ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Bakımlar yapıldı küçük aksesurlar ile dokunuşlar yapıldı yola çıkmaya hazırız Le Mans :clipperton_island: saat 06:55 :muscle:

19 Beğeni

Hollanda’nın lokal çiçek ihracatçısı firmalarından olan;
‘‘Gebr. Fleuren’’ ’ dan ikinci el olarak filoma kattığım S650 v8…
Gebr. Fleuren S650 by Berkay Yozgatlı, on Flickr

20 Beğeni

:blue_heart:

25 Beğeni

12 Beğeni

Kaplamaları nasıl yaptın Emir abi? Güzel duruyor. Kendi şirketimin logosunu araçlarıma yapıp hazırlamak istiyorum ama nedense bana yapım şekli karışık gibi duruyor :confused: Hem Dorselerime, hem de çekicilerime şirketimin kaplamasını yapıp kullanmak istiyorum da nasıl yaptığın hakkında fikir almak istiyorum. Bana özelden gösterebilir misin?

2 Beğeni

Teşekkür Ederim.:pray:

Tutorial icin buradan
@The.Yigido68 tarafından hazırlanan yazıyı inceleyebilirsiniz. Umarım faydalı olur…

3 Beğeni

Kanka bana sormadın biliyorum ama bende etraftan görüp yapmış biri olarak söylüyorum ilkte karışık geldi sonradan youtube yazdım videodan adım adım izleyerek yaptım tam 10/10 olmayabilir ama deneye deneye keyfine göre halledebilirsin.

Bu da örnek bir resim

12 Beğeni

27 Beğeni

【SAFKAN】
16 Beğeni

Kapıya kadar yardırmaya devam

20 Beğeni

8 Beğeni

İskandinavya dönüşü

18 Beğeni

Bayadır almanyada oynamıyordum.iyi geldi.:wink:

13 Beğeni

Abilerim kardeşlerim scania için skin modu yapan varsa buraya bir kaç tane png dosyası attım indirip kullanabilirler örnek resim ve baglantıyı bırakıyorum toplam 32 adet var

11 Beğeni

24 Beğeni

Imgur

20 Beğeni

R4 & R6

26 Beğeni

Şirketimize yeni çekiciler alacağımız için ford fmax test aracını istedik verdiler begenirsek 10 adet alım yapılacak bakalım fmax testi geçebilecek mi :thinking:

20 Beğeni

Beklemedeyiz hava sıcak ama olsun park kliması açık :snowflake:

21 Beğeni

Bu sıcaklarda park klimasız asla :cold_face:

18 Beğeni