ETS 2 - Scania S ve R Çekicilerini Sipariş Verenler Buraya!

Araçları almadım daha :smile:

erken yapılan teslimatlarda sıkıntı çıkabilir sonra servise çağırmasınlar aldık ama :smiley:

Bol bol servise gidecez gibi duruyor :smiley:

2 adet S 500 siparişi vermiştik ama nerede kaldı acaba??

Scania Next Gen R500’den S580’e terfi ettim. Şunu belirteyim; ister alçak kabin, ister yüksek kabin olsun ama “S” olsun. Kabindeki gürültü daha az, zemin düz. Bilseydim alırken “R” sparişini iptal eder, yerine S730 olarak spariş geçerdim. :slight_smile: Bu arada üzerine bir skin yapmaya kalkıştım, ortalık karıştı. Hiçbir şey düzgün çıkmadı ve yan etekleri bulamadım.(Şurada ki şablonla.) :smile: Skin yapmayı deneyen var mı?

2 Beğeni

Gördüğüm kadarıyla Yeni R serilerinde gazı bıraktığınızda otomatik retarder açıyor araç sanırım.
Ayrıca Benim favorim R750 oldu,araç akıyor bildiğin ya :smiley:

Yeni R-S serisinden indiğinizde, diğer araçlar gaz vermediğinizde süzülüyor gibi hissettiriyor. Bende ilk kullanmaya başladığımda şaşırmıştım. Retarder değilde sanki egzoz freni devreye giriyormuş gibi. Hatta oynanış kısmından oto. motor freninin işaretli olduğunu sanmıştım.

Beyler yeni scania 6x2 ve 6x2 long şasi seceneklerinde 6x2 manevrada iyi ama ben o 6x2 longda arkla lastik kalkıyor mu ? ve şasi uzunluğu farkı var 6x2 şasi 6x2longdan kısa arka lasitk kalkan 6x2long mu oluyor uzun olan

Konu kapansın scania geldi. Sorusu oldugu zaman yeni konu açarlar. Nede olsa scania siparişi verdik herkez de aldı kullanıyor. Bence konu kapansın. Benim görüşüm. Teşekkürler @HasanOfke

Ben ne sordum sen ne soruyorsun geleli ben ilk defa scania alıcağım kendime ben soruma yanıt bekliyorum sadece

Zaten aks kontrollü diye yazar eğer aks kalkıyor ise

6x2 kısa şasi manevra kalibiyeti yükse diyersi 6x2long biraz uzun şasi öyle bişey yazmıyor bide ne farkı dersen tek manevra kalibiyeti bide şasi uzun işte arasındaki farklar yazmıyor long kalkan mı acaba

Ve ayarlı aksı var ise o şasiyi seçtiğinizde havada olarak görünür, ayarlı değilse yere temas halinde bulunur

Yanlış anlamayın lütfen ben sizin sorunuza yant vermedim. ben bu konunun açısından bahsettim.

Sorunuza Yanıt Vereyim.

6x2 long şasi kalkıyor zaten seçtiğinizde anlarsınız tekerleklerin birisi havada kalıyor bunu indirip kaldırmak için U tuşuna basmanız yeterli fakat manevra yolu tutuyor bu şasi ben 6x2 long kalkık tekerlek kullanıyorum güzel memnunum fakat 6x2 tekerlek kalkık olmayanda onu kullanmadım özellikler aynı mı oluyor bilmiyorum sağda analiz bölümü var. ordan herşeyi anlatıyor. daha iyi istiyorsan yükseklerde tutmanı tavsiye ederim. iyi günler.

1 Beğeni

O değilde bu 6x2 seçtiğimde motor gücü düşüyor neden ? onu anlayamadım 4x2 daha iyi yani :smiley: bide eksoz freni neden yok oyunda. O değilde scania da far secebiliyorsun ondan sonra ızgara secebiliyorsun daf da o modifye paketini almdan yapamıyorsun sacmalık bu :smiley: hepsi de olsa ya yeni scania gibi istediğini taksan alsan gitsen

Scania adamdır
scania hak ediyor
Çünkü adamlar kıl değil
onun gibi olun :rofl:

1 Beğeni

Beyler bu 6x2 ile 6x4 arasındaki fark ne ? beyler bide oyudunda bu kabin neden yok yataklı alcak ?

Yeni S ve R için bir yorumda benden olsun. Hurda bilgisayarıma rağmen yeni Scania’lar özellikle iç kısımda grafiksel olarak harika duruyor. Açıkçası Scaniaları full ayarlarda oynamak isterdim. :confounded:
S730’un performansına da hayran kaldım. Yokuşta bile gaz yiyor mübarek. :smiley:

Ağır Nakliye işlerimiz için sipariş ettiğimiz Yeni Scania S730 V8 6x2/4 aracımızı teslim aldık ve hemen aksesuarla donattık. :slight_smile:

Facebook Scania Group resmi sayfasında Euro Truck Simülator’de Yeni Scania’ların olduğuna dair paylaşım yapıldı.

"Have you heard? The #NextGenScania R-series and S-series are now available in Euro Truck Simulator 2.

Duydun mu? #Nextgenscania R Serisi ve s-serisi şu anda Euro Truck Simulator 2.’ de bulunmaktadır."