ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Dağda sis yolda Vabis

4 Beğeni

Winter has come…

11 Beğeni

Directx 11? :face_with_hand_over_mouth:

Untitled by bertan06, on Flickr

13 Beğeni

Tamam değil ya bildiğin fotozort :roll_eyes:

10 Beğeni

Yakışıklı ile Fransa yollarındayız

4 Beğeni

Yola çıkma zamanıdır…

5 Beğeni

!
Bu senenin son seferinden kalma bir kaç resim ( sanırım son daha vakit var )

Buda kabin içinden gelip geçen yıllardan kalma hatıralarla dolu bir görüntü : ) Eksikleri koyucak yer kalmadı bu kadar sığdı :slight_smile:

6 Beğeni

Geçen Fransa’da otobüsle bir yere gidecektim tırı parise şirkete bırakmıştım. Özel halk otobüsü denk geldi ama nasıl otobüs olsa beyenirsiniz? Brezilya asıllıymış şoför otobüste CAIO. Akbil basma yeri otobüsün ortasında. Orda bir görevli koltuğu vardı oturan adam 1dk önce çay almaya gitmişti. Bir adam onu fırsat bilip kaçacaktıda ben türklüğümü konuşturup adamı kolundan tuttum. Zorla kolundan tutup bastırdım akbili. Şoför bana teşekkür etti. Bende adamı birdaha yapmaması konusunda uyardım. Böylece güzel bir iş yapmış oldum. Kolundan tutmasam aradan sıvışacaktı, halinden belli idi. Neyse otobüsle gitmem gereken yere gittim. Bir günüm böyle geçti. Tüm arkadaşlarımızın yolu açık olsun bugünlük benden bu kadar. Kalın sağlıcakla. :slightly_smiling_face:

9 Beğeni

V8 İle dolaşmak…

17 Beğeni

Yeni R450’mi maddi durumlardan dolayı satmak zorunda kaldım. Şu paris belediyesindeki brezliyalı abinin akbil görevlisi oldum. Bu akşam pariste şirketten eski lowdeck R420 E6’yı çıkartacam. Tekrar işimin başına dönecem. Hem 2012 Model Scania bana daha samimi geliyor nedense. Şu 2016 model scania’ya alışamadım bir türlü. Güzel ama ben alışamıyorum. Her zaman dediğim gibi Ben çok mu anormalim? :joy:

Neyse brezilyalı abiyle otobüs hattından bir kare:

3 Beğeni

İleri derecede fotozortlara devam…

10 Beğeni

Hangi uygulamayı kullanıyorsun :smiley:

Kullandığın grafik modu hangisi ?

Grafik modu yok.

1 Beğeni

My New Truck

ets2_20190102_214049_00

12 Beğeni

Aylardır beklediğim Schmitz siparişim sonunda geldi… Hastasıyız :smiley:

12 Beğeni

çoktandır yola cıkamıyordum bakımdaydı yeni renkleriyle kaldığımız yerden devam…

16 Beğeni

Bakalım en keyif aldığım araçta karar kılacağım. Değişik kombinasyonları deniyorum. Bu güzel geldi sanki :slightly_smiling_face:

S580 V8 8x4 (Kamyon) + Ekeri full trailer 3+2 aks

11 Beğeni

Yeni aldım 20.000 de volvom vardı, takas ettim sanayide işlerini hallettirdim tüm bakımlar parçalar tamam artık yola çıkmaya hazırız …

herkese hayırlı seferler bm logıstıcs ailesi
:slight_smile:

tabi aracımın içinede aksesuarlar aldım aracı evidir insanın bizim gibi ömrü yollarda geçiyorsa ;

8 saat kesintisiz araç kullandım tako doldu durup bi yatayım dedim sabah devam edriz yola zaten geldik sayılır …

10 Beğeni

9 Beğeni