ETS 2 Screenshots (Hikayeli)

Boyle sacma sapan kendince kizmak yerine dostum kurallara uymayi dene ss leri kaliteli cek tek mesajda yolla…burasi guzel goruntuleri paylasacagin insanlara gosterecegin bir yer copluk degil sonucta onun icin neden diye soracagina kurallara gore hareket etmen daha guzel olur

5 Beğeni

Fransa’yı turluyoruz, galiba şirketi Fransa’ya taşıyacağız

5 Beğeni

Ateş etmeye çıktık
Imgur

7 Beğeni

Buğünlük bu kadar hamburga döndüm. Garaja gidip araç yıkıcam temizlik zamanı.

2 Beğeni

Bende Mighty Griffin DLC si var o yüzden :slight_smile:.

Çekiciler için mod yapmayı biliyorsan def dosyasından yapabilirisin diye düşünüyorum.(Ben şahsen denemedim.) ETS 2 – Kişisel Dorseye Skin (Paintjob) Yapımı – Kişisel Dorseyi Boyama - UsakliTM tarafından #5 Bilal Burda metalık skin için anlatıyor. Ama def dosyasındaki değişiklikleri boyanabilir yapmak için kullanabilirsin.

1 Beğeni

Güzel bir hafta sonu yatarından sonra vabisimizi yarınki sefer için hazırlıyoruz. :slight_smile:

13 Beğeni

Bugün şirkette boş boş oturuyordum telefon geldi patrondan dediki: Bergen’den Palermo’ya gidermisin ? Tabikide dedim benim işim :sunglasses:

15 Beğeni

Pazar gününü sanayide geçirdik. Yeni çekici ve dorse tasarımımızla yola devam ediyoruz.

8 Beğeni

daima önde…

BM logistics

10 Beğeni

Bu skini paylaşmak ister misin harbi güzelmiş. :smiley:

Aramıza Yeni Bir ASLAN Katıldı…

12 Beğeni

İtalya’da sürmeye devam.

7 Beğeni

BM Logistics International Transport Services Şirketimiz Special Teslimatlara Başlamıştır.

10 Beğeni

“Bu yaşamdaki gerçek keyif, artık kendi dizginlerinizin kendi elinizde olduğunu bilmektir.”

------------------------------------------------------------------------------------------ Vazgeçebilmek/ Guy Finley -

11 Beğeni

yenı sırket aracımız Bm logistics

9 Beğeni

bm lojıstık olarak ılk agır yuk tasımamızı yaptık aslanımızla…

14 Beğeni

Bugünü özel nakliye işine ayırdık…

11 Beğeni

Madenler bizden sorulur. At Lojistik Ellis’e satıldı :slight_smile: Tabi satarken bizim emektarı da geri aldık.

11 Beğeni

Molada iken şöyle bir görüntü almak istedim :slight_smile:

8 Beğeni