ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

140 & 141 V8
140 & 141 V8 by Burak34, on Flickr
140 & 141 V8 by Burak34, on Flickr

31 Beğeni

Şükür aracıma kavuştum ve yeni telefonum ile resimlerini çektim. Ufak tefek eklemeler yaptım ve paraya kıyıp alcoa jant aldım. Dorse olarak fruehauf u satıp yerine temiz 2. el bir krone aldım. Perdeli olmasının bunda önemi var. Dorsede ufak ledlenmeler yapacağım. Yakın zamanda da yeni bir kamyonet alarak işleri büyüteceğim. Tekrardan dönüyoruz bakalım. Şimdi egzoz işlemlerini halledeceğim.

19 Beğeni

Merhabalar, bugün filoya çeşitli araç girişleri oldu. Geçici de olsa bir süre bizimle hizmet verecek.

Aydın-Denizli otobanından test-kabul sürüşünden kare…

23 Beğeni

Kar,buz,dağ,bayır demeden seferlerimize devam.

Tünel çıkışı önden kayma yaşadık neyse ki ciddi bir kaza olmadı buna da şükür :slight_smile:

16 Beğeni

Artık aracımın tüm eksiklerini tamamladım. Önce aracın plakasını değiştirdim. Ardından @AtaKaptan kardeşim perdeli bir dorseye ihtiyacının olduğunu söyledi ve onun termokin schmitz dorsesiyle dorselerimizi takas ettik. Cidden çok temiz kullanmış. Araçta ise döşemeyi ve egzozu sonunda yaptırabildim. Fakat döşemeci arkadaşım göstergemi kırmış. Şimdilik geçici bir gösterge taktım. Aracın orijinal kilometresini not ettim tabikide değiştirmeden önce. Eğer gösterge bulamazsam kmyi bu göstergeye göre ayarlayacağım. (Eğer varsa elinizde uygun, temiz gösterge konuşalım. Kmsi farketmez) Bunların niyetine Küçükçekmecedeki balıkçı Coşkun abimin yanına gittim ve karnımı doyurdum. Yanındaki koskadan da bir kaç tane helva aldım üzerine. Egzoz ile ilgili Düzceye gidince video çektim. Aşağıdan sesini dinleyebilirsiniz 560 V8 in. Artık tam anlamıyla başladık…

13 Beğeni

Burada rehber bulunmaktadır.

2 Beğeni

16 Beğeni

KÖKEZ®

15 Beğeni

Emanet arabayı götürmek üzere Ankara’ya doğru yola çıktık.

8 Beğeni

oluyo galiba

5 Beğeni

18 Beğeni

Toprağın kokusu geliyor…
Forest by Burak34, on Flickr

26 Beğeni

abant lojistik dorsemiz hazır filonun ilk dorsesi
(çok şanslı yaw) :sweat_smile: :grin:

8 Beğeni

Merhabalar 1.37 geldi aracımızı aldık yola çıkmaya devam
@HasanOfke @Emre54 @blackmoon

28 Beğeni

kombinasyon arayışım biterse sefere de çıkmayı planlıyorum :slight_smile:

16 Beğeni

560 V8 <3 :muscle:t2:

20 Beğeni

Tous commence par un reve…

32 Beğeni

bir kamyon alıp işleri büyüteceğimi söylemiştim ve sonunda aldım. 258.400km de NPR 10. evden eve nakliye ile işimi destekleyeceğim. Aracın şu anda eski sahibinden aldığım resimlerini attım. Bu geceye kadar ufak tefek işlerini halledeceğim hayırlısıyla.

Bu arada 7000. inci gönderimiz hayırlı ve uğurlu olsun :blush:

7 Beğeni

7 Beğeni

Bu NPR özel mod galiba, trafik aracından mı dönüştürüldü?

1 Beğeni