ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

bütün harita dlclerini gerektiriyor, promods bir harita modu youtubede var nasıl indirildiği hakkında videolar.

2 Beğeni

Youtubede açıklamalı videolar mevcut dlc ler eksiksiz ise indirip kurabilirsiniz

linki varmı acaba

Dorse yanaklarımızıda hallettiğimize göre devam :airplane: :airplane:

5 Beğeni

7 Beğeni

Ah ah şu MP4 ün elektronik arızaları ah Aydın’dan Antalya’ya giderken durduk yere göstergeler gitti sonra geri geldi durum böyle MP3 Kasa candır onun kadar gaddar araba görmedim :grinning: @Nomrukan dostum servis yapar değilmi ona göre Oscar Usta’yı arıyalım ?

2 Beğeni

Garantisi yoksa Oscar Usta’ya götür hocam benimkini serviste yaptılar. Central Gateway modülü değişti. Belki onunla ilgili bir şeydir. Lehim çatlağı falan olabilir. Geçmiş olsun hocam. Şimdi ben maddiyatı ayarlayabilirsem bi Man TGX falan düşünüyorum, şirkete çalışmaktan sıkıldım artık. MP3 Actros düşürürsem o da olabilir.

1 Beğeni

Dostum 21 Ay daha garantisi mevcut . Mengerler’lere kayıt oluşturdum bakalım geldiler aldılar aracı şuan serviste :slight_smile: Bakalım ne kadar yazacaklar haneye :smiley: MAN TGX 328 Adet 2014-15 modelleri firmamızda mevcut . Tavsiye ederim memnunuz rahat edersin araçta Servisi Bursa’da MAPAR 'da bakımlarını yaptırırsan memnun kalırsın . Hakkında hayırlısı olsun bakalım …

1 Beğeni

Garantisi varsa garantiden halletmeleri lazım hocam. Para isterlerse azıcık sesini yükselt.

Hocam ben daha yeni atıldım bu işe. Bir tarafta sıfır araba ile kaygısız kaygısız ay sonu maaşımı bilip çalışmak var, diğer tarafta piyasada iş kovalamak var.

1 Beğeni

Bakım anlaşması var bakalım yarına çıkacarmış araç . İlk işe başlar iken zordur bende geçtim o yollardan işin zor ama bazen geriye dönüp düşünürüm o zamanlar kafan yoğun değil rahatsın sadece 1 araçtan sorumlusun dertsiz tasasız mis. Ancak ileride aralı kapı var onu açmak senin elinde her şey gönlünce olsun …

Hocam bakalım biraz daha durup sıfır araba alırım belki. Hiç değilse o yönden derdim tasam olmaz.

Bakın neden en sol şeride geçtim?

Çünkü adım gibi biliyorum biri mutlaka önüme atlayacak. :smiley:

Neyse benim tako doldu, ben yatayım artık. :smiley:

8 Beğeni

Bu da bizden size gelsin.

10 Beğeni

Filomuzun yakışıklı araçlarından biri daha sahnede :+1::+1:

3 Beğeni

Daf CF 85.380 ile Almanya-Türkiye yolundayız…

Türk modculara buradan bir teşekkür etmek isterim.Gerçekten ETS2 topluluğu için iyi mod yapımcılarına sahibiz.Darısı Road To Black Sea DLC’sinden sonraya İnşallah…

10 Beğeni

Morning atfer dark :sunglasses:

10 Beğeni

Benim Antos’un tüm ikaz lambaları yanıyordu Oscar Usta yaptıydı

2 Beğeni

Aracımı Şuan teslim aldım sağolsunlar öğle yemeğinide ısmarladılar değişen parça komple “Gösterge Takımı” yanmış faturaya bakayım dedim 12.500 TL Allahtan garantiden değişti MP3 Kadar gaddar bir araç yapamadılar serviste 2 tane daha aynı arızadan yatan araçlar var :confused:

7 Beğeni

Daf F241 ile 1515 kmlik yolculuğumuz başladı.Bu arada saksı toprağı çekiyoruz.

9 Beğeni

Ölümle dans ederken ben

Çamur bize işlemez kardeşş

5 Beğeni

Old Skool Club

21 Beğeni