ETS 2 - Scandinavia DLC [Ana Konu]

6 Mayıs 2015’te büyük bir değişimi başlatan bir DLC yayınlamıştı. O DLC’nin adı Scandinavia! ETS 2’nin İskandinavya haritası 5. yıldönümünü kutluyor. Sitede ana konusu yoktu malum eski DLC’ler ama olsun açalım. :smiley: Hala en iyi çalışmalardan hala yollarının tadı başka hala gidiliyor. Hala ProMods dahil köprü vazifesi görüyor.
Yenilenmeyi en çok hak eden bir DLC…
Eyyyy SCS!! :d

17 Beğeni

Beni en çok etkileyen DLC bu herhalde. Diğer DLC’lerde bunun verdiği zevki alamadım. Evet, yollar eski, çok eksik şehir var ama zamanında büyük bir devrim yaratmıştı. SCS’nin düzenlenmesi gereken ilk DLC bu olmalı.
Bu arada sizi bu videoyla maziye götürüyorum Euro Truck Simulator 2 İskandinavya Trailer (Türkçe) - YouTube

4 Beğeni

Hala oynamaktan sıkılmadığım tek DLC.İlk çıktığında hayran kalmıştım.

5 Beğeni

Olmuş mu 5 yıl ya. Zaman ne çabuk geçiyor…

5 Beğeni

paket yapmışlar galiba ama ben giremedim verdikleri linke

Vay bee, 5 yıl oldu he. Halen daha keyif alarak sürüş yaptığım haritadır kendileri. Normal haritada bunalınca atıyorum kendimi oraya, yeşil ve mavinin tam ortasına :smiley: Yenilense ve daha da genişlese çok iyi olur bee…

2 Beğeni

:confused:

bunu çerçeveletip asmak lazım daha ne kadar ucuzlatsın 1 kuruşa mı satsın adamlar artık

3 Beğeni

Fiyatı minimum fiyattan düşük olduğu için derken ne demek istiyor anlamadım

Scandinavia’nın şuan en büyük sorunu yol çizgilerinin geometri sorunudur onları bile yenileseler yeterli

2 Beğeni

iskandinavya haritasını geliştirip böyle yolları yapmazlarsa üzülürüm kalbim kırılır perişan olurum :smiley:

10 Beğeni

bergen - oslo yolu efsane yoldur, gerçekte 30-40dk sürüyor, hala sıkılmadan gittiğim yoldur ets 2 nin en sevdiğim dlc’si :slight_smile:

1 Beğeni

SCS’nin harita genişletme faslından güzel harita yapma faslına geçişinin ilk basamağı (ekşi sözlük entrysi gibi oldu :joy:).

Şaka maka 5 yıl ne ara geçti, sanki 2-3 yıl gibi geliyor… Ben başka bi forumdayken DLC daha çıkmadan kenara bi sayaç koymuşlardı o aklıma geldi, paylaşılan fotoğraflar daha önceki hiçbir şeye benzemiyordu binalar, atmosfer vs. bakımından… Daha nice 5 senelere ne diyelim :slight_smile:

3 Beğeni

Bence güzel yol aldı scs helal olsun verdiğim kuruşlar sonunda kadar :rofl:

Bence Kristo, dünyanın en kral Scania şoförü.
Full relax adam. Tüm videolarında böyledir

2 Beğeni

@faruk1984 Bir Scania’cı da Tomvart. Oda bu İslandinav taraflarında tır şoförüdür. İnstagram’dan bol bol hikaye atar.

En sevdiğim DLC. ETS için bir mihenk taşı olduğu aşikar. Keşke kuzeye doğru bir iki yol daha ekleseler

takip ederim bende ama ayda bi video atıyor hiç umursamıyor youtube u :smiley:

1 Beğeni

Bu dlcde en beğendiğim ülke Danimarka.Norveç ve İsveç’in geliştirilmesi lazım.Norveç in kuzeyine yol alabilmemiz lazım. Danimarka daha küçük olmasına göre daha fazla şehri var koca İsveç ve Norveçe göre.

2 Beğeni

Bu yeni ışıklandırmada İskandinavya tadı bir ayrı olmuş ya :smiley: GERÇEKTEN MUHTEŞEM… (Fotoğraf Oslo Şehrinden)

5 Beğeni