ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

6 Beğeni

Yüklenme sırası bitti sıra bizde. Yükleme fişine göre 17 ton elektronik alet gözüküyor…

4 Beğeni

Çok Şükür 1000 saati devirdik

2 Beğeni

Bizde de bu var reis :smiley:

5 Beğeni

arkadaş şunu nasıl yüzde yüz yaptın vay be :smiley:

Hayattaki şansım yemin ederim onlinedan ban yedim neyse saçma sapan gelip çarpanlar olmıcak rahat rahat gidicem dedim adam virajı sollaya sollaya dönüyormuş karşılaştığımızda pek durma şansım olmadı.

7 Beğeni

20190105231215_11

9 Beğeni

görevleri tek tek yerine getirerek dlcler gerekli ise dlcleri alarak… getirdim

aracım satılıktır.
SCANİA S500 EURO5 MOTOR SCHMITZ DORSE (soğutuculu) 100.236 KM
FİYAT:560.213 $ (istenirse ledler sökülür.)
Not: Taksitler Nedeniyle Satılmıştır…

4 Beğeni

Araç Az Önce Satıldı Arkadaşlar. Model Yükselttik. Scania R560 V8 MOTOR EURO 5 MOTOR 2011 MODEL 156.123 $ aldım ne diyorsunuz bu canavara (ledleri tamamen ben kendim taktım. Ledler: FENİX )

1 Beğeni

Model mi yükselttin yoksa model mi düşürdün? R560’ın eski kasa ve küçük araç, S500 ise yeni modeldi ve büyük araç. Tekrar düşün bence.

5 Beğeni

Kütükleri taşımak için yeni römork satın aldım.

17 Beğeni

Bukalemun volvom yine sahnede benim bir huyum vardır her 100 binde bir renk değişirim bazende uğursuzluğa inanırım çok aksilikler ( kaza ) Üst üste gelince rengi değişirim şimdiye kadar her rengi yapmıştım bu sefer farklı bir çalışma denedik :slight_smile:

4 Beğeni

SCS On The Road

13 Beğeni

Nalet gele Frigoculuğundan ;ne yağmur dinliyorsun,ne boran, ne de kar.Baltık’tan,Birleşik Krallığın bilmem neresine…Yol uzun;zibilyon km,bitmek bilmiyor. Kâh 60 km/h’da hız sabitleyiciye alıp, ayağa kalkıp;iki göbek atıp,gerdan kırarak uykuyu dağıtmak için radyodaki çalan türküyü eşlik ediyorum.Kah böylesi zorlu rampalarda gaz pedalına tuğla koyup ayağımı dinlendiriyorum.Yine de bitmiyor…!

Şükür! kazasız belasız gelebildim

6 Beğeni

Attığın resimleri tek bir gönderi altında toplarsan daha iyi olur…

RESİMLER

3 Beğeni

2 Beğeni

Club69 :wink:
Imgur

7 Beğeni

5 Beğeni

Motor Bana Yetmiyordu Abi Ondan Beygir Yükseltme Anlamında Dedim. Şimdi Bunla 40 Tonu Rahat Kaldırabiliyordum Ama S500 DE Hem Yakıt Bakımından Hem De Aracı Yoruyordu Ve Performansı Düşürüyordu.

2 Beğeni