ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Yağmurun dinmesini beklemedik yola devam ettik. Bakalım neler olacak…

3 Beğeni

R serisi arac son görünümüne kavuştu hedefimiz 100.000 km sonra aracı 1M kmye götüreceğiz Allah nasib ederse.

+İnteriorum

6 Beğeni

Performance Edition. by SuperLegend, on Flickr

4 Beğeni

Ledlerin birini patlatmışız kimse de uyarmıyor :roll_eyes:

5 Beğeni

Bazı noel baba fotoğrafları (Rusya)

3 Beğeni

En karanlık gecede beni hatırlarsın…

6 Beğeni

Kara Yılanım İle Odense’den dönerken…

Bu arada her 50.000 de bakımını yaptığım aracımın 100.000 de bakımını yapamadım üstünden 20.000 küsür km geçti. Aracımın bakımlarını hep orjinal parçalarla yaparım. Uygun fiyatlı orjin parçayla değişim yapan yer varsa önerirmisiniz :blush:

(Scanianın kendi servisi baya pahalıya yapıyor periyodik bakımı :joy:)

2 Beğeni

Çok şeker değil mi?

3 Beğeni

6 Beğeni

Buraların hızlı çocuğu geldi. Seri yük getirin kardeşime… :smiley:

Neyse lagaluga yı kenara bırakalımda şu manzaranın tadını çıkartalım daha güzel yerler de göreceğiz artık bu rotada çalışmaya özen göstereceğim.

İtalya da gördüğüm en güzel deniz manzaralarından biri buradan sicilya için feribota devam edeceğiz ama şimdilik bukadar daha sonra görüşmek üzere. :wink:

6 Beğeni

Dün Odenseden Hannover’a indim, aracımı garaja çektim ve istirahat ederek sabah saat 7 de nakliye deposuna gidip bir iş alıcaktım. Fakat evdeki hesap çarşıya uymadı, yakın arkadaşım Can beni aradı ve şunları söyledi;
C: Selamın Aleykûm Uğur günaydın.
U: Aleykûm Selam Can nasılsın hayırdır sabahın bu saatinde aradın bir şey yoktur inşallah?
C: Senden bir ricam olacaktı Uğur
U: Buyur Can dinliyorum.
C: Benim anneannem gece saat 3 te vefat etmiş bunun için Türkiyeye uçmam gerekiyor ama ben anneannemin vefat ettiğini bir yük aldığımda öğrendim. Sana zahmet olmazsa benim tırı alıp işimi halledermisin? Senden başka tırımı emanet edeceğim kişi yok çünkü çevremde.
U: Öncelikle Allah gani gani rahmet eylesin senin yükünü seve seve taşırım zaten bende nakliye deposuna gidip iş bakacaktım. Yük nerden nereye?
C: Hamburg’tan Nice’ye 18 ton kullanılmış plastik
U: Vallahi seve seve giderim. Şu aralar Fransaya inmek istiyordum.
C: Allah razı olsun kardeşim anahtarları Hamburg garaj bekçisi Necmi abiye bıraktım haberin olsun
U: Tamamdır kardeşim tekrardan Allah rahmet eylesin sağsalim gitte gel
C: Teşekkür ederim kal sağlıcakla
U: Ben teşekkür ederim.

Neyse, Hannoverdan bindim bir otobüse 1 saatte vardım Hamburg’a. Canın tırı görünce hasta oldum adam harika bir tır dizmiş.

Nice’ye son 190 km kala çektim bu resmi hem bu güzel tır ile bana bir hatıra kalmış oldu hemde internette paylaşabileceğim bir resim…

Hadi bana eyvAllah

Tekerinize Taş Değmesin…

12 Beğeni

işin bundan sonrası toplulukta (Helsinki-Tallinn)

7 Beğeni

Malum artık kar kış kıyamet…:snowflake: Bizde ağırlıklı olarak İskandinav ülkelerine çalıştığımız için hemen alcoaları söktük kışlık takıma geçtik.

10 Beğeni

The Real King Of The Road

5 Beğeni

GÜLÜMSE ÇEKİYORUM

6 Beğeni

Gecemi aydınlatan ateş böceği misin?

11 Beğeni

yolda kaldık gel servis gell :smiley:

1 Beğeni
G*t* yere yakından korkacaksın bu hayatta...

3 Beğeni

Takonun zamanına uymak gerekiyor, baktık dolmuş kenardaki benzinliğe çektik dinleniyoruz…

4 Beğeni

Çektik kenarı, dinleniyoruz…

(1837837)

5 Beğeni