ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Bir vakit hazirladigim video kapak resmi. Michelin ve Kirik cam detayi. Taslak bir calisma olarak kaldi. paylasmak istedim :slight_smile:

4 Beğeni

BM logistics olarak proje nakliyatı konusunda stockholmde şehir içi nakliyatlara R420 L6 E6 araçla başlamış bulunmaktayız Araç ikinci el olarak alınıp üstüne light box yerleştirildi

Aracın sol aynası tekli bir biimde duruyor

iç tarafta hiçbir modifiye yok tamamen orjinal

Araçta sekiz ileri Manuel vites var

Vitesler

Sansürle burayı :joy: ceza yemişim

Stockholm akşamları scania ile bir başka

4 Beğeni

Saman yükümüz vardı, garajdan eski bir Scania alıp düştük yola.

4 saat sonra 2 saatlik bir uyku molası vermiştim. Yağmur sesine uyandım ve sonuç mağlum… Saman balyaları ıslandı.

Alıcı sorun çıkarsa da yükü teslim almayı kabul etti neyse ki.

Yolculuk esnasında zordurumda kalan meslektaşımmıza da yardım etmeden gitmedik. Balataları alev almış kara kara düşünüyordu. Araçtaki yangın söndürücüyü alıp koştuk yardıma. Neyse ki fazla büyümeden söndürdük de tankeri patlatmadan kurtulduk.

8 Beğeni

Almanya’ya kış erken geldi :slight_smile:

7 Beğeni

Bu da benden olsun.

6 Beğeni

Devam

6 Beğeni

Imgur

Pause esnasında Almanya’dan yeni aldığım drone ile uçuş yaparken çektiğim bir fotoğraf.

9 Beğeni

Olay Var!

somewhere in Russian southern region.

7 Beğeni

Berlin - İzlanda seferi öncesi bir bakım yaptıralım dedik

6 Beğeni

Pompa Ağır Nakliye on duty…

7 Beğeni

Rusya topraklarından bir kaç kare atalım buraya.

Memur bey ceza yazmak için incik cincik herşeyimize baktı ama en sonunda el sallayarak yolcu etti.

Ee o kadar gelmişken tankla tüfekle fotoğrafımız yokta dedirtmeyiz.

Hedefimize yaklaşık 100Km kala güzel bir yer keşfedip sağa yanaştık, Şirketimizin abilerinden murat abiyi bekliyoruz mangal kurucaz buraya. :slight_smile:

11 Beğeni

Larnaka > Valencia 3000 km

15 Beğeni

İzlanda seferinden

5 Beğeni

İstanbul dan çıktık. Balıkesir e doğru 5 saatlik bir yolculuk planlıyorduk ki…

Merkezden aradılar feribot ile Bandırma ya geçiş yapacakmışız.

Sonunda gayet hızlı bir şekilde vardık yaklaşık 2 saat kısa sürede gelmiştik. Kazasız belasız bir şekilde yoluculuğu tamamladık.

4 Beğeni

Bu günlük bu kadar yeter demi :slight_smile: BLACKMOON LOjİSTİK. Kanalı ziyaret etmeyi unutmayın arkadaşlar desteklerinizi bekliyorum :slight_smile:

5 Beğeni

2 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: BM Logistics International Transport Services

Bu kazada beni suçlu gören ve 400 Euro ceza kesen Fransa polisini kınıyorum…

Polislere söylenerek tam yola çıkmıştım ki, bu kazayı görünce boş ver dedim Allah beterinden korusun…

9 Beğeni

İskandinav ülkelerine gelmişken kuzey ışıkları ile fotoğraf çekilmemek olmazdı.

15 Beğeni

Otobüs yetti sıkıyor bir yerden sonra devam ediyoruz Man TGX Euro 6 ile :slight_smile:

Dorse değiştirdik Schimtz aldık. Gayet rahatlık sağladı bakalım ilerde neler olacak. :wink:

6 Beğeni

irlandadan bern şehrine yat taşıdık güzel yollardı keşfetmeye devam ediyoruz

3 Beğeni