ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Can sıkıntısından single da sikoda denedim :smiley:

7 Beğeni

Hayırlı Olsun :upside_down_face: Frigo yakışmış yavaştan işi büyütüyorsun dahada büyüyeceğine eminim yardıma ihtiyaç olursa yanında olduğumu bilmeni isterim :slightly_smiling_face:

Bugün Volvo’dayız Araç Şanlıurfadaki garajdaymış Bu araç Filomuza 2015 de katılan ilk Midillilerinden . Motorunu D13K540 İle değiştireceğiz . Şanzumanın ayarlarıyla oynayacağız bakalım neler olacak :smile:

7 Beğeni

İyi akşamlar Kaptanlar.

6 Beğeni

Ufacık bişeyiz halbuki :smiley:

6 Beğeni

İlk resime bakarak söylüyorum.Grafik modunun adı nedir?

Bir servis daha başlıyor . İyi Geceler :crescent_moon:

10 Beğeni

Range T aracım hasar alınca bakıma getirdim. Tekerleklerin hasarı %1 görünüyordu, diğerleri %0, ama ben yine de hepsini onarmış oldum.

1 Beğeni

Grafik modu yok, sadece shop var

1 Beğeni

Birisi dedemi dedi :wink:

20 Beğeni

Otogar diye ayrı bir konuda otobüsle ilgili paylaşımlar yapılabilir.
ETS 2 Otobüs Screenshots diye başlık.

3 Beğeni

OMSI - OMSI 2 Screenshots diye de başlık istiyoruz Hasan abi

DAF Düldülle Durmak yok teslimatlara devam ediyoruz İsveçte kısa bi mola

8 Beğeni

Kiel’e doğru yola çıktık, trafik aşırı yoğun…

17 Beğeni

4 Beğeni

bugünlük bu kadar yeter hayırlı geceler cümleten

Özet

6 Beğeni

Volvo’muz bakım merkezimizden çıktı geldi dışında içinde farklı kozmetik değişimler , en önemlisi Transport Taşımacılıkta en başarılı motorlardan d13K540 Motoru takıldı. Şanzımanı 2018 Dual Clutch (Volvo DSG’si) olarak geçen daha atik şanzıman takıldı ayrıca yazılımı da otoban döngüsü olarak ayarlandı Araç 0 km gibi oldu :smiley: @Nomrukan İstersen göstermelik 1 Kahve parasına sana satabilirim :smile: Yoksa Şimdi yeni sürücüsüyle yollarda mutlu… İyi Geceler Dilerim :crescent_moon:

12 Beğeni

Hocam ben yarı römork süremiyorum, beceremiyorum. :smiley:
Kahve karşılığında tandem kamyonlarımdan birisini verebilirim ama. :smiley:

2 Beğeni

Renault Range T’mizde frigo dorsemizle kuzey bölgesinde sevkiyatlarına başladı… :wink:

8 Beğeni

açalım sanırım millet omsiye sinirli olduğundan kimse bulaşmak istemedi :smiley:

3 Beğeni