırlısıyla kazasız belasız yarın akşam saatlerinde yükümüzü teslim etmiş olacağız.
Hasan abi edirneye geldiğimde bir çayını içerim :smiley:

Yıkama ve bakım işleri sonrası,garajdan stockholme perona doğru çok kısa bır yolculuk :slight_smile:

Yeni krom jantlar takıldı,hayırlı uğurlu olsun :smiley:

Yeni jantlar ile perona gitme zamanı geldi,malum stockholme ile kiev arası çalışıyorum yol uzun :slight_smile:

İstikamet Muğla

abi fotoğrafları nasıl bukadar iyi çekiyon ben bu kadar iyi yapamıyorum

grafik ayarlarları ile alakalı

Gün doğmadan yükü yetiştirmemiz gerek …

Milano - mugla arası seferimize kaldığımız yerden tam gaz devam ediyoruz yaz sebebiyle muğlaya feribot bileti bulamadık bizde milanodan izmire geldik burdanda muğlaya karayolundan gideceğiz

Ancona-İzmir feribotunu mu kullandın?

evet ancona - izmir ferbiotu var ona bindim

en kestirme yol o oluyor ya iyi düşünmüşler yoksa hırvatistan-bulgaristan sınır kapılarını dolaşa dolaşa geliyorsun. bu arada feribot fiyatlarına zam gelmiş mi ? :smiley:

Bir otobüs, yolcu alıyor. Belki gelecekte gerçek olur, kim bilir…

hangi haritaydı bu?

Kendi üretmiş olduğu senaryo alanı… ama güzel yapmış :+1: thehope :wink: