ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Kaliningrad üzerinden Litvanya sınırları içerisine girerken…

En son 2-3 hafta önce geçtiğim direksiyonun başına Lojistik eğitimimden dolayı uzun süre ara vermek zorunda kaldım , uzun bir aradan sonra tekrar direksiyon başına geçtim… BM logistic için bir kaç km yaptık…

Showtruck. :sunglasses:

arada kahve molası vermek lazım

eski günlere geri döndük. Yolların daha iyi olması için çalışıyoruz.

handsome man :wink:

Scania bağımlısı olduğumu anladığım seferden.

Asalet…

Gecenin 12sinde çalan telefonuma baktığımda çok sevdiğim Sezer abimin aradığını gördüm hayırdır inşallah deyip açtım…
-Kardeşim naber? Kusura bakma acil olmasa aramazdım
+Estağfurullah abi buyur
-Tam aracı yükledim telefon geldi bizim çocuk ateşlenmiş acil hastahaneye geçtim sana rica etsem işe sen çıkar mısın? Benim çocukla ilgilenmem lazım.
+Olur abi hemen çıkıyorum gelip anahtarı alırım senden.
-Tamam koçum bekliyorum…
Anahtarı aldım bismillah deyip marş yaptım yükü aldığım depodan otobana bağlandım bu da instada paylaştığım story. Gece uzun yolum uzun yüküm ağır allaha emanet dostlar

Yakışıklı aileye yeni katıldı artık sıklıkla görebilirsiniz. Nazar değmez inşallah servisteki ustayla aram kötü fiyatları şişirdiği için

Yol uzun, yükümüz ağır.

!

Karlı bir İtalya sabahından selamlar

! Orman yollarında gezerken o gün çok yorucuydu…

DAF 2800 için yeni parçalar taktırdık

İtalya’da gün doğumu

Napoli nin yağmurundan nasibimizi aldık motor da ufak sıkıntılar çıktı bizde Napoli garaja çektik aracı beklemelerdeyiz…

Uzun bir süre bu tırdayız değişim yapmayacağız. (Lowdeck ile 50k addons çalışmıyordu öyle olunca BM lightbox asılmıyordu. Fixini buldum -Yani 1 saatlik uğraşın ardından :smiley: - )

Yolculuktan bir görüntü…