ETS 2 - Renault Trucks T Tuning Pack DLC (ana konu)

selçuk abi scsnin bu yola girmesi gerekiyordu yoksa daha neler yapardınız :confused: tmm bu fazla ama gerçekten artık detay olacaksa para ile satılsın millet kızgınlığını saçma sapan şekilde çıkartıyor. cidden diyorum tek yol bu gibi 20 dolara satılsın ama gerçekten her şey koyabileceğiniz araç departmanının büyüyeceği araçlar olsun. kapış kapış gider kimse ağlamasın ben alamam diye. biz alamayız çünkü ülke battı. :smiley:

3 Beğeni

Dolar olarak soyleyince az geliyor. TL olarak soyle de :slight_smile:

3 Beğeni

ve batmaya da devam ediyor

3 Beğeni

tamamdır. Bide bu vardı çakar lamba tepe deflektörün içine giriyor.

6 Beğeni

Bu sıkıntı taa 2014 ten beri var :smiley: ön demirlik veya üst demirlik dışında herhangi bir yere lamba, michelin bebeklerini koyduğunda dediğin gibi sinyallerde yanıp sönüyordu

2 Beğeni

:smiley: tmm yapacaksanız söyleyeyim :smiley:

2 Beğeni

Birde Renault DLC’si ile gelen uyarı lambasını açtığımda kokpitin içinde yanıyormus gibi. Bu hata mı yoksa normalde öyle mi?

2 Beğeni

Onu da hallettik, Ayni anda konulmamasi gerekiyor.

5 Beğeni

@SiSL
aldım biraz kullandım, beğendim, iade ettim, sebepleri asıl birikimi haritalara yapıyorum ve scaniaaşk, indirimde tekrar alacağım

şu görsel hata dışında sorun yok

3 Beğeni

Benim yukarıda belirttiğim eksiklikler olmayacak şeyler herhalde cevap verilmediğine göre :thinking::smile:

2 Beğeni

“Racing” lisansli parca ve zaten orijinal arkafarlar ile geliyor. Yapabilecegim bir sey yok. LED II yan sanayi.

Ben hatalara yanit veriyorum.

2 Beğeni

Ben yan sanayi olduğuna dikkat etmemişim demek ki. Ön çamurlukta boyalı krom evolution seçeneği de lisanslı parça olarak yok sanırsam eklenmediğine göre.

3 Beğeni

Soz vermemekle birlikte boyali krom evo versiyonu ileride gelebilir.

4 Beğeni

Modeli öne çıkartmak için yeni araca yapmaları üzdü, ben halen magnum kullanıyorum, bir paket sigara parası beğenen alsın geçsin, 10tl’ye çıktığında da bir paket sigara parası diyorduk :joy:

3 Beğeni

Dünyada temel iki tane kurum/şirket tipi vardır. Değişime ayak uyduranlar. Ve değişime direnenler. Değişime direnen ünlü bir telefon markasının ne hale geldiğini hepimiz gördük.

Değişime direnenler.
Değişime ayak uyduranlar.

3 Beğeni

Merakla bekliyoruz, bu arada sorularıma verdiğiniz cevaplar için tüm park adına teşekkür ederim :joy:

2 Beğeni

her 2 oyun dahil 3 dür çıkan dlc leri almıyorum çıkacak olanları almayı da düşünmüyorum. Çünkü scs benim gözümde R.İ.P

3 Beğeni

Quartz edition’ın resmi var fakat quartz edition+'ın resmini bulamadım oyunda da quartz+ olan var, peki aslına uygun olarak ben nasıl quartz+ edition’ı yapabilirim?

5 Beğeni

Farki yok. Sadece model guncellemesi.

3 Beğeni

evr canını kurtarma derdinde hasan abi evr mi kaldı adam belki de telef oldu gitti arada

1 Beğeni