ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

@Deligobel Ben gittiğimde donuyorda, senin gittiklerin donmuyormu? :slight_smile:

BETONCU deligobel

4 Likes

Bunlar da benim şirketin en son teslimatından kareler. Mart’ta Södertälje Scania fabrika bayiinden aldığımız Scania R 2019’lar. İlk aldığımız aracı patron olarak merkezimiz Ankara’ya ben götürmüştüm.

Burada da bir su, çikolata vs. almak için durduk.

8 Likes

Aracı bugün servisten teslim aldım. Central Gateway diye bir modül değişmiş öyle yazıyordu. Ayrıca 2 bakım da ücretsiz yapılacakmış ki bu beni pek bağlamıyor. Biraz böyle alengirli süslü püslü bir şeyler hediye etseler güzel olurmuş. Neyse bakalım arızanın tekrar etmemesi umuduyla yollara çıkıyoruz tekrardan.

12 Likes

İtalya beni bitiriyorsun.

16 Likes

Bir İstanbul Masalı…

Hey İstanbul,jantlarımız kadar temiz misin ? :pensive:

10 Likes

King of the KLANA ’ s :sunglasses:

8 Likes

@TahaInanli23 Başkan tb den başvurdum bi halettsen

@Nomrukan @AtaKaptan Sizin şirkete bir iş için uğramıştım.Sağolsunlar ilgilendilerde gözüm sizi aradı ama yoktunuz.Sağlık olsun.

Birde bu maketi hediye ettiler

6 Likes

aracı yeniledik ilk seferde yapay zekanın kurbanı olduk

4 Likes

Burada bildiğin yıldız kayması olmuş :slight_smile:

6 Likes

Söyleseydin Ben Bakardım. Yarın Gel sohbet edeeriz

Hocam servisten aracı aldıktan sonra arabadan inemez oldum. Boyna işe koşuyorlar.
Ama iyi ağırlamışlar sizi, keşke selamımı söyleseydiniz daha iyi ağırlarlardı. :slight_smile:
Bir de 1:32 ölçek vermişler o da güzelmiş.

1 Like

Bende DHL ye gireceğim bizim işler durgun kâr edemiyorum maaş ödeyeceğim arabaya mazot koyacağım diye borç gırtlağı aştı aşacak serbest piyasada iş yok şoförler boşta geziyor bari DHL ye gireyim de iki taksit ödeyeyim ya :pensive:

Yarına kadar yatış.

3 Likes

Schwarzmüller sal dorsemiz, gecikmeli olarak şirketimize teslim edildi. İlk yükümüz beton parkeler.

Beton parkeleri teslim ettikten sonra, 5800 kilometrelik uzun yolculuğumuza çıktık, tabikide Scania T ile…

20 Likes

Piyasa lojistik firmalarına kaldı artık hocam. Bireysel kamyonculukla transportta kâr yok. Sabit işe bağlayacaksın arabayı. Dökme yük çalışırım dersen eski çalıştığım yere yönlendireyim hocam. Trenden kamyonlara mısır, kepek falan yüklüyorlar. Yakın yerdeki fabrikalara götürüyorsun. Çavuşları tanıdıktır, bir selamımla hallederim işini. :slight_smile:

1 Like

Yavaştan Türkiye lojistik sektöründe küçülme yaşıyor artık kâr marjı düşmeye başladı. Biz bu krizi atlattık yeni anlaşmalar ile artık Avrupa’ya ağırlık veriyoruz Fransa ile Türkiye arasında standard taşımacılık bize kazanç sağladı.
Her ne kadar Fransa’ya gitmeyi sevmesem de Fransa beni bırakmadı

9 Likes

Aynen öyle hocam, bakın ben geçen yıl süpermarkete, 2 yıl önce hazır giyime bağladım araçları. Yalnızca bu firmaların belirlediği yerlere belirlediği yükleri götürüyorduk. Ama bu işler ihale ile oluyor tabii, sonuçta onlarca lojistik firması var. Bu sene de Hollanda’da bir marketin ihalesine girdik, kazanamadık. Sonra çok firma aradık ihale varsa diye. Ama biz Hollanda işiyle uğraşırken çoktan ihaleler bitmiş. Zaten biraz geçe bırakmıştık. Şimdi de piyasada iş yok. Geçen hafta 2 Axor, 3 Cargo 1846 sattık. Maaşları ödeyemedik, araba satıyoruz. Geçen yılbaşı 65 tane aracımız varken bu yıl 55’e düştü. Satılan araçların şoförlerini de işten çıkarmak zorunda kalıyoruz ama hiç de gönlümüz elvermiyor tabii. Yıllardır emek veriyorlar, şuana kadar sattığımız araçların arasında şirket kurulalı beri çalışan arkadaşlarımız, abilerimiz var. Kimi şoförü de idare ettik, öncekine göre daha az yakan araçları onlar için birkaç aylığına kiraladık. Bir de işlerin bol olduğu dönemlerde yetkili ve yönetimdeki çalışanlarımıza hususi otomobil almıştık. Tabii onları da sattık. Geçen gün Ankara merkez garajımıza gittim, 4 adet Scania R park etmiş duruyor. ‘‘Ne oldu?’’ dedim, kimi Kocaeli’nden, kimi Sivas’tan, kimi Kayseri’den, kimi Antalya’dan gelmiş. ‘‘5 gündür yük arıyoruz, bulamayınca buraya geldik’’ dediler. Önerin için teşekkürler, mahsüller çuvalla yükleniyorsa gelebilirim. Ama öteki türlü damper dorse lazım. Hiç damper dorse kullanmadım filomda. Ama şöyle Ağustos, Eylül gibi hasatlar başlıyor diye biliyorum. Olmadı bizim dorselerin yarısını satıp damper dorse alırız, sizin çavuşlara bir uğrarız. :slightly_smiling_face:

3 Likes

Teslimat bitti Milano şehir merkezinde inzivaya çekildik :wink:

17 Likes

Düzgün yanak çeken bi tanıdığı olan varmı ?

6 Likes