ETS 2 - Renault Trucks T Tuning Pack DLC (ana konu)

17 Beğeni

Siyah jant vardı DLCde.

2 Beğeni

Arkadaşlar DLC yi almış, deneyimlemiş biri olarak tavsiye etmiyorum. Diğer DLC ler buna bin basar. Onları ucuzdan almama rağmen. Hem az seçenek var hem de doğru düzgün seçenekler yok. Tek yaptıkları Krom parçaları ekleyip önümüze “Tuning Pack” diye koymuşlar(Genellikle krom parçalar var çünkü.) :smiley: Krom parçalar da Tırın boyamasıyla ters düşüyor. Doğru düzgün ayarlayamadım tırı. En son bu hale getirdim bıraktım;

bu boyamadan başka doğru düzgün boyama bulamadım.

Bir de Volvolara bakın :smiley:

Yok arkadaş yok Renault un tuning pack i olmamış. Şahsen ben beğenmedim alacak olana da tavsiye etmem.

@BabyYoda tavuk döner+ayran daha mantıklı afsdgsafhjgbjdhfas

7 Beğeni

“Hem az seçenek var hem de …”

Tir basina 3 kat parca var onceki DLC’lere gore…

“Tek yaptıkları Krom parçaları ekleyip önümüze “Tuning Pack” diye koymuşlar”

Cekiciyi tamamen boyali yapabildigin ilk DLC bu.

Sen hangi oyunu oynadin kardes? Torrent’ten falan mi indirdin? Tamam verdigin 2 Euro cok gelmis olabilir ama insaf yahu…

10 Beğeni

Oyunun en iyi modifiye paketi olabilir. Tavuk Dürüm+Ayran yerine bunu almanızı öneririm çok güzel parçalar var ve bunlardan çok fazla var. Başta @SiSL olmak üzere tüm SCS ekibinin eline sağlık. Ama çok Renault T kullanmıyorsanız aynı fiyata tavuk dürüm+ayran almanızı öneririm :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Kızdırmayın Selçuk abiyi. Yoksa bir daha böyle kaliteli bir modifiye DLC’si göremezsiniz. Ben almadım ama videolarda izlediğim kadarıyla konuşuyorum arka tampon çeşit olarak az gibi gördüm.

4 Beğeni

önüne gelen her parçayı işlevsiz şekilde koymanın anlamı yok yalnız karşılaştırdığında araçlarda olan özellikler renoda da var. yani? hala marka olayını atlıyorsunuz. zevksiz görünen hiçbir şeye gerek yoktur.

6 Beğeni

Benim @SiSL 'a bu tuning dlc leri hakkında bir sorum olacaktı?

Başta Magnum, Premium yok diye önyargılı olsam da öncelikle DLC güzel yapanların emeğine sağlık

1- Bu eklediğiniz parçalar renault’un kendi ürettiği orijinal parçalar mı? Aynı soru diğer markalar için de geçerli.

1 Beğeni

Ic ekipmanlarin cogu Renault’un kendi parcalari, ayrica disaridaki parcalardan da bazilari Renault fabrika cikisli seyler. ARtik ismin yanina geldiginde gorebilirsin lisanslilari…

4 Beğeni

Diğer tırlara da gelsin böyle şeyler @SiSL Volvo lütfen :slight_smile: tavan ledi müq. ben sevdim.

2 Beğeni

Yanlışın var Çekiciyi tamamen boyalı yapabildiğim DLC değil. Aksine boyalı yapabildiğim parçalar oyunun orijinal parçaları. Sadece 2-3 tane var dlcden eklenmiş.

Oyunu çıktığından beridir oynuyorum 2017 den beridir aralıksız her çıkan dlcyi satın alırım. Hepsini de beğenmiştim hatta hscoch(yanlış telaffuz etmediysem) dlcsini bile beğendim. Fakat bu dlcyi beğenmediğimi söyledim. Kalkmış bana torrentçi muamelesi yapıyorsun :grinning: hiç hoş değil. Tavuk döner meselesine gelince de ironi yapmıştım orada.

Renault T sıkça kullandığım beğendiğim bir tır fakat dediğim gibi Volvo Scania DAF modifiye paketleri gibi hoşuma gitmedi. Mercedeste de galiba çok içerik yoktu yanlış hatırlamıyorsam. Mercedes konusunda tam konuşamam.

Ayrıca @sparteam benim Selçuk abiyle bir meselem yok. Elinden geleni yapmıştır bir şey diyemem. Kimse bir şey diyemez verilen emeğe

Her insan evladı gibi eleştirmek benim de hakkımdır. Hiç kimse kendini üstün göremez bu her yerde böyledir.

DLC yi aldım denedim beğenmediğimi söyledim. yanlış olan ne ?

6 Beğeni

Hosuma gitmedi de , benim tarzima uymuyor de gec, elestirmeyle , yanlis bilgi vererek karalama arasinda oldukca fazla fark var. Rakamlar belli hangi DLC’de kac tane sey oldugu…

" Aksine boyalı yapabildiğim parçalar oyunun orijinal parçaları. Sadece 2-3 tane var dlcden eklenmiş."

2-3 tane mi eklenmis? Parcalardan DLC ikonlarini kaldirdik diye her seyi varsayilan oyundan falan sandin herhalde.

3 Beğeni

Volvo.reno parçalı

renoya volvo tamponu.

4 Beğeni

Yanlış ifade etmiş olabilirim onu ağabeyim. Asıl anlatmak istediğim başka.

Ön tampon seçeneği içinde 2-3 tane

Panjur seçenekleri içinde 2-3 tane

Ön demirlik seçeneğinde 1-2 tane gibisinden anlatmaya çalıştım. Geri kalan hep krom parça dolu. Dün akşam doğru düzgün oturtamadim tırı. Epey vakit aldı. Full Boyalı yapmak için DLC paketinden değil hep oyunun kendi içeriğinden aldım.

Ayrıca

Böylede dersem yanlış olur.

Ben insanlara neden alınmayacağını,tavsiye etmediğimi anlattım. Onun yerine Volvo Scania DAF modifiye paketleri tercih edilebilir.

2 Beğeni

@SiSL Selçuk abi, ekran görüntüsünde görünen Racing tampon seçeneğinin LED 2 ile sunulmuş bir seçeneği daha olması ihtimali var mıdır? Yani far kısmının led değil de led 2 şeklinde olması gibi.

Ayriyeten ön çamurluk kısmında boyalı krom kaplamalı evolution seçeneği eksik kalmış bence. Krom kaplamalı evolution seçeneğinin boyalı hali de olması gerekirdi bana göre. Genel anlamda ben dlc’ yi beğendim. Emeği geçenlerin eline sağlık.

4 Beğeni

İşte bak buda bir eksiklik “BANA GÖRE” ben LED 2 istiyorum ama takamıyorum. Lamba seçeneği ile arka tampon seçeneği aynı olmak zorunda miydi ? Ayrı yapmak zor muydu ? Onu da anlayamadım işte.

3 Beğeni

Selçuk abi bide önde çizdiğim ışıklar sol ve dörtlü yakınca yanıyor sağ sinyal yakınca yanmıyor.

3 Beğeni

biri ne olur t evolution ses modu yapsın parasını da vericem hep aynı antin kuntin boş beleş markalara yapmaktan vazgeçsinler artık :confused:
neredesin evr
ya da güzel bir sesi renoya uyarlayalım oynanmıyor böyle :confused:

mesela şu an araçta normalde olsam perde takmam öyle güneşlik takarım o da sisl mega packde var
bu kadar sarı da yapmazdım krom da koymazdım yerli yersiz daha sonra tekrar ayarlarım

güneşlik demişken :smiley: 62 dolara aldığımız şu uçak detayında çekici simülasyonu gelse :grin:

2 Beğeni

Duzeltildi (ilk yama ile gelecek, bugun yarin)

4 Beğeni

62 dolar az bile Hasan

2 Beğeni