ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

dostum boya çok iyi görünüyor kişisel bir çalışmamı yoksa mod sitelerinde bulabilir miyim?

bu gün iş yok ets ye sardım mp ye daldım kişisel olarak mp için boyamı da değiştirdim bazı kendini bilmez veletler olmasa mp aslında güzel ya selektör yapıyosun yoldan çekiliyor (sadece insan olanlar) :))

13 Beğeni

23:45 Amsterdam-Paris aracı kalkıyor. Lütfen tüm yolcular yerlerini alsın.

Saat 07:00. Paris’e ulaştık çok şükür. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler. Bir başka yolculukta tekrar görüşmek üzere.

5 Beğeni

METRO Turizm otobüsünde dün sabah yaşanan akıl almaz olay ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı.
Otogarda başlayan ve bir çok kişinin sonradan alevlenip birbirine girdiği olayda inanılmaz detaylar günyüzüne çıkmaya devam ediyor!

Aldığımız haberlere göre Otobüs kaptanı A.G. ( Kesilikle ben değilim!) otobüs içine rakı ile girip direksiyon başına geçince olanlar olmuş. Ardından şoförün sözleri ise şöyleymiş: ‘’… , …‘’ , anlaşıldığı (!) gibi yolcuları ikna eden şoför yolcuları sapasağlim sırat köprüsüne bırakmış. Kendisi şu an nerede mi? Gişelerin sonunda sıcak bir tatilde! :smiley:

Dipnot

Araç modlarından nefret etmeye devam ettim.

#VoteforECS

3 Beğeni

Dağ bayır demeden heryere ulaşıyoruz.

4 Beğeni

kim ne etsin vnl yi :smirk:

11 Beğeni

Kamilkoç filosuna 2 güzel daha kattı bu 2 güzellikten biri kişisel arabam olacak.

Kamilkoç’ta yaklaşık 20 yıllık kaptan olduğum için ilk seçme şansının benim olduğumu güzel bir mesaj ile bana ilettiler.

6 Beğeni

every time…

13 Beğeni

sahibinden’de ve çeşitli türk forumlarında görüp modlar aracılığıyla oyuna uyarladığım 3 çekici

9 Beğeni

Arabamız jilet gibi ilk seferine hazır. Antalya rotasına atandı.

Araç tercihimizi “MAN” dan yana kullandık. İhtiyaçları çok iyi karşılıyor.

Yaklaşık 12 yada 13 saatlik yoldan sonra Antalya otogara vardık. Yazlık hava bir anda bozdu yağmur bastırdı bizde yolcuları indirip sağa çekip bekledik.

Yeni seferler ile görüşmek üzere. :smiley:

4 Beğeni

Brezilya yolları aracı mahvetti araç hala servisten çıkmadı şirketin yedek araçları ile teslimatlara devam ediyorum :truck:

9 Beğeni

Aa brezilyada gordugum senmiydin bende tanidik geldi diyordum :yum:

1 Beğeni

Bugünde kırmızı olsun dedik. İskandinavya bölgesinde mekik dokumaya tam gaz devam. Finlandiya, İsveç, Danimarka.

8 Beğeni

10 Beğeni

Şirketin “Michelin” ile yaptığı anlaşma sonucu izlanda’da michelin’in yüklerini çekmeye başladık

Sabah’ın ilk saatlerinde usulca giriş yapıyoruz limandan.

Uzun bir yolculuktan sonra hala bir yaşam belirtisi bulamamıştık. Ta ki bu ufak kasabaya denk gelene kadar.

Patinaja’da düştük, bir sağa bir sola’da savrulduk zorlu izlanda yollarında. Ama pes etmedik, yılmadık.

Virajlar virajlar virajlar. 1.163 Kilometrelik zorlu maceramız sonunda yükümüzü sağ salim teslim ettik. BM LOGİSTİCS olarak güven taşımaya devam ediyoruz.

8 Beğeni

Torino öncesi, topluluk yararına

11 Beğeni

Çıkış için son kontroller tamam tako açık. Tekerimize taş değmesin.

7 Beğeni

Yeni hattım Odense için yatırımlara Ekeri ile devam şehir içi pratik çözümler…
Wunderwaffe Flowers

9 Beğeni

Şoförlüğü artık bırakıyorum , Şirketimin Avrupa ayağında 3 gündür direksiyon başına oturmuyorum. Bu böyle gidecek gibi gözüküyor.

7 Beğeni

Deneysel işler. Çok güzel tırsın sürümün 1.33 olmasaydı editör seni kaçırmazdı :slight_smile:

5 Beğeni