ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Uykusuz gecelerin sabahını bir de bana sor.

10 Beğeni

azerbaycana yükümüzü bıraktık nasipse dönüş giresun

7 Beğeni

Ortaya karışık bir kaç fotoğraf çekimi. :slight_smile:

Abla alt tarafı bir fotoğraf çektik, ne bu surat?

12 Beğeni

1 Tanede Actros benden olsun :smiley:

11 Beğeni

Aydın-Sakarya Servisinden
Balıkesir,Susurluk Mevkii

8 Beğeni

Mp3 Reworked mi o? Bende çalışmıyor modifiye etmeye çalışınca oyundan atıyor. :confused:

1 Beğeni

Reworked 1.35 İçin ama 1.31 de oynuyorum :sunglasses: Muhtemel DX11 'den kaynaklı olabilir diye tahmin ediyorum …

DX9 da denedim, motor seçeneği v.b değiştirmeye kalkınca atıyor. :smiley:

1 Beğeni

Güncel Sürüm 2.7 Schumi 'nin Sendeki eski mi dostum ? Biraz sıkıntılı bundan dolayı 1.31 Candır :laughing:

Güncel halinde sürüş dinamikleri falan güzel o yüzden 1.35’deyim. :smiley: Şunu bir araştırayım ben :stuck_out_tongue:

1 Beğeni

Geçen yine jet servisteyiz…

10 Beğeni

10.000 olduk

Şu benim kamyonun altına girme merakını ne zaman bırakacaksınız? (Not: Sağ şerit kapalıydı, ben soldaydım, aynaya bakmadan atladı önüme)

Haah bi de arkadakine vur tam olsun. Oh çarpışan araba oynuyoruz sanki.

13 Beğeni

promods geldiyse Daf Düldül le yollara devam bu gecelik sırbistanda yatıştayız yarın akşam ingiltere yollarına düşecez…

10 Beğeni

Promods nasıl kuruluyor bana bir yardımcı olur musunuz nedir ne değildir nasıl kurulur dlc gerektirir mi bilen birisi bana özelden yazabilir mi

21 Beğeni

İtalya Cenova’dan yüklendik mobilyayı yük İsviçre Zürih’e,Cenova’dan çıkarken roller coaster gibi bir köprüden geçtik.

Benim s520 v8 tırım o lamborghiniden daha iyi benimki en azından ekmek yediriyor. Yeni bir gün doğuyor.Merhaba Dünya! İsviçre topraklarına girer girmez bizi dağ manzarası karşıladı ama bu bir başlangıç. Bu viyadüğü görünce aklıma Bolu Dağı geldi.Manzaraya bak. Tünelde çalışma varmış bizi diğer tarafa yönlendirdiler. Sağ salim Zürich semalarına vardık.

7 Beğeni

Berlin - St. Petersburg arası yordu. Aslında yorulmama sebep olan tek şey multiplayer’ın kendisi. Modsuz modifikasyon seçenekleriyle uğraşa uğraşa bu kadar oldu. Sanıyorum her yerinden krom fışkıran çılgın zevklere sahip Çinli ve Brezilyalı oyuncuların tırlarından daha iyi.

15 Beğeni

Flower Shuttle

15 Beğeni

Değerli Kaptanlar İyi Geceler Dilerim :sleeping_bed: :crescent_moon:

11 Beğeni

Aman üstadım sakın çarpışmayalım, kamyon da benim değil zaten mümkün değil kalkamam altından.

13 Beğeni