ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Bu da benden olsun.

Devam

Pause esnasında Almanya’dan yeni aldığım drone ile uçuş yaparken çektiğim bir fotoğraf.

Olay Var!

somewhere in Russian southern region.

Berlin - İzlanda seferi öncesi bir bakım yaptıralım dedik

Pompa Ağır Nakliye on duty…

• EfficientLine :+1:

Rusya topraklarından bir kaç kare atalım buraya.

Memur bey ceza yazmak için incik cincik herşeyimize baktı ama en sonunda el sallayarak yolcu etti.

Ee o kadar gelmişken tankla tüfekle fotoğrafımız yokta dedirtmeyiz.

Hedefimize yaklaşık 100Km kala güzel bir yer keşfedip sağa yanaştık, Şirketimizin abilerinden murat abiyi bekliyoruz mangal kurucaz buraya. :slight_smile:

Larnaka > Valencia 3000 km

İzlanda seferinden

İstanbul dan çıktık. Balıkesir e doğru 5 saatlik bir yolculuk planlıyorduk ki…

Merkezden aradılar feribot ile Bandırma ya geçiş yapacakmışız.

Sonunda gayet hızlı bir şekilde vardık yaklaşık 2 saat kısa sürede gelmiştik. Kazasız belasız bir şekilde yoluculuğu tamamladık.

Bu günlük bu kadar yeter demi :slight_smile: BLACKMOON LOjİSTİK. Kanalı ziyaret etmeyi unutmayın arkadaşlar desteklerinizi bekliyorum :slight_smile:

2 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: BM Logistics International Transport Services

Bu kazada beni suçlu gören ve 400 Euro ceza kesen Fransa polisini kınıyorum…

Polislere söylenerek tam yola çıkmıştım ki, bu kazayı görünce boş ver dedim Allah beterinden korusun…

İskandinav ülkelerine gelmişken kuzey ışıkları ile fotoğraf çekilmemek olmazdı.

Otobüs yetti sıkıyor bir yerden sonra devam ediyoruz Man TGX Euro 6 ile :slight_smile:

Dorse değiştirdik Schimtz aldık. Gayet rahatlık sağladı bakalım ilerde neler olacak. :wink:

irlandadan bern şehrine yat taşıdık güzel yollardı keşfetmeye devam ediyoruz

Hazırlıklar tamamdır. Yolculuk zamanı :slight_smile:

Arkadaş tanıdıkdır dedik verdik aracı ahmet ustaya hala bitiremedi benim aracı kaldık yine başka araca

Gallia Ferries şirketine boya gelmesi sürpriz gibi. Yani, 1.26’da düz beyaz dorseleri vardı önceden.