ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Rus topraklarındayız :sunglasses:

16 Beğeni

1 Karede 2 Kral

13 Beğeni

Goodbye Europe… Welcome Asia

29 Beğeni

Memleket yolundayız yuvamıza dönüyoruz…

16 Beğeni

Arkadaşım merhaba. Bu app plakayı nasıl yapıyorsun DDS düzenlemeyi biliyorum. Sitesi vs. Varmı?

@ByNexus55 merhaba hocam ETS 2 - Ford F-Max İçin Kaliteli Kişiselleştirilebilir Plaka Yapımı - Ajun tarafından #4 buraya bakmanız yeterlidir. :slight_smile:

2 Beğeni

fmaxmizi aldık dorsemizide aldık promods yollarını aşındırıyoruz

12 Beğeni

Aslında bu olay çok uğraştırıyor neden derseniz size indirip düzenletiyor ve ayrı bir mod olarak oluşturuyor ve her zaman ana modun üstünde tutmanız gerekiyor. Ama bildiğiniz üzere f max modu kilitli değil onun içindeki plaka dds’sini bulup düzenlemeniz plaka için yeterli olacak bir şey aslında.

1 Beğeni

Yükü istenilen şehire getirdik konum bekliyoruz. herkese iyi yolculuklar :raised_hand_with_fingers_splayed:

6 Beğeni

12 Beğeni

Özlemişim be!

20 Beğeni

Yük Alım Şehri : Inverness (İskoçya Highlands)
Yük Teslim Şehri : Oredea (Romanya)
Yük : Borik asit
Yük Ağırlığı: 19437 kg
Sürüş: 3105 km
Tır : Ford FMAX
Ortalama Tüketimi : 35.7 l/100km
Max Hız: 91

Nasipse bundan sonra Ankara için yük bekleyeceğiz… Herkese kazasız belasız sürüşler.

12 Beğeni

Abi 80 km/s düş 32.0 Litreye Kadar İniyor.

1 Beğeni

Yükü teslim edip yakıtı da akınca kontağı kapattık.

7 Beğeni

Hocam o max hız İngiltere’de ortalama otobanda hız max 97 gösteriyor 90 ile seyir halinde gidiyorum. almanya tarafına geçince tabela 80 gösteriyor ben 85 sabitleyip seyir halinde yoluma devam ediyorum hız kurallarına uyuyorum kısacası 85 le polis veya radar yakalayamıyor :smiley: 87 oldu mu cezayı yersin bunun çözümü ise ayarlardan hız sabitlemeyi 0 ayarlıyorum bu sayede yokuş felan inerken hızım hep sabit kalıyor :slight_smile: ama dediğini yaparım.

1 Beğeni

Dev fotoğrafçıda fotoğrafımızı çektiğine göre, yola devam edebiliriz…

18 Beğeni

Abi Ağaç Gibi Maşallah. Asya’nın havası başka herhalde. :smile:

3 Beğeni

Ben sadece Almanya-Türkiye Yaparken 90 km/s’te takıyorum. O da zaten önceden hesaplanıyor,kaç kilometrede ne kadar yakacağını.Benim ki dost tavsiyesi :smiley:

2 Beğeni

F-Max ile yola devam…

17 Beğeni

teşekkürler hocam dikkate alıyorum tabi :smiley: yanlış anlamayın teşekkürler tavsiye için :slight_smile: ben sadece bazı kişiler tabi bu zevk meselesi ben bundan keyif alıyorum. Trafik cezalarını kapatıp 90 kitleyip 70 lik yolda da 90 hızıyla seyir halinde bulunuyor onun için bu kadar açıkladım :smiley: artık 80 le giderim

2 Beğeni