ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

buda benden olsun rusya ya doğru adım adım

Scania Fabrikasından Yeni çıkan Scanialar ile birlikte fabrikadan ayrılmadan önce bir selfie.

Eski kasa Daf ı garaja geri gönderdim 118.000 km yi devirdik araba sürekli arıza çıkarıyordu bende düşük bütçe ile bir Scania G420 almayı ugun gördüm.

Ufaktan süsledik güzel oldu sade bir faça denebilir :smile:

Bakalım Polonya yolları neler gösterecek bize cümleten hayırlı yolcuklar olsun efenim.

Jant modu mu kullanıyorsun yoksa direk Volvo tuning pack mi ? cevaplarsan sevinirim :slight_smile:

Ben de oyunu düşük grafiklerde oynuyorum ama fotoğraf çekeceğim zaman en yükseğe alıyorum.Fotoğrafımı çekiyorum.Sonra geri düşük grafiklere alıyorum.Bunu yapmak zor bir şey değil.Yalansa yalan de.Yoksa bende de kasma oluyor şehir içinde vb yerlerde.

Oyunu normal şekilde oynarken, Aracı hareket ettirdiğimde kasıp hızlanıyor. Yani, Trafikteki araçlar da bunu etkiliyor. Oyun 25 fps iken, bir anda 9 fps’e düşüp, tekrar eski fps’e dönüyor. O şekilde bendeki olay. O nedenle.

Ancak bu dediğin ile fotoğraf çekmek arasında bir ilişki yok.Denedin mi hiç en yüksek grafiklere alarak fotoğraf çekmeyi ?

@gampue ile yazışırken çektiğim fotomu ona göstermiştim. Sadece “arkadaki yazıyı kapat.” demişti bana. Bir dr o şekilde denedim. Çok efsane durdu.

Ben genellikle %50 ölçekte çekerim. Oyunda %400 ölçek benim için riskli. O nedenle ben bu şekilde çekim yaparım.

Volvo 'cu Kapışalım mı diyor. :smile:

Her ne kadar scaniacı olsamda lowdeck sade Volvonun ayrı bir havası var

Görür kim kralmış :smiley:

Tabiki. Jantlar için abasstreppas_wheelpack var, lastik içinde real tires mod kullanıyorum.

Acaba link atar mısın ? :smiley:

Tamamdır olay kapanmıştır Volvo da karar kılınmıştır hayırlı uğurlu olsun.

Şimdi sizin aklınızdan diğer Scania ya ne oldu diye geçiyor açıklıyım :smiley:

Scania G420 motoru çok boğuluyodu ayrıca ivmelenmesi çok yavaştı bende bu işlerin altından kalksa kalksa Volvo kalkar dedim.

Neyse gayette yakışıklı bir tırımız oldu.İmzayı attığım gibi motoru çalıştırdım.O hırlama dünyalara bedel :smiley:

Çok estetik bir tır hatları olsun kıvrımları olsun gayet başarılı.

Neyse garaja getirdik.Ahmet ustamıza teslim ettik bi arabanın üstünden geçsin diye.Bekleyip görücez :smiley::smiley:

G420 kullanan bayağı var Türkiyede. Özellikle en çok kendisini severek takip ettiğimiz Nazım Zeki Uysal (NZU), G420 sahibi.

biliyorum ancak ets de karşılamıyor hiç bir beklentiyi daha doğrusu mod u dan dolayı sıkıntı oluyordu çaktırma :smiley:

İtalya-İrlanda seferi