ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Depo önemli

Yeni kurulan şirketimiz için ilk seferdeyiz…

7 Beğeni

skin yakıyor adeta

2 Beğeni

Bi aralar ne skin yapardım. Artık üretemiyorum…

Kurt çok güzel olmuş.

1 Beğeni

Kırmızı ile siyahın muazzam birlikteliği . …:ok_hand:

4 Beğeni

15 dakika pause :slight_smile:

2 Beğeni

Aksaray Birlik’te İşe Girdik Bizi Express Ankara’ya Verdiler İlk Günümüzde…
Tam perondan Çıkarken Yazıhaneci “Ağır Ol!” Diye Bağırdı… Bir Çift Son Anda Araca Bilet Almışlardı Şükür Yetiştiler… :grin:

7 Beğeni

Sakin bir şekilde giderken bir de ne göreyim, yapay zeka dayanamamış ve kendini gömmüş yola :smiley:

2 Beğeni

Bu akşam ki dinlenme tesisi turunu yaparken çektim. Yağmurlu havada Fransa bir başka oluyor. Multiplayer’da boş zevk vermese de singleda trafikle birlikte hoş bir manzara çıkar.

9 Beğeni

Bu gecenin hikayesi belliydi aslında… SimülasyonPark’a dinlenme tesisi bulmak için turladık.

( Benim favorim :heart: )

7 Beğeni

Fransa çok iyi ya, gereğinden fazla iyi. O kadar çok ayrıntı var ki… Videolardan falan izlendiği gibi olmuyor, ayrıntıyı tam farkedemiyorsunuz izlerken. Oynaması ayrı güzel.

4 Beğeni

Arkadaşlar Lyon-Dijon arasındaki yolda önümüzdeki 3 gün boyunca çalışma olacaktır! İş makinesini çalışmaya yetiştirmek için sabah Calais’ten yola çıktım. Bütün meslektaşlarıma başka rotayı seçmelerini öneriyorum 3 gün boyunca. Hayırlı yolculuklar!

5 Beğeni

salı pazarına gidiyoruz :smiley:

@SFK: konu taşınmıştır. (Hikayeli görseller için yeni konu açmayınız.)

1 Beğeni

Ağır ağır gidiyorum batıya, en sevdiğim ekran resmim

3 Beğeni

Bu kompozisyon efsane olmuş tebrik ederim

1 Beğeni

Rusya Rzhev’den aldım yükümü tam şirketten çıkıyorum trafik kazası. Bir çiftçinin traktörden hakimiyetini kaybedip düşmesiyle olmuş.Neyse ki drumu iyi… :slight_smile:

1 Beğeni

Bu Hikaye anlatılmaz yaşanır.

5 Beğeni

hizliresim üzerinden paylaşmayalım onaylamamız gerekiyor siteye yükleyelim ya da flickr üzerinden paylaşalım

Yeni güne yine yollarda…

4 Beğeni